Skocz do zawartości

Będzie sie działo i będzie zabawa


tomalbyd

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie, ładnie. Prawdopodobnie nie pojechałbym tak ładnie. Gratuluję odwagi.

Ale chyba też nigdy nie miałem szans jeździć na takim płaskim, równym i jednocześnie pozbawionym innych narciarzy stoku. Co Ty zrobiłeś ? Skorzystałeś z ochrony jakichś Czeczeńców, że innych wymiotło ze stoku :o

 

Ręce rzeczywiście trochę nienaturalnie, ale co drugi Niemiec czy Niderlandczyk ostatnio przeze mnie widziani w Fiss jeździli jakby mieli potężne wrzody pod pachami, więc może mniej mnie to razi :D

 

Rozumiem chęć pokazania idealnie (prawie) wycinanych łuków na krawędzi ale tak naprawdę o tym kto jak jeździ świadczy pokonywanie trudnych stoków, o dużym nachyleniu, chociaż trochę zaludnionych i zniszczonych czyli po 12.00, na "trudnych" nartach.

I z tych powodów chyba nie nagram filmiku i nie zamieszczę bo jeżdżę wtedy nieestetycznie :(

A pokazywanie wystylizowanych przejazdów po pustych płaskich, szerokich, halach nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładnie, ładnie. Prawdopodobnie nie pojechałbym tak ładnie. Gratuluję odwagi.

Ale chyba też nigdy nie miałem szans jeździć na takim płaskim, równym i jednocześnie pozbawionym innych narciarzy stoku. Co Ty zrobiłeś ? Skorzystałeś z ochrony jakichś Czeczeńców, że innych wymiotło ze stoku :o

 

Ręce rzeczywiście trochę nienaturalnie, ale co drugi Niemiec czy Niderlandczyk ostatnio przeze mnie widziani w Fiss jeździli jakby mieli potężne wrzody pod pachami, więc może mniej mnie to razi :D

 

Rozumiem chęć pokazania idealnie (prawie) wycinanych łuków na krawędzi ale tak naprawdę o tym kto jak jeździ świadczy pokonywanie trudnych stoków, o dużym nachyleniu, chociaż trochę zaludnionych i zniszczonych czyli po 12.00, na "trudnych" nartach.

I z tych powodów chyba nie nagram filmiku i nie zamieszczę bo jeżdżę wtedy nieestetycznie :(

A pokazywanie wystylizowanych przejazdów po pustych płaskich, szerokich, halach nie ma sensu :P

Hej .godz 14 z minutami ischgl .Marzenie ,,,, zjechać w jednym w kawałku bo sił brakowalo a zimne piwko to witamina B 

 

https://www.youtube....h?v=X7NCEI2L2Eo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie zabawa czy nie, to mnie nie obchodzi: zjawilem sie w Sal Lake City prawie o polnocy w poniedzialek.wocy spadlo 15-20 cm swiezego: w miejscach, gdzie dotychczas spadlo 350 cali a podloze to ok 100 cali...
jutro bierzemy sie za fokowanie, chociaz nastepne 20 cm w prognozie…..
Amen

Foczenie raczej. Tak czy owak, brawo Ty! PS na załączonej fotce zabawa w rzucanie nartami przez strumień. Brawo ja.

Załączone miniatury

  • DSC_9462.JPG
  • DSC_9463.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...