Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

To tutaj musi już być horror ;) trasa bajka :)
d49a4f552df5d8bf8e74bb59ad8d6681.jpg00a632752cc63fe83bfec61700d82d6c.jpg
Nie przyjeżdżajcie do Szczyrku, nie warto.
Ps. Mitek jesteśmy do niedzieli. Pozdrowienia od Morunka

Cześć

Taki przegrzebany sztruks jest o niebo lepszy, przyjemniejszy do jazdy i bezpieczniejszy niż czysty sztruks - nie wygłupiaj się nawet, że tego nie wiesz, nie czujesz itd.

 

Musze gdzieś pojechać na narty na parę dwa/trzy dni, no to może już do tego Szczyrku ale pewnie dopiero po 6 01.

 

Pozdrowienia również serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Taki przegrzebany sztruks jest o niebo lepszy, przyjemniejszy do jazdy i bezpieczniejszy niż czysty sztruks - nie wygłupiaj się nawet, że tego nie wiesz, nie czujesz itd.

Musze gdzieś pojechać na narty na parę dwa/trzy dni, no to może już do tego Szczyrku ale pewnie dopiero po 6 01.

Pozdrowienia również serdeczne.

Lodowy sztruks strasznie mi tarmosi kolana. Jazda po stromszych trasach to jakis dramat. Juz myslalem, ze jestem walniety i cos mi sie ubzduralo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie były warunki/zatłoczenie dzisiaj i jakie mogą być prognozowane jutro? Choć 600 zł za cztery osoby trochę mnie przerasta.

Warunki rewelacja, najlepsze na trasie FIS na COS, jazda w słoneczku. Z rana jazda na bieżąco, od 11 na żółtej i czarnej kanapie tak do 5 minut stania, podobnie na COS, do talerzyka dłużej. Pewnie jutro będzie podobnie. Na BSA karnet całodzienny kosztuje 125 PLN. GOPASS działa i na COS i na BSA, więc zakładam, że w drugą stronę tak samo, ale musiałbyś się dopytać. Przy czterech osobach to prawie jeden karnet gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof pisał parę postów wcześniej, że ilość klientów jest dużo mniejsza niż w poprzednich sezonach. Minął marketingowy efekt "wow" i ludzie zaczynają dokonywać rzetelnej kalkulacji. Nie wiem jaki model biznesowy wdrażają Słowacy, ale w mojej ocenie przy takiej polityce cenowej i wzrostach ceny co sezon o 25% za 2-3 lata ośrodek zbankrutuje. Przyjęte założenia odnośnie zwrotu z inwestycji w ciągu kilku lat oceniam jako nieprzemyślane, żeby nie rzec szalone. Realna górna wartość dziennego skipassu i to w najwyższym sezonie, w wariancie 1 dzień kupowanym w kasie to w mojej ocenie 99zł. Takie są oczekiwania rynku i tego typu cena może zostać zaakceptowana przez jego ogół. Nie chcę wchodzić w skomplikowane analizy biznesowe, ale jeśli Słowacy celują w wyższy segment rynku (z punktu widzenia zamożności klienta) to nie wygrają rywalizacji konkurencyjnej z nieporównywalnie wyższej klasy ośrodkami alpejskimi. Nie ten target, nie ta oferta, nie te narzędzia marketingowe.

Cześć

Ja specjalnie zachowam ten post,  żeby za dwa czy trzy lata się pośmiać. Wybacz i nic personalnego.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[color=rgb(53,60,65)][font=Arial] Na COS-ie coś pięknego. Dołączona grafika

Uchwyciłeś grupkę z kursu na którym jestem :) COS faktycznie dzisiaj był bardzo dobrze przygotowany, w dodatku chyba będą odpalone armatki poniżej Grzebienia, bo ratrak przewoził je dzisiaj w dół trasy. Również sam dół z rana był naśnieżany, może odpalą Skrzyczne -Jaworzyna w tym roku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uchwyciłeś grupkę z kursu na którym jestem :) COS faktycznie dzisiaj był bardzo dobrze przygotowany, w dodatku chyba będą odpalone armatki poniżej Grzebienia, bo ratrak przewoził je dzisiaj w dół trasy.
Również sam dół z rana był naśnieżany, może odpalą Skrzyczne -Jaworzyna w tym roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co to za kurs?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja specjalnie zachowam ten post,  żeby za dwa czy trzy lata się pośmiać. Wybacz i nic personalnego.

Pozdrowienia serdeczne

 

Spoko, pożyjemy, zobaczymy. Niewidzialna siła rynku zweryfikuje pomysły właścicieli ośrodka. Jeśli jestem w błędzie to nic poza wspólnym śmiechem kosztować nas to nie będzie;-)

Jutro jedziemy do Austrii, z tej perspektywy świat wygląda bardziej optymistycznie;-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pożyjemy, zobaczymy. Niewidzialna siła rynku zweryfikuje pomysły właścicieli ośrodka. Jeśli jestem w błędzie to nic poza wspólnym śmiechem kosztować nas to nie będzie;-)

Jutro jedziemy do Austrii, z tej perspektywy świat wygląda bardziej optymistycznie;-) Pozdrawiam.

 

za 5 dni jazdy, mieszkania i jedzenia w Szczyrku para zapłaci z dojazdem powiedzmy 3k PLN .. ile Cię kosztuje ta Austria .. ?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 5 dni jazdy, mieszkania i jedzenia w Szczyrku para zapłaci z dojazdem powiedzmy 3k PLN .. ile Cię kosztuje ta Austria .. ?  :)

 

Jakieś 450 Euro na osobę za 5 dni jazdy w tym 4 noclegi, bez żarcia. Liczę przy cenie 5-dniowego skipassu - 250 Euro w więc bardzo wysokiej. Nie mam sezonówki, bo nie lubię siedzieć długo w tym samym rejonie, natomiast da się temat ogarnąć jeszcze dużo taniej, jak ktoś często jeździ w to samo miejsce. Zobacz na ceny sezonówek Ski-Amade: https://www.skiamade...arnety-sezonowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...