Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Mag_07

Mag_07

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2020
0

Napisano 17 luty 2020 - 20:03

Witam,

Chcę kupić swoje pierwsze dobre, nowe narty. Dawniej jeździłem sporo, chcę wrócić po kilkuletniej przerwie. Jeździłem w tym sezonie kilka razy na wypożyczonych nartach, nie zapomniałem jak to się robi. Znalazłem wstępnie dwa modele, do których linki zamieszam poniżej. Co o nich sądzicie? Korzysta/ł ktoś z nich? 

https://www.interspo...-x7-ti-z10.html

https://www.interspo...z11-405317.html

1. Płeć: Mężczyzna

2. Wiek: 28
3. Waga 78
4. Wzrost 178
5. Jak długo jeździsz na nartach ? 5-8 lat (w dzieciństwie często, później przerwa)
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6-7
7. Jakie masz buty ? ( FLEX ) - Jeszcze nie mam, chcę kupić razem z nartami
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? Za dzieciaka na starych, sfatygowanych, teraz z wypożyczalni

9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Dynamiczna jazda, czasem długi, czasem krótki skręt, w zależności od warunków. 
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? Czerwone i czarne trasy w Polsce
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? Lubie się zmęczyć na stoku, jak nogi palą pod koniec zjazdu
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku Do nart wracam po kilkuletniej przerwie, uprawiam sport regularnie
13. Możliwości finansowe: do około 1300-1500zł

Pozdrawiam

#2 JG77

JG77

Użytkownik

• PipPipPip
  • 617 postów
  • Na forum od: 01.2011
210
  • Umiejętności: 1
  • Śląsk

Napisano 17 luty 2020 - 20:51

Cześć dla Ciebie przy poziomie 7 takie narty nie będą właściwe ,wydaje mi się że to są jakieś wariacje salomonowe dla Intersportu bo w oficjalnym katalogu trudno o takie.Jak to jeździ to nikt nie wie bo nawet trudno się na nich przejechać z powyższego powodu. W moim odczuciu to są narty dla poziomu 3 ,przy Twoim zainteresuj się ..jeżeli Salomonem to przynajmniej modelem Blast.Pozdrawiam.