Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

W Szczyrku fast pass z możliwością zakupu przez wszystkich staje się faktem. Taką ofertę dostałem od nich.

 

Jacek ma w kieszeni SPRYTNĄ SEZONÓWKĘ SZCZYRK + FAST PASS

Jacek wie, że opłaca się mieć SPRYTNĄ SEZONÓWKĘ do SZCZYRKU. Ponieważ uwielbia jazdę na nartach i mógłby to robić godzinami, dokupił sobie do swojej Sezonówki FAST PASS - usługę gwarantującą pierwszeństwo korzystania z kolejek linowych w Szczyrk Mountain Resort. Tym samym może szusować do woli bez stania w kolejce do wyciągu. 

 

SPRYTNA SEZONÓWKA SZCZYRK + FAST PASS  2099 PLN

 

lub

 

SPRYTNA SEZONÓWKA SZCZYRK 899 PLN

 

 

 

p.s.

I to właśnie ta kropla, która przelała czarę goryczy, i im podziękuję w tym sezonie za współpracę. Moja rodzina plus znajomi (którym również nie uznali reklamacji, za ubiegły sezon) - to łącznie 15 sezonówek mniej. Być może inni będą mieli luźniej na stokach. My tymczasem wybierzemy inne ośrodki narciarskie. 

a myslisz, ze inni na to nie wpadna?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jest już aktualizacja strony dla akcjonariuszy. https://www.tmr.sk/k...akcjonariuszy-/ Zmiany w benefitach dla akcjonariuszy od 1.11.2020: 1) Każdy akcjonariusz będzie mógł do swojego karnetu zakupić usługę Fast Pass w cenie 299€. Usługę Fast Pass można zakupić tylko przy aktywacji przywileju. Późniejsze dokupienie usługi Fast Pass, po aktywowaniu przywileju, nie będzie możliwe. 2) Parking VIP w ośrodku Štrbské Pleso (dawny basen Hotelu FIS) nie będzie już do dyspozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cennik podałem dwa posty wcześniej.

 

Cieszę się, że ktoś posłuchał mojego głosu z ubiegłego sezonu, w którym wyceniłem dniówkę w SMR na maksimum 80zł. Teraz z tego co wkleiłeś, wynika, że cennik zaczyna się od 79zł i to być może jest warte rozważenia. Podtrzymuję wcześniej wyrażone stanowisko, nic ponad tę kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ktoś posłuchał mojego głosu z ubiegłego sezonu, w którym wyceniłem dniówkę w SMR na maksimum 80zł. Teraz z tego co wkleiłeś, wynika, że cennik zaczyna się od 79zł i to być może jest warte rozważenia. Podtrzymuję wcześniej wyrażone stanowisko, nic ponad tę kwotę.

Taka kwota była chyba w pierwszym sezonie po remoncie z tego co pamiętam. Oczywiście na gopass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ktoś posłuchał mojego głosu z ubiegłego sezonu, w którym wyceniłem dniówkę w SMR na maksimum 80zł. Teraz z tego co wkleiłeś, wynika, że cennik zaczyna się od 79zł i to być może jest warte rozważenia. Podtrzymuję wcześniej wyrażone stanowisko, nic ponad tę kwotę.

Inwestycja w akcje TMR pozwala nie przejmować się cenami skipassów. Minus to taki, że trzeba zamrozić trochę gotówki, no i te dla akcjonariuszy nie działają na COS i na BSA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zadowolony z obniżki cen i myślał o wypadzie na narty to rozwieje wątpliwości a raczej wybije taki pomysł z głowy Zaniepokojeni są też gestorzy stacji narciarskich, którzy już rozpoczęli śnieżenie stoków. Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin, który był w sobotę gościem "Wydarzeń" w Polsat News powiedział, że wyciągi narciarskie będą zamknięte: "skoro branża turystyczna i hotelarska jest zamknięta, to wydaje się rzeczą samo przez się oczywistą, że będzie to dotyczyć również wyciągów narciarskich". Pozdrawiam pisiurki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk mimo niepewnej sytuacji szykuje się do sezonu

Pierwsi narciarze i dzieci na sankach pojawili się w niedzielę na Białym Krzyżu w Szczyrku, korzystając ze słonecznej aury i sztucznego śniegu, który wyprodukowały armatki. W Beskidach wyciągi na razie nie działają, ale właściciele przygotowują się do sezonu.

 

https://podroze.onet...-sezonu/s9468c8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Inwestycja w akcje TMR pozwala nie przejmować się cenami skipassów. Minus to taki, że trzeba zamrozić trochę gotówki, no i te dla akcjonariuszy nie działają na COS i na BSA.


Ale jeśliby zawsze zainwestować w tyle akcji, że umożliwi to zakup sezonówki to chyba by działała w Cos i Beskidzie? Też to rozważałem i muszę zagłębić temat. Miałem już w tym roku trochę zgromadzonych akcji ale sprzedałem. Rok temu miałem zwykłą sezonówkę za kasę i na COS jeździłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...