Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

4 karty tak, ale jeżeli nie zamierzasz kupować skipassów online to możesz je kupić w kasie jak w każdym innym ośrodku i wówczas nie musisz ich rejestrować, a po skończonej jeździe zwrócić do kasy i odebrać kaucję 10 zł za kartę.

 

Reasumując w przypadku rodzinny 5-cio osobowej organizuję 5 kart i rejestruje 5 osób w tym 1 niepełnoletnią.  Problem polega u nas na tym że już nie zamówię karty pocztą bo trwa to długo więc musiałbym poprosić kogoś by mi zakupił takie karty w Szczyrku lub zrobić pierwszy wyjazd z zakupem w kasie za 99 zl (na co nas nie stać). ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się zarejestrować, zakupić karnety online. Dostaniesz na maila i na swoim profilu potwierdzenie transakcji, które drukujesz i idziesz z nim do infocentrum. Tam wydają ci karty zastępcze. Po skończonej jeździe możesz je zwrócić i odebrać kaucję. Zamówione karty w tym czasie do ciebie jadą. Możesz zadzwonić do infocentrum i zapytać czy musisz zamówić karty pocztą, czy może jest możliwość ich odbioru w Szczyrku bo tego nie wiem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując w przypadku rodzinny 5-cio osobowej organizuję 5 kart i rejestruje 5 osób w tym 1 niepełnoletnią.  Problem polega u nas na tym że już nie zamówię karty pocztą bo trwa to długo więc musiałbym poprosić kogoś by mi zakupił takie karty w Szczyrku lub zrobić pierwszy wyjazd z zakupem w kasie za 99 zl (na co nas nie stać). ?

możesz też kupić w kasie karty i zarejestrować je przez stronę, nawet telefonem da się ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując w przypadku rodzinny 5-cio osobowej organizuję 5 kart i rejestruje 5 osób w tym 1 niepełnoletnią.  Problem polega u nas na tym że już nie zamówię karty pocztą bo trwa to długo więc musiałbym poprosić kogoś by mi zakupił takie karty w Szczyrku lub zrobić pierwszy wyjazd z zakupem w kasie za 99 zl (na co nas nie stać). ?

Nie musisz nic kupować.

W kasie za kaucję bierzesz karty. Musisz zaznaczyć ze karty mają być GoPass. Rejestracja jest prosta. Zakładasz konto i do niego dopisujesz po kolei wszystkie karty. Jeśli się pomylisz i np. dezaktywujesz kartę, mozesz też w kasie ją wymienić. Mnie nie robiono żadnych z tym problemów (kasy COS).

Potem możesz już spokojnie kupować karnety. należy tylko pamiętać aby zrobić toi co najmniej 30 min. przed jazdą.

Powodzenia i miłej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko odnośnie gopass w Szczyrku. Bo we wtorek się wybieram i karta gopass nie zdąży do mnie przyjść. I tu pytanko. Jak wymienię w info centrum drukowaną kartę ze skipassem na tymczasowy plastik to kolejnego dnia jak kupię skipass przez neta, to będzie on już nabity na tej tymczasowej karcie plastikowej, czy znowu będę musiał iść z wydrukowanym potwierdzeniem do info centrum i tam mi dopiero nabiją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie gopass w Szczyrku. Bo we wtorek się wybieram i karta gopass nie zdąży do mnie przyjść. I tu pytanko. Jak wymienię w info centrum drukowaną kartę ze skipassem na tymczasowy plastik to kolejnego dnia jak kupię skipass przez neta, to będzie on już nabity na tej tymczasowej karcie plastikowej, czy znowu będę musiał iść z wydrukowanym potwierdzeniem do info centrum i tam mi dopiero nabiją?

podpiąć kartę pod siebie i wtedy doładować konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zjazdu na nartach z parkingu Czyrna do gondoli (chodzi mi o dzisiejsze warunki śniegowe )?

Tak, wchodzisz pod górę pod orczyki, skręcasz w prawo koło kasy i wbijasz się na trasę nr 1, którą przejeżdżasz łącznikiem do trasy nr. 3 (przecinając po drodze drogę). Wracasz 1, z której przebijasz się do Krasnalka i nim zjazd w dół do samego parkingu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z wieczornej jazdy, pierwsza godzina w miarę ok, później sam lód
nie wiem ile jeszcze musi dosypać żeby się coś poprawiło

końcówka jak zwykle piach i spore bryły lodu, kamienie też powyłaziły miejscami

kolejka standard czyli do bramek, ze dwa razy kapkę za bramki

sypią z lanc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego maila dostałem przed chwilą:

 

Krzysztof, zima wróciła!
A ponieważ zima miło nas zaskoczyła, my też chcemy zrobić Ci miłą niespodziankę! Otwieramy kolejne 2 trasy: 8 i 11, dzięki czemu już w nadchodzący weekend masz do dyspozycji kolejne 2 km tras! Do zobaczenia na stoku!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Szczyrku za dwa tygodnie by sprawdzić, czy te wszystkie żale na nowy Szczyrk, które zalewają sąsiednie forum mają rację bytu :). Tym razem mam zamiar fajnie pojeździć bo podczas ostatniego pobytu pod koniec stycznia, narty przeleżały w garażu, a ja oglądałem trasy przez okno. Robota sama się jednak nie zrobi. Ktoś planuje pobyt w Szczyrku w dniach 22- 25 lutego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Szczyrku za dwa tygodnie by sprawdzić, czy te wszystkie żale na nowy Szczyrk, które zalewają sąsiednie forum mają rację bytu :). Tym razem mam zamiar fajnie pojeździć bo podczas ostatniego pobytu pod koniec stycznia, narty przeleżały w garażu, a ja oglądałem trasy przez okno. Robota sama się jednak nie zrobi. Ktoś planuje pobyt w Szczyrku w dniach 22- 25 lutego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja prawdopodobnie będę tydzień wcześniej od 16 do 18 lutego (chłopaki z sąsiedniego forum planują albo Szczyrk albo Pilsko, z przewagą głosów na to ostatnie). W najbliższy weekend Stacja Kazimierz (ma fajne warunki, bardo mało ludzi i jest stosunkowo blisko domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie będę tydzień wcześniej od 16 do 18 lutego (chłopaki z sąsiedniego forum planują albo Szczyrk albo Pilsko, z przewagą głosów na to ostatnie). W najbliższy weekend Stacja Kazimierz (ma fajne warunki, bardo mało ludzi i jest stosunkowo blisko domu).

Tylko trochę płasko :( Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tu chodzi o pewien sentyment - w Kazimierzu oświadczałem się mojej żonie, równo 20 lat temu. Przepraszam za kompletny off topic.

Ale chyba nie na stoku :), bo wydaje mi się że to w miarę nowa stacja i tak długo nie funkcjonuje. W pełni popieram :). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :) Też planuje pobyt w Szczyrku pod koniec lutego Zobaczymy jak ten Szczyrk się zmienił, ale wiadomo to dopiero początek zmian :)  Coś dopadało tej nocy? 

A Pilsko jeszcze działa? Tyle słyszałem "złych" informacji na jego temat :( Głównie dotyczące ekologów... Czy coś się zmieniło,bo byłem tam kilka lat temu? 

W Szczyrku obecnie mają problem nadmiaru śniegu - jeden ratrakowy jest chory i nie mają zasobów ludzkich by przygotować trasy (rozprowadzić śnieg) i Ci skiturowcy niszczą im stoki w nocy (tak oficjalnie się tłumaczą na sąsiednim forum). 

 

Pilsko działa - Śpiochu dziś tam jeździ, może napisze coś więcej. Odnośnie infrastruktury - to raczej bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...