Skocz do zawartości

Wkładka do butów, pod języki?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy spotkaliście sie z wkładka do butów pod języki? Widziałem oferty wkładek żelowych na kostki i golenie ja natomiast mam problem z uciskaniem stopy pod językami butów.

Pozdrawiam Robert

za wyjatkiem anatomicznych  niedoskonalosci stopy, jezeli jezyk uciska to buty sa zle dobrane……..kazda wkladka  dodajaca objetosc zmniejsza precyzje prowadzenia…. (za wyjatkiem tzw foot bed ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wypowiedzi i poświęcony czas. Nie potrzebuje analizy czy but jest dobrze dobrany czy źle, trochę sie na tym znam. Przymierzyłem sporo butów, do jazdy mam trzy pary i we wszystkich występuje podobny problem, więc poproszę o namiary gdzie można dostać takie wkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wypowiedzi i poświęcony czas. Nie potrzebuje analizy czy but jest dobrze dobrany czy źle, trochę sie na tym znam. Przymierzyłem sporo butów, do jazdy mam trzy pary i we wszystkich występuje podobny problem, więc poproszę o namiary gdzie można dostać takie wkładki.

to ja się Robert podczepie, mam nadzieję, że się nie pogniewasz :) Mam w kostkach śruby i mimo odbarczenia buta w tym miejscu dalej je czuję. Dajcie namiary, gdzie się kupuje różne wkładki, może coś uda mi się dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się Robert podczepie, mam nadzieję, że się nie pogniewasz :) Mam w kostkach śruby i mimo odbarczenia buta w tym miejscu dalej je czuję. Dajcie namiary, gdzie się kupuje różne wkładki, może coś uda mi się dobrać

Zrób zdjęcie i pokaż te śruby bez buta wewn.(od środka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ja mam śruby w kostce we własnej nodze. Dokładnie na srodku kostki. I jeszcze rok mam je mieć...

He,he myślałem, że śruba w bucie na połączeniu z cholewką,  swoją drogą warto sprawdzić czy śruba w bucie nie wystaje , zazwyczaj jest umiejscowiona właśnie

na środku kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he myślałem, że śruba w bucie na połączeniu z cholewką,  swoją drogą warto sprawdzić czy śruba w bucie nie wystaje , zazwyczaj jest umiejscowiona właśnie

na środku kostki.

w tym miejscu własnie but już został odbarczony, jak stoję w bucie to śruby nie czuje, ale w jeździe, jak docisnę....marzą mi się wkładki z dziurą na kostkę, aby but był dociskany powierzchnia stopy na okolo kostki, ... nie wiem, jak to wyjaśnić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miejscu własnie but już został odbarczony, jak stoję w bucie to śruby nie czuje, ale w jeździe, jak docisnę....marzą mi się wkładki z dziurą na kostkę, aby but był dociskany powierzchnia stopy na okolo kostki, ... nie wiem, jak to wyjaśnić,

 

Bez zdjęcie nie razbieriosz  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wypowiedzi i poświęcony czas. Nie potrzebuje analizy czy but jest dobrze dobrany czy źle, trochę sie na tym znam. Przymierzyłem sporo butów, do jazdy mam trzy pary i we wszystkich występuje podobny problem, więc poproszę o namiary gdzie można dostać takie wkładki.


Miałem ten sam problem, pomogły mi takie wkładki: https://www.interspo...-2x-503008.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, pomogły mi takie wkładki: https://www.interspo...-2x-503008.html

 

To są wkładki na shin-bite.

Z opisu, problem robertw jest innego rodzaju.

 

@MajkaW - takie: https://trojansport....AyABEgLUoPD_BwE, albo może wystarczy grubszy plaster hydrożelowy? 

 

@robertw - A próbowałeś linery "dwujęzykowe"?

 

PLUG_1_640.png

 

Ewentualnie, Dalbello Panterra z tymi linerami ma konstrukcję typu "cabrio". Mam wrażenie, że jest w nich więcej miejsca na podbicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miejscu własnie but już został odbarczony, jak stoję w bucie to śruby nie czuje, ale w jeździe, jak docisnę....marzą mi się wkładki z dziurą na kostkę, aby but był dociskany powierzchnia stopy na okolo kostki, ... nie wiem, jak to wyjaśnić,

 

Jak to but został odbarczony i jest nieodbarczony to się robi do skutku, pożądane wkładki z pewnością posiada specjalista u którego odbarczałaś buty.

Albo weź samoprzylepne filcowe podkładki po stołki wytnij w nich dziurę i bądź szczęśliwą posiadaczką wkładki z dziurką na kostkę. :rolleyes:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...