Skocz do zawartości

Narty rossignol hero elite sl ti


janusz35

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy , mam pytanie co to za model rossignola nie znalazłem w katalogach 2018/2019 ani 2017/2018 czy to model dla "sieciówek" czy wypożyczalni. Nowe 1,5 tyś. zł . Mam niedaleko, jutro chciałem podjechać po te narty ale nie wiem czy warto.

Nie szukam pomocy w doborze nart - mam tu preferencje od dawna ustalone: slalomka 155 do 165 od zawsze i tak już pozostanie. Dawno jednak nart nie zmieniałem i troche wypadłem z "obiegu"  Mam pytanie odnościwe tego konkretnego modelu bo cena jest atrakcyjna.

 

 

https://promosport.p...20-narty-meskie

 

 

 

Załączone miniatury

  • 566e84374337bbc8701f87643d08.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojechałem po te narty ale dzwoniłem- podobno to są narty w szacie graficznej specjalnie na rynek Szwajcarii i Austrii. Coś mi to  nie bardzo pasuje ale  może i tak jest ktos coś wie. Podobno "woodcore " i wzmocnione "titanalem". Internety milczą na temat specjalnych nart rossignola na rynek AT i CH. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojechałem po te narty ale dzwoniłem- podobno to są narty w szacie graficznej specjalnie na rynek Szwajcarii i Austrii. Coś mi to  nie bardzo pasuje ale  może i tak jest ktos coś wie. Podobno "woodcore " i wzmocnione "titanalem". Internety milczą na temat specjalnych nart rossignola na rynek AT i CH. 

Cześć

Do linii Hero teraz wpychane jest każde gówno bo linia jest modna i dobrze się sprzedaje.

Nie znam tej konkretnej narty ale po Twoim zdjęciu nie wygląda źle. Czy jesteś w stanie dosłąć zdjęcia rejonu dziobu i piętki z boku, sposób wykończenia dziobu (tej nakładki). Z boku pod wiązaniem. Czy narta ma nabite jakieś numery w okolicach tyłu?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten sam model - jak już  to brałbym nowe za 1,5 tyś. Z informacji jakie zebrałem tu i ówdzie to są narty na rynek austriacki dla sieci "InterSport". Rdzeń drewniany i wzm. titanalem.  Był kiedyś temat o nartach z "Intersportu" i  raczej opinie były słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry,  to będą chyba te: https://www.skionlin...e-hp,10045.html

Cześć

Bardzo możliwe. Narta jest nieźle wykonana z cechami w  miarę porządnego sprzętu. Nie jest to typowa SL ale z cechami takowej. Może zapytam jutro u źródła.

Jeżeli jeździłeś wcześniej na typowej SL może Cię nie zadowolić. Brak płyty jest dużym minusem tej narty.

POzdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...