Skocz do zawartości

ACL robić na miejscu czy czekać do pl


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie 6 tygodni w gipsie, później do pół roku w ortezie. Lekarz mówi, żeby nie zaczynać zbyt wcześnie rehabilitacji, bo ponownie zerwany świeżo pozszywany Achilles, to duży problem.

Znaczy operacja się udała i co więcej pacjent żyje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie argument. Spacer 40km nie jest problemem ( oprocz wolnego dnia), a bieg na tym dystansie to proba dla wybranych. Dziesiatki ( setki) tysiecy uderzen stóp o podloze nie zostają bez śladu. A poza tym to ja sie nie znam. To opinia pewnego widocznie kiepskiego ortopedy z zorskiej sportkliniki.... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie argument. Spacer 40km nie jest problemem ( oprocz wolnego dnia), a bieg na tym dystansie to proba dla wybranych. Dziesiatki ( setki) tysiecy uderzen stóp o podloze nie zostają bez śladu. A poza tym to ja sie nie znam. To opinia pewnego widocznie kiepskiego ortopedy z zorskiej sportkliniki.... :-)

Cześć

To po prostu dupek i tyle. Twierdze nie na zasadzie: przeciętny człowiek nie przebiegnie 5 km więc niech nikt nie biega - bzdura Michał.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie jednak do zdania, ze to rozrywka dla Masajow. Mlodych. Wiem, bo kiedys też bylem murzynem i biegalem, nawet sporo. Niektorzy lekarze podejrzewali ze tym sprowokowalem chorobe kregoslupa. Uprzedzam: wiem juz ze to dupki :-) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam sie jednak do zdania, ze to rozrywka dla Masajow. Mlodych. Wiem, bo kiedys też bylem murzynem i biegalem, nawet sporo. Niektorzy lekarze podejrzewali ze tym sprowokowalem chorobe kregoslupa.
Uprzedzam: wiem juz ze to dupki :-)
Pozdrawiam

jasne ze tak i Twoja ironia nie jest tu na miejscu : NIE MA zwiazku miedzy bieganiem a : zmainami zwyriodnieniowymi kolan czy kregoslupa - nastepne Urban Legend

tak samo - dobrze zagojoony Achilles moze "sluzyc do biegania" przez nastepne X lat

udanego powrotu do aktywnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...