Skocz do zawartości

spodnie narciarskie


philologus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy mieliście może jakieś doświadczenie z ubraniami oferowanymi w tym sklepie? Sprzedaż idzie z magazynu z Szwecji.

https://www.ridestor...ASAAEgILwfD_BwE

 

chodzi mi o spodnie narciarskie. Rozglądam się za czymś ciekawym jakościowo do 800pln.  

Ewentualnie kojarzycie od strony jakościowej marki Dare2b lub Picture?

 

https://www.dare2b.c...i-pants-black/#

 

https://www.picture-...k_blue/3-size-m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dare2b to taki nasz Decathlon. Póki nie pada ta membrana "20000" jest ok, wczoraj po 2h padającego mokrego śniegu przemiękły mi rękawy pomiędzy dłonią a łokciem. Na plus szybko schnie i nawet w wilgotnej było cieplo, mimo ostrego wiatru. Spodnie jak spodnie, wygodne bo lekko rozciągliwe. Ale z wierzch materiał lekko włochaty a nie śliski i łatwo się brudzą (pewnie nie dotyczy czarnego koloru)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  

Ewentualnie kojarzycie od strony jakościowej marki Dare2b lub Picture?

 

 

Mogę wypowiedzieć się o kurtce SS tej firmy - doskonale zaprojektowana (dosłownie jedyna spełniająca wszystkie moje oczekiwania) i okazała się trwała (parę lat intensywnego użytkowania). Jestem bardzo zadowolony - szkoda, że takich już nie produkują...

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wypowiedzieć się o kurtce SS tej firmy - doskonale zaprojektowana (dosłownie jedyna spełniająca wszystkie moje oczekiwania) i okazała się trwała (parę lat intensywnego użytkowania). Jestem bardzo zadowolony - szkoda, że takich już nie produkują...

 

W

 

Dzięki za info. Dla doprecyzowania, piszesz o Picture, czy może jednak Dare2b? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił bym te z magazynu szwedzkiego.

Kiedyś, dawno, dawno temu kupiłem sobie na aukcji spodnie NorthFace, za 100zł używane przywiezione ze Szwecji.. Były super. Za rok albo dwa znowu trafiłem na aukcję z identycznymi,  ale kupionymi już w Polsce, w jakimś sklepie narciarskim. Cena była znowu okazyjna więc kupiłem sobie jako rezerwowe, na zapas. Jedne i drugie to niebo a ziemia. Te ze sprzedaży u nas nawet sprawiały lepsze wrażenie bo prawie nowe i miały fartuchy przeciwśnieżne ale ustępowały tamtym pod każdym innym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz rozmiar L to mam fajne nowe portki marki Rip Curl z membraną 20k na sprzedaż. Kolor zielony. W cenie 350 zł Kupiłem kiedyś w okazyjnej cenie, ale tylko leżą w szafie.

To byłaby opcja, akurat kolor nie mój, ale cena ok. W międzyczasie zamówiłem już jednak spodnie, w sumie jeszcze inne. Może ktoś inny z forum się zdecyduje. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zbliża się sezon i postanowiłem nieco uzupełnić swoje narciarskie wyposazenie.  Mianowicie zastanawiam sie nad kupieniem sobie ochraniaczy.Mam na oku ochraniacze na nogi firmy Salewa i ciekaw jestem czy ktoś miał z nimi do czynienia. Polecicie czy moze jednak warto jest rozejrzec sie za czymś innym? 

Dodam, ze funduszy nie mam zbyt dużych oraz chciałbym przeznaczyć na ochraniacze maksymalnie 200 zł. A najlepiej coś w okolicach 150 zł:

 

Ja mam takie, albo jakieś inne, ale firma ta sama. Są ok, pod warunkiem, że rozmiar pasuje do łydki. Tylko, jak widać na obrazku, to nie jest wyposażenie narciarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...