Skocz do zawartości

6-9.03 Nassfeld 4 dnia na nartach z W-wy


zBerek

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniło mi się 1 miejsce na wyjazd snowbordowo-narciarski (klasyczna 4-dniówka) w terminie 06-09.03.2020 do Nassfeld

Wyjazd z Warszawy około godziny 18.00 05.03.2020, powrót 10.03.2020 około godziny 3.00 w Warszawie.

Mogę zabrać zainteresowanych po trasie Sulejówek-Warszawa-Piotrków Tryb.-Gliwice.

Przejazd wygodnym busem, zakwaterowanie w dużym apartamencie.

W ramach wyjazdu organizuje smaczne domowe jedzonko (obfite śniadanie na ciepło, obiadokolacja, napoje).

Przejazd, zakwaterowanie, transfer na stok i wyżywienie to tylko - 900 zł.

 

Cena karnetów około 185e.

 

Preferuje kontakt telefoniczny +48 533 333 033.

 

Bartek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Zwolniło mi się 1 miejsce na wyjazd snowbordowo-narciarski (klasyczna 4-dniówka) w terminie 06-09.03.2020 do Nassfeld

Wyjazd z Warszawy około godziny 18.00 05.03.2020, powrót 10.03.2020 około godziny 3.00 w Warszawie.

Mogę zabrać zainteresowanych po trasie Sulejówek-Warszawa-Piotrków Tryb.-Gliwice.

Teraz taki wyjazd to exclusive bo pozbawiony coronavirusa gdyż w Austrii. Z daleka od zamkniętych gmin włoskich. Nic tylko korzystać skoro Austria wolna jest od zachorowań. A są inne wyjazdy? Ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie Austria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super last minute. 2 miejsca po 600 zł (dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie HB) zainteresowanych zapraszam tylko telefonicznie 533 333 033

No tak... Miejsc brak do Nassfeld... Spóźniłem się...

 

Zapodaj kilka zdjęć z tego Nassfeld.

Bo za dwa tygodnie chyba znów jedziesz?

Napisz jak tam w Nassfeld łapiecie koronawirusa na stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...