Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

A na Skrzycznym obowiązuje ta sezonowka? Jak nie to lipa, będziesz się woził na niebieskich trasach i stał w kolejkach. W czasach orczykow przy takiej zimie były otwarte wszystkie trasy łącznie z Bieńkula. Teraz kilka niebieskich a przepustowość wyciągów potężna, tłok, kolejki itd.
Ja im już podziękowałem, jak cię wkur... To jedź na jeden dzień na Soszów, drugi na Pilsko i odpoczniesz od tłumów, daleko nie masz ze Szczyrku.

 

Sezonówka działa w całym Szczyrku - u Słowaków, na COS i BSA, ale dzisiaj kolega mówił, że tłum i czynne samie niebieskie. Może masz rację z tym Soszowem - podobno mniej ludzi. Dojadę to się zastanowię. W zeszłym roku na koniec lutego trafiłem na syf i kamienie, teraz zapowiadają odwilż. Jakoś mnie ten Szczyrk nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezonówka działa w całym Szczyrku - u Słowaków, na COS i BSA, ale dzisiaj kolega mówił, że tłum i czynne samie niebieskie. Może masz rację z tym Soszowem - podobno mniej ludzi. Dojadę to się zastanowię. W zeszłym roku na koniec lutego trafiłem na syf i kamienie, teraz zapowiadają odwilż. Jakoś mnie ten Szczyrk nie lubi.


Wszędzie popłynie jak przyjdzie odwilż. FIS na Skrzycznym zamknięta ze względu na zawody, ale od czwartku będzie otwarta. To najlepsza trasa w Szczyrku i warto choćby dla niej tam jechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Też byłem dzisiaj... zarombista niedziela! Pierwszy raz w tym sezonie bolą mnie nogi :)
Dało się fajnie ponartować. Ludzi nie za dużo. Prawie wogóle kolejek do kolejek.
Z rana twardo potem cudownie miekko jak to wiosną.
Dół puszcza już dość mocno.
Po Golgocie, Bieńkuli i 1 nie pojeździcie ale red/blue 3, 4 i 10 rewelka.
Da się poślizgać całkiem spoko.
EKG:
Screenshot_20210228_182601.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miejscami brak śniegu. Aż szkoda wracać. Cztery dni świetnej jazdy, bez tłumów, tylko jeden dzień jazdy we mgle. Aż szkoda, że trzeba wracać. To jest Szczyrk jaki uwielbiam.

Cześć

Wiosenny Szczyrk jest super z tym szukaniem śniegu...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba system pokazał że ich olewam ;)

Ostrzegam, że to tylko na SON. Nie działa w COS i Beskid Arena. Dziś sporo osób się awanturowało w COS, przechodzili siłowo przez bramki ignorując obsługę, które nie wiedziała o co chodzi.

 

Jeszcze do tego byli też pacjenci z jakimiś sezonówkami premium, które nie działały nawet w SON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Szczyrk wycofuje się z finansowania darmowych skibusów dla narciarzy

..."- Bardzo tego żałuję, ponieważ darmowe skibusy były dobrze odbierane przez narciarzy. Niestety, musieliśmy się wycofać z ich finansowania, po prostu miasta nie stać na to w tym momencie - mówi Antoni Byrdy, burmistrz Szczyrku."...

https://bielskobiala.wyborcza.pl/bielskobiala/7,88025,27807855,szczyrk-wycofuje-sie-z-finansowania-darmowych-skibusow-dla-narciarzy.html?disableRedirects=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🔥📢 DARMOWE SKIBUSY WRACAJĄ DO SZCZYRKU DZIĘKI OŚRODKOWI Szczyrk Mountain Resort!! 

🚌 Jak wiadomo, Miasto Szczyrk wycofało się w tym sezonie z finansowania bezpłatnej komunikacji publicznej na terenie Szczyrku, pomimo, że w poprzednich latach partycypowało w finansowaniu darmowych skibusów. Komunikat w tej sprawie został podany publicznie w ostatnich tygodniach. Ośrodek Szczyrk Mountain Resort(SON S.A.) po dwóch miesiącach rozmów z przewoźnikiem ( Komunikacja Beskidzka SA /dawniej PKS w Bielsku-B./ ) doprowadził do znalezienia rozwiązania formalnego, które umożliwiło finansowanie przez ośrodek skibusów na terenie Miasta Szczyrk. Z bezpłatnej komunikacji autobusowej skorzystają zarówno mieszkańcy, jak i licznie odwiedzający kurort turyści zimowi (narciarze, snowboardziści, skiturowcy oraz turyści piesi).

🎙 Grzegorz Przybyła (Dyrektor SON S.A.): Niezmiernie się cieszę z wypracowanych rozwiązań dotyczących darmowej komunikacji publicznej w Szczyrku, którą sfinansujemy w kwocie około 320 000 PLN. Jako największy ośrodek w Szczyrku nie możemy zostawić mieszkańców, ale też licznych gości naszych tras bez darmowej komunikacji. Takie rozwiązanie to kontynuacja sprawdzonego projektu sprzed 2 lat, który gwarantował użytkownikom skibusów komfort dotarcia na stoki i był też rozwiązaniem proekologicznym. Darmowy skibus będzie kursował podobnie jak w poprzednich sezonach, czyli na linii SKALITE - SALMOPOL, co 20 minut od 26.12.21 do 13.03.22. Dodam tylko, że planujemy też dodatkowe kursy podczas jazd wieczornych oraz szusów sylwestrowych.
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...