Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Zibi pelna zgoda. Jednak kierowcą może być każdy czy idiota czy szaleniec czy też zwykły szary pracownik biurowy. U nas np jest bardzo duży odsiew u psychologa czy na badaniach lekarskich. Na tych drugich często przepadają młodzi ludzie którzy np czasem zapalą coś mocniejszego niż papieros. Za to kierowcą może być nawet ćpun. Są zawody w których nie każdy od tak może pracować. Są też zawody w których pracuję się 24h na dobę 7 dni w tygodniy. Ja osobiście nigdy nie zastanawiałem nad tym siadając do wigilijnego stołu że ktoś tam gdzieś musi być w pracy zamiast ten czas spędzić z rodziną. Lekarz czy pielęgniarki muszą być w szpitalu. Strażak musi być na służbie itp. Dopiero teraz wiem co to znaczy. Adam wiosna jakiś grill flacha. Oki może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi pelna zgoda. Jednak kierowcą może być każdy czy idiota czy szaleniec czy też zwykły szary pracownik biurowy. U nas np jest bardzo duży odsiew u psychologa czy na badaniach lekarskich. Na tych drugich często przepadają młodzi ludzie którzy np czasem zapalą coś mocniejszego niż papieros. Za to kierowcą może być nawet ćpun. Są zawody w których nie każdy od tak może pracować.

Są też zawody w których pracuję się 24h na dobę 7 dni w tygodniy. Ja osobiście nigdy nie zastanawiałem nad tym siadając do wigilijnego stołu że ktoś tam gdzieś musi być w pracy zamiast ten czas spędzić z rodziną. Lekarz czy pielęgniarki muszą być w szpitalu. Strażak musi być na służbie itp. Dopiero teraz wiem co to znaczy.

Adam wiosna jakiś grill flacha. Oki może być.

Cześć

Ja na przykład jestem w pracy dokładnie 24h/doba. a nie jestem w żadnej służbie. Uważam, ze mam genialny układ.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9-Dni Prognoza pogody Czyrna - Solisko (Szczyrk) (1.200m)
Dzisiaj b.png
10°C 8°C
5h Jutro a.png
9°C 4°C
7h Sobota j.png
5°C 0°C
80%
8l 1h Niedziela c.png
3°C -1°C 11cm
85%
17l 2h Poniedziałek p.png
-2°C -2°C 28cm
90%
36l - Wtorek n.png
-2°C -3°C
85%
6l - Śro, 25. n.png
-3°C -4°C 5-10cm
 
8l - Czw, 26. n.png
-3°C -5°C <1cm
 
5l - Pią, 27. n.png
-5°C -6°C <1cm
 
3l 1h

Poprawił mi się humor, niemal w błogostan wpadam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bo to niż z południa ale naprawdę może być w górach pięknie na święta. Widzę że to co od tygodnia piszę Ja oraz Zibi od paru dni może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeszcze w poniedziałek linczowali mnie za to że napisałem że po niedzieli wraca mróz. Cóż to właśnie przykład tego ile modele czyli superkomputery mają braków do człowieka. Szkoda że wszyscy poprostu kopiuja modele zamiast się nad nimi pochylić i je zinterpretować. Ostatni akcent halnego obecnie i znów do zimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olimpijska 73, ,,Domki Czyrna''.

Fajnie że będziesz, coś pojeżdzimy .

A Szczyrku nie znam, ale to chyba niezbyt daleko od ośrodka.

Niby niedaleko od Bieńkuli, ale nie wiem czy da się z buta podejść do gondoli, pewnie będziesz skazany na auto, szczególnie jeśli prognozowane opady śniegu się potwierdzą. Darmowy skibus niestety nie jeździ na Olimpijską. Jeśli jednak po nartach będziesz chciał zostawić auto by pozwiedzać miasto, czy wypić małe piwo, to pod tym linkiem znajdziesz rozkład jazdy darmowych skibusów, https://www.orle-gni...ibus-w-szczyrku

bardzo wygodne rozwiązanie. Ich uruchomienie planowane było na 21 grudnia, ale w związku z tym, że sezon jeszcze nie ruszył, to nie wiem, czy ta data nadal jest aktualna.

Zarejestruj się do GOPASS-a, będziesz miał tańsze skipassy online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam 26ho po południu, wyjeżdżam 02 stycznia przed południem.

Będę w Szczyrku po raz pierwszy.

 

Liczę mocno na spotkanie !!!

Bedę w okolicy miedzy Świetami a Nowym rokiem. Jesli salmopol bedzie przejezdny... ( Marcin kracze od kilku dni, że sypnie) to zajrzę na piwo. W tym terminie jazda w SON może być problematyczna, ale może nie........ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaś bez przesady. W styczniu było ponad metr śniegu a był przejezdny. No chyba że na letniakach albo tanie "zimówki" no to fakt.

Co do jazdy w górach to trzeba potrafić jeździć. Mam rodzinę która do mnie jezdzi i porażka. Gaz w podłogę. Nie idzie wytłumaczyć że z gazem delikatnie i do góry. Moja Tesciowa była w szoku jak ciężarówką wyjechałem wróciłem sie i ich autem wyjechałem a jej mąż (Tesciu super facet) nie wyjechał. Była trochę zła że kazałem jej siąść z przodu (powiedziałem ofen mama przedni napęd to do przodu Tata lekki niech siedzi z tyłu) ale takie prawa fizyki

Odpuśc. Chodzi o jazde na nartach.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak fakt znając SMR to pośredni raczej odpada w święta i po. Pewnie będą skupiać sie na Solisku i gondoli bo jazda nocna czyli dodatkowa kasa. Dlatego nawet nie planuję tam wypadu bo "Rudego Kota" nie odwiedzę. Ferie śląskie zaczynają się gdzieś w połowie stycznia więc zostaną tylko poranki albo kolejki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby moja żona powiedziała, że jest zmęczona, to skończyłbym jazdę razem z nią, a nie kazał jej wozić moją dupę miedzy Soliskiem a gondolą, bo panisko musi się wyjeździć.

Skoro jesteś taki idealny to Ci odpowiem. Domyślam się że masz żonę. Tylko czy to mój problem że jej w d wchodzisz. Czy to mój problem że z nią nie rozmawiasz?? Moja żona sama to zaproponowała tylko że do SPA do Białki z koleżanką jedzie. Cóż kobieta. Uprzedze Twoje pytanie. Czy to była koleżanka tak ufam żonie. Już dodam ze była bo mąż je wiózł. Co bylo w spa nie wiem. Jakieś pytania masz. Wystarczy żonie wynagrodzić to że dupe wozi i z nią rozmawiać. POLECAM ROZMAWIAĆ!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...