Skocz do zawartości

Złoty Groń - Istebna


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi jaro_89 dziękuję za twój post jak i za post tonioxc. Każdy ma prawo powiedzieć co go boli :-) jego post jest całkowitą antyreklamą natomiast twój jest piękną reklamą, w takim razie każdy z nas musi wziąć i twój post i jego z poprawką, a to że są inwestycje narciarskie w PL to tylko na plus :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi jaro_89 dziękuję za twój post jak i za post tonioxc. Każdy ma prawo powiedzieć co go boli :-) jego post jest całkowitą antyreklamą natomiast twój jest piękną reklamą, w takim razie każdy z nas musi wziąć i twój post i jego z poprawką, a to że są inwestycje narciarskie w PL to tylko na plus :-)

Ja podziękowałem jaro_89 bo uważam jego opinię (nie reklamę) za bardzo rozsądną i rozważną oraz bardziej zbliżoną do rzeczywistości i narciarskich oczekiwań/ zachcianek!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się jutro wybrać do Istebnej na popołudniowe jazy i trochę się boję czy stok nie będzie zbyt twardy i przez to niezbyt bezpieczny dla amatorsko jeżdźących. Ciekawe czy wieczorem jest tak samo rozjeżdżony jak Nowa Osada czy jest trochę lepiej. Plis o info od tych którzy dzisiaj byli. Może wybrać Zagron?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety . Wrócimy tu żeby pojeździć na tyczkach bo to chyba jedyne miejsce w okolicy gdzie można tego spróbować i przekonać się ile człowiekowi jeszcze brakuje. Złoty Groń gorąco polecam P.S . do malkontentów, wiecznie nie zadowolonych ,pesymistów i innych szpeców nie przyjeżdżajcie tutaj , ani do Szczyrku czy broń was panie Boże na moją ukochana Świniorkę czy tam inną polską stacyjkę….. Bo nie warto jak na narty to tylko Austria, Szwajcaria, Francja ewentualnie Włochy

Moim zdaniem dużo jest prawdy w twoim opisie ale tu chyba przesadziłeś - jeden kopecek i tyle zachwytu? Jeśli tylko połączą się z Zagroniem to podobno ma powstać nawet druga Białka T.? A ci na tyczkach to też mają problemy z muldami.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że kopecek dyć tu same kopecki , góry małe toć i kopeceki. Zachwyt z mojej strony żaden. Połączenie Zagronia ze Złotym Groniem ? Terenowo to jakoś nie bardzo , biznesowo (różni właściciele--polskie piekiełko) ? Białka T. tu raczej nie grozi. Na dzień dzisiejszy bardzo dobrze utrzymany stok.

Mogę potwierdzić , że się starają bo byłem tam 29-go a gdy śnieg naturalny wokoło to można przejechać z jednej stacji do drugiej ,chociaż tu i tam bardzo monotonnie - ja polecam w ostateczności. Czy ktoś słyszał już o drugiej kanapie która ma tam powstać?

Użytkownik rycho65 edytował ten post 02 styczeń 2013 - 20:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na tym stoku ok.9.30-powiem krótko to była masakra, i tak do 14-stej,wcale ludzi nie ubywało,wręcz przeciwnie .A przecież obok podobny stok Zagroń-też pełny.Warunki śniegowe bardzo dobre ,około 12-stej już sporo muld śniegowych w środkowej części stoku. Podobno była promocja i zniżki z Grupona,więc ludzi sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie dałem się namówić szwagrowi, który nalegał, żeby jechać właśnie na Złoty Groń:)

Różnie to tam bywa - nie ma regularności odjazdów-przyjazdów, można się sparzyć bo np 29-go XII (jazda wieczorna - jazda "na okrągło") a dzień później (niedziela) kolejki do kolejki - znajomi w ten dzień byli i łącznie na 1 zjazd czekali około 30 min. Tak więc chcąc uciec od tego " sparzenia ", wybieram ośrodki/ stacje z alternatywną jazdą w sąsiedztwie ,np Szczyrk ( jak nie na COSie to na pewno w SON), Korbielów (jak nie w Jontku to może na Babie?;)), (...),w mniejszym stopniu Wisłę bo ona wydaje się rozwalona i trudno przejść/ przejechać ze stacji do stacji.

Użytkownik rycho65 edytował ten post 13 styczeń 2013 - 11:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który stok ma lepsze warunki do popołudnowej jazdy Zagroń czy Złoty Groń )muldy oblodzenia). Wiem że wszystko zalezy od dnia ale przeciętnie jak to wygląda?

Dla mnie przeciętnie jest tam dobrze a odwiedziłem ten przybytek w tym sezonie dwukrotnie , natomiast Zagroń yno roz. Trudno wgłębiać się w szczegóły. O nie raczej musisz poprosić kogoś tam na miejscu, np instruktora lub obsługę wyciągów, tym bardziej, że śnieg tam będzie sypał jeszcze chyba przez kilka najbliższych dni + ferie + zawody + reklama w mediach,-raczej nie licz na małe kolejki w najbliższym okresie, itp. Nie wiem jak na to wszystko patrzą inni którzy spędzili tam ostatnio parę chwil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Trudno wgłębiać się w szczegóły. O nie raczej musisz poprosić kogoś tam na miejscu, np instruktora lub obsługę wyciągów, tym bardziej, że śnieg tam będzie sypał jeszcze chyba przez kilka najbliższych dni + ferie + zawody + reklama w mediach,-raczej nie licz na małe kolejki w najbliższym okresie, itp....

Ja bym jeszcze dodał że ostatnio na Złoty Gron był Groupon ważny do 15 lutego (potem feriie woj. ślaskiego) sprzedało się 2009 ofert...więc w najbliższym czasie nie ma co liczyć na male kolejki a raczej na oblężenie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał że ostatnio na Złoty Gron był Groupon ważny do 15 lutego (potem feriie woj. ślaskiego) sprzedało się 2009 ofert...więc w najbliższym czasie nie ma co liczyć na male kolejki a raczej na oblężenie ;)

Sprzedaż już chyba zakończona? A lepiej, podobnie jak na wcześniejszym Zagroniu, pomyśleliby o karnetach rodzinnych bo to bardzo rodzinne stacje a wydatek dla nich znaczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wybrałem się dziś na Złoty Groń po raz pierwszy i jestem mega zadowolony. Byliśmy w godz 10-14, ludzi całkiem sporo, ale bez wielkich kolejek, wyjazd praktycznie co 10min. Trasy przygotowane bardzo dobrze, rzadko zdarzyło się jakieś oblodzenie. Jeśli takie warunki panują tam na ogół to jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...