Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martwię się, pożyczą od BSA :)

Na BSA byłem w tamtym sezonie, kupiłem 4h albo 3h karnet wieczorny i pojeździłem godzinę... ze śniegiem niewiele to miało wspólnego, raczej z białym piachem na pustyni, tyle kontuzji i interwencji nie widziałem w całym sezonie nigdzie co w ciągu tego czasu na tamtym stoku. Lepiej poczekać na konkretny warun niż od razu strzelać w stopę :P 
będzie dobrze ze śniegiem, trzeba być dobrej myśli!  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BSA byłem w tamtym sezonie, kupiłem 4h albo 3h karnet wieczorny i pojeździłem godzinę... ze śniegiem niewiele to miało wspólnego, raczej z białym piachem na pustyni, tyle kontuzji i interwencji nie widziałem w całym sezonie nigdzie co w ciągu tego czasu na tamtym stoku. Lepiej poczekać na konkretny warun niż od razu strzelać w stopę :P będzie dobrze ze śniegiem, trzeba być dobrej myśli! B)

Selekcja naturalna, będzie luźniej na stoku ;). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że na sezonówce SMR rozszerzonej o jazdy wieczorne, nie pojeździmy wieczorem w BSA. 

 

Ale czy ktoś wie, czy korzystając z profitów dla akcjonariusza, będziemy mogli:

- pojeździć wieczorem w SON?

- pojeździć w dzień w COS i BSA? 

 

Na stronie http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/ jest opis przysługujący benefitów na sezon 2017/2018. Z tego co widzę wieczorem w SON pojeździmy tylko mając VIPa, a jazda w COS w ciągu dnia nie będzie dostępna :(. Zmianą na plus jest możliwość łączenia jazdy na nartach z korzystaniem z basenów w ciągu jednego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/ jest opis przysługujący benefitów na sezon 2017/2018. Z tego co widzę wieczorem w SON pojeździmy tylko mając VIPa, a jazda w COS w ciągu dnia nie będzie dostępna :(. Zmianą na plus jest możliwość łączenia jazdy na nartach z korzystaniem z basenów w ciągu jednego dnia :)

Gdzie widzisz wyłączenie COS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/ jest opis przysługujący benefitów na sezon 2017/2018. Z tego co widzę wieczorem w SON pojeździmy tylko mając VIPa, a jazda w COS w ciągu dnia nie będzie dostępna :(. Zmianą na plus jest możliwość łączenia jazdy na nartach z korzystaniem z basenów w ciągu jednego dnia :)

Właściwie w tym dokumencie http://tmr.sk/benefits/40en.pdfnie ma nic napisane o wyłączeniach COS i BSA. Jest wspomniany tylko SON. 

Mam cichą nadzieję, że może uda się tam pojeździć.

Wydaje mi się, że w momencie odbicia karty na bramce zostaje aktywowany normalny bilet dzienny dla TMR (czyli też SMR). Dlatego nie polatasz wieczorem - w pdf nie ma tego napisane wprost, ale wieczór jest wpisany w pdf VIP'a, czyli zakładam jednak wykluczenie wieczoru w "mniejszych" benefitach (takoż było do tej pory; na beneficie nie pojeździłęś wieczorem na Biela Put, ale mogłeś w dzień kontynuować w Strbskim albo Łomnicy)

 

Nie wydaje mi się, aby system rozróżniał bilet dzienny zwykły od dziennego "benefitowego". Ergo, może polatamy jednak w COS/BSA.

 

Możemy to sprawdzić już w grudniu osobiście, najwyżej przejedziemy się busem w dwie strony :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby system rozróżniał bilet dzienny zwykły od dziennego "benefitowego". Ergo, może polatamy jednak w COS/BSA.

 

Możemy to sprawdzić już w grudniu osobiście, najwyżej przejedziemy się busem w dwie strony :)

Niekoniecznie - ja miałem w zeszłym sezonie trochę "przygód" w Szpindlerowym Młynie z tymi profitami, bo okazało się, że tylko 3 główne kolejki linowe mają przystosowane bramki do obsługi takich karnetów dla akcjonariuszy i musiałem czasami podchodzić, gdy zjechałem gdzieś na boczny wyciąg.

Zresztą to nie aż takie istotne dla mnie - i tak świetnie, że dorzucili Szczyrk, Legendię, a wcześniej też nie zauważyłem, że w Besenovej przysługuje wstęp razem z saunami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nagrody się kupuje, to jest najlepszy przykład :(

Jakby dostali tą nagrodę za rok to była by pewnie zasłużona, teraz to taki sam nie wiem ...

Czemu kupuje, jakby nie patrzeć to jak na jeden sezon postęp zrobili ogromny, na pewno jest to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków :) Za rok to nagrodę użytkowników może otrzymają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jeden wielki plac budowy więc nagrodę to powinni dostać, ale za sprawne przeprowadzanie inwestycji :)  Moim zdaniem dostali nagrodę za kilka starych orczyków i wielkie plany na przyszłość - to trochę za mało. To "kupowanie" to może niewłaściwe określenie, ale jak to najlepiej nazwać? Ktoś lobbował i SON dostał nagrodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo całej sympatii dla TMR i kibicowaniu ich inwestycjom to odebranie przez nich tej nagrody uważam za żenujące.

Jeszcze większą porażką jest wg mnie przyznanie nagrody dla SON/SMR przez organizatorów. W mojej ocenie taki wybór dyskwalifikuje wartość tej nagrody na samym starcie.

 

Ilu z przyznających nagrodę korzystało z tego ośrodka żeby ocenić go jako najlepszy?

Jakie były kryteria oceny, że nagrodę otrzymał ośrodek, który tak naprawdę jeszcze nie istnieje, bo nie zakładam, że nagrodę dostali za zeszły sezon?

Co było brane pod uwagę przy tej ocenie: jakość tras, dbałość o trasy, stopień naśnieżenia, przepustowość tras i wyciągów, dostęp do usług typu wypożyczalnie, serwisy, parkingi, restauracje,... ?!

Takie kryteria brane są pod uwagę przy ocenie ośrodków w innych rankingach, a nie tylko ilość środków zainwestowanych w jednym roku, bo póki co tylko to można było ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby kupić tanie karnety to trzeba mieć GOPass? Co to jest GOPass? Na jakiej zasadzie on działa? Czy GoPass to karnet (karta, plastik itd) ? Czy cena Gopassu to cena karnetu? Jeśli nie to ile kosztuje GOpass Czy za to się więcej płaci. 

Pozdrawiam sympatyków białego szaleństwa :)

GOPASS to karta, plastik. Kosztuje 2E. Jeśli chcesz ją wyrobić zaloguj i zarejestruj się tutaj:  https://www.gopass.s...&showMore=false

 

Potem możesz na nią opłacać e-przelewem (ale wyłącznie kartą kredytową/płatniczą) co tam chcesz z ich propozycji.

                                                                                Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...