Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

To przyzwoitość nakazywałaby podanie linku do autora, przecież każdy kto czyta posty twojego autorstwa od razu się zorientuje, że to nie ty jesteś ich autorem. Musiałbyś z zacytowanego tekstu w pierwszej kolejności usunąć znaki interpunkcyjne, żeby ktoś mógł uznać go za twój.

Na forum jest coś takiego jak blokada użytkownika - polecam - nie trzeba wtedy czytać idiotyzmów takich jak np. od macinka (ktoś pisał na początku jak tu wlazł, że wywalili go z innego forum, to przylazł tutaj - nie zdziwię się, jeżeli z tym wywaleniem to prawda). Ale...

.... admini czy modzi: dlaczego jego posty pojawią się jako cytowane przez innych forumowiczów mimo blokady i nadal jestem narażony na jego "tfurczość"? Proszę to naprawić - bo nie taka chyba jest idea blokowania użytkownika by i tak natrafiać na posty takiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest coś takiego jak blokada użytkownika - polecam - nie trzeba wtedy czytać idiotyzmów takich jak np. od macinka (ktoś pisał na początku jak tu wlazł, że wywalili go z innego forum, to przylazł tutaj - nie zdziwię się, jeżeli z tym wywaleniem to prawda). Ale...

.... admini czy modzi: dlaczego jego posty pojawią się jako cytowane przez innych forumowiczów mimo blokady i nadal jestem narażony na jego "tfurczość"? Proszę to naprawić - bo nie taka chyba jest idea blokowania użytkownika by i tak natrafiać na posty takiego....

jak to sie blokuje? nie widzę nigdzie tej opcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pilsku albo Mosornym przy podobnej sytuacji śniegowej złego słowa bym nie powiedział a jeszcze byłbym się cieszył fajną trasą. Tutaj niestety inaczej. Klient płaci, klient wymaga a klient nie dostaje.

 

Chyba nie śledzisz forum. Cena karnetu dziennego na Pilsku 100 pln + 20 parking. Dlaczego tamte kamienie są lepsze ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi tez przeginają: w zeszłym roku tam jeździłem (Karlov/Koprivna).

 

Trzygodzinny karnet kosztował drożej niż  analogiczny w Polsce, ale różnicę oszczędzalsmy na paliwie (bliżej i mniejsze spalania auta bo bez autostrady).

 

A w tym roku skurczybyki nie dość że podnieśli ceny o 20% - to jeszcze teraz najkrótszy karnet jest 4-ro godzinny co daje cenę wyższą o 40%  w porównaniu do zeszłorocznego 3 godzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłeś używać znaki przestankowe :).

Tylko i wyłącznie z nudów. Ogólnie uważam przecinki za czysty debilizm. Mam nadzieję że prof. Miodek mi wybaczy. Jednak męczyć "Lalką" ludzi to chore. Powinni za to Fizyke i Matme do max zwiększyć a Polski ograniczyć tylko do nauki "pisania i czytania" w podstawówce. Dobrze że na studiach nie męczą kolejnymi bzdurami typu "Pan Tateusz". P.S. Nie rozumiem jak Matma (królowa nauk) na maturze mogła być nieobowiązkowa za to polak już tak. Skoro nas do nauki syfu męczyli to dobrze że tych "naukowców" humanistów teraz sprawdzają z najważniejszego przedmiotu nauczanego w szkole. Osobiście uważam że jeszcze Fizyka powinna być obowiązkowa☺ Post 1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie z nudów. Ogólnie uważam przecinki za czysty debilizm. Mam nadzieję że prof. Miodek mi wybaczy. Jednak męczyć "Lalką" ludzi to chore. Powinni za to Fizyke i Matme do max zwiększyć a Polski ograniczyć tylko do nauki "pisania i czytania" w podstawówce. Dobrze że na studiach nie męczą kolejnymi bzdurami typu "Pan Tateusz".

P.S. Nie rozumiem jak Matma (królowa nauk) na maturze mogła być nieobowiązkowa za to polak już tak. Skoro nas do nauki syfu męczyli to dobrze że tych "naukowców" humanistów teraz sprawdzają z najważniejszego przedmiotu nauczanego w szkole. Osobiście uważam że jeszcze Fizyka powinna być obowiązkowa☺

Post 1200


Czytam i oczom nie wierzę!
Chłopcy, bardzo proszę skończyć z tą dziecinadą i przenieść swoją kłótnię do innego wątku.
Dyskusja na poziomie przedszkola, merytorycznie jeszcze gorzej.
Za takie zaśmiecanie powinniście dostać bana.
Gdzie jest admin?
Wracając do Szczyrku: moja relacja z czwartku.
Niestety nie jest dobrze. Trasa nr 3 wiele przetarć, nie powinni nocnej jazdy uruchamiać bo do jutra nic nie zostanie. Przy Czyrnej aktualnie (godz 17) ok 3 st. Na górze też trochę ziemi wyszło. Na 8-ce chyba najlepiej, do restauracji Igloo, potem do dołu jest gorzej.
Skrzyczne, tragedia. Dziś Jaworzyna nie chodziła, tylko orczyk. Ondraszka już praktycznie nie ma, FIS jakoś jeszcze się trzyma bo mało ludzi było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko i wyłącznie z nudów. Ogólnie uważam przecinki za czysty debilizm. Mam nadzieję że prof. Miodek mi wybaczy. Jednak męczyć "Lalką" ludzi to chore. Powinni za to Fizyke i Matme do max zwiększyć a Polski ograniczyć tylko do nauki "pisania i czytania" w podstawówce. Dobrze że na studiach nie męczą kolejnymi bzdurami typu "Pan Tateusz".

P.S. Nie rozumiem jak Matma (królowa nauk) na maturze mogła być nieobowiązkowa za to polak już tak. Skoro nas do nauki syfu męczyli to dobrze że tych "naukowców" humanistów teraz sprawdzają z najważniejszego przedmiotu nauczanego w szkole. Osobiście uważam że jeszcze Fizyka powinna być obowiązkowa☺

Post 1200

Aś gupi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko i wyłącznie z nudów. Ogólnie uważam przecinki za czysty debilizm. Mam nadzieję że prof. Miodek mi wybaczy. Jednak męczyć "Lalką" ludzi to chore. Powinni za to Fizyke i Matme do max zwiększyć a Polski ograniczyć tylko do nauki "pisania i czytania" w podstawówce. Dobrze że na studiach nie męczą kolejnymi bzdurami typu "Pan Tateusz".

P.S. Nie rozumiem jak Matma (królowa nauk) na maturze mogła być nieobowiązkowa za to polak już tak. Skoro nas do nauki syfu męczyli to dobrze że tych "naukowców" humanistów teraz sprawdzają z najważniejszego przedmiotu nauczanego w szkole. Osobiście uważam że jeszcze Fizyka powinna być obowiązkowa☺

Post 1200

 

maturę też chyba zrobiłeś z nudów, bo komu ona potrzebna skoro zasady pisowni to debilizm, ciekawe skąd wiesz co się czyta na studiach ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i oczom nie wierzę!
Chłopcy, bardzo proszę skończyć z tą dziecinadą i przenieść swoją kłótnię do innego wątku.
Dyskusja na poziomie przedszkola, merytorycznie jeszcze gorzej.
Za takie zaśmiecanie powinniście dostać bana.
Gdzie jest admin?

 

Niestety ale admin i reszta moderatorów mają to forum głęboko w d od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałam ze stoków więc mogę podać pełną relację: rano na BSA warunki świetne, bardzo twardo, właśnie otworzyli czarną trasę, do 11:00 było bardzo mało ludzi i było naprawdę bardzo przyjemnie. Słońce, lekki mrozek, tam jest jeszcze bardzo dobrze.
Od 12:00 jeździłam Szczyrkowskim. Tu niestety jest gorzej, powietrze jest bardzo wilgotne a śnieg bardzo mokry. W wielu miejscach widać przetarcia, nawet na wyżej położonych trasach. Ludzi jest coraz więcej, widać że zjeżdżają na ferie choć nadal bez większych kolejek.
Zjeżdżając ze stoku spotkałam skipatrol i dowiedziałam się, że dzisiaj jest ostatnia nocna jazda bo śniegu jest zbyt mało żeby go 2 razy dziennie ratrakować.
Foto: trasa nr 3.

Załączone miniatury

  • IMG_20200110_142939.jpg
  • IMG_20200110_143153.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałam ze stoków więc mogę podać pełną relację: rano na BSA warunki świetne, bardzo twardo, właśnie otworzyli czarną trasę, do 11:00 było bardzo mało ludzi i było naprawdę bardzo przyjemnie. Słońce, lekki mrozek, tam jest jeszcze bardzo dobrze.
Od 12:00 jeździłam Szczyrkowskim. Tu niestety jest gorzej, powietrze jest bardzo wilgotne a śnieg bardzo mokry. W wielu miejscach widać przetarcia, nawet na wyżej położonych trasach. Ludzi jest coraz więcej, widać że zjeżdżają na ferie choć nadal bez większych kolejek.
Zjeżdżając ze stoku spotkałam skipatrol i dowiedziałam się, że dzisiaj jest ostatnia nocna jazda bo śniegu jest zbyt mało żeby go 2 razy dziennie ratrakować.
Foto: trasa nr 3.

Też właśnie wróciłem za Szczyrku właściwie nie mam nic do dodania ,jeździłem głównie na czarnej na Skrzycznem tylko z doskoku co jakiś czas zjeżdżałem do Soliska ,na "niebieskie"krzesła oraz nieczynną Golgotę .Dzisiaj naprawdę super pojeździłem ,jeżeli ktoś chce to niech się spieszy chyba że nadejdzie zima bo teraz jest jak pod koniec marca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna relacja:
h 9.00
Bardzo mokro, deszcz, do Polany Suche gęsta mgła.

h 9.30
Marznący deszcz na Wierchu Pośrednim, duże przetarcia na połączeniu tras 8 i 10. Miękko.
Na Suchej Polanie śnieg. Wyżej mgła.

h 10.15

Małe Skrzyczne lód z nawianym śniegiem, bardzo wieje i sypie drobny, ostry śnieg.
Trasa nr 7 najlepsza choć odcinek przed Polaną Suchą wyłączony.

Ludzi nie jest jeszcze bardzo dużo, kolejki na 1-3 min.
To na tyle, lecę na grzanca bo chyba mam dość tej pogody.
Bawcie się dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie związane z tematem ale napisze. Niestety stalo się to na mojej zmianie. Takiego dymu w pracy jeszcze nie miałem. Wielu z was ma tu dzieci. Rozmawiajcie z nimi i nie ważne czy maja 10, 15 czy 20 lat. Młoda 21 letnia kobieta położyła się na torach przed pociągiem. Przeżyła ale ma odcięte obie nogi jest w stanie ciężkim. Tragedia jej. Tragedia też dla maszynisty z którym ciężko było się dogadać. Zdołał tylko powiedzieć że właśnie potrącił samobójce. Rozmawiajcie z dziecmi bo czasy mamy ciężkie. http://bielskiedrogi...pr_w_akcji.html Post 1224 i 1227
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Dla tych mają konto na FB to polecam sobie zobaczyć to zdjęcie: https://www.facebook...?type=3 Kolega dzisiaj poleciał nad Szczyrk na paralotni. Widać ładnie jak nieładnie wyglądają trasy :/

To trasa nr 3, dziś była rzeczywiście w najgorszym stanie. Pozostałe są w trochę lepszym. Zobaczymy jak będzie jutro, bo dzisiejsza noc na plusie. Niektóre prognozy dają szanse na niewielki mróz i być może opady śniegu od soboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jutro ostatni taki dzień. Co prawda Szczyrk ma wielkiego pecha bo u mnie od niedzieli codziennie jest mróz w nocy tam nie ale od soboty to się zmieni. Zbiornik pełny więc będzie spora szansa na poprawę zwłaszcza że natura symbolicznie też pomoże. Jednak nie będzie to ponad 25 cm jak interia proknozuje a 10 cm. Za to mróz pozwoli od pn uruchomić wszystko pełną parą. Post 1224 i 1227
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak było dzisiaj (temperatura) i jak może być jutro - bo się wybieram, wprawdzie do innego Ośrodka ale takie info że np. trasy w koncu trochę przymraża bardzo by były mi pomocne :)

Noc z niewielkim mrozem potrafi zdziałać cuda. Na razie jest o niebo lepiej niż wczoraj. Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Będę informował na bieżąco :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...