Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jutro osobiście przejechać się do Szczyrku rzucić amatorskim okiem co się dzieje :)

ale widzę kordiankw, że wszystko na bieżąco  podajesz  na tacy- bez ruszania się z domu :)

Będę na miejscu za tydzień to może zapodam coś swojego, na razie korzystam z uprzejmości Solisko Arena. Chłopaki są na bieżąco i prowadzą pełną dokumentację ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na miejscu za tydzień to może zapodam coś swojego, na razie korzystam z uprzejmości Solisko Arena. Chłopaki są na bieżąco i prowadzą pełną dokumentację ;).

Szacun wielki:) 

kawał dobrej roboty :) cieszy oko jak nic na świecie :) a gdy już tylko biel wypełni tło to już każdy wniebowzięty :) super dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostal juz ktos potwierdzenie czy benefity za akcje beda obowiazywac w Szczyrku, a jesli tak to czy w calym czy tylko w SONie?

Tak, potwierdzili, że w Szczyrku. Co do COS nie wiem:

 

ano, sezonny skipass, ktory obdrzia akcionari ako benefit prisluchajuci k poctu akcii 130 bude platit aj v stredisku Szczyrk.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odpuszczam. Zagram na obniżenie kursu w czerwcu-lipcu. Poza tym ryzyko, czy akcje się "naliczą na koncie" do wtorku?

 

Cena za akcje jest całkiem niezła jak na konic października. Toro możesz być testerem czasu "naliczenia na koncie" :)

Według mnie w trwa to krócej. Może kiedyś trzeba było czekać 2-3 dni, ale na obecnym poziomie informatyzacji wydaje się to wręcz nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w trwa to krócej. Może kiedyś trzeba było czekać 2-3 dni, ale na obecnym poziomie informatyzacji wydaje się to wręcz nieprawdopodobne.

 

 

 

Jeśli się nie mylę, jutro jest ostatni dzień na zakup.

 

http://www.dm.pkobp....nia-transakcji/

 

 

ano, sezonny skipass, ktory obdrzia akcionari ako benefit prisluchajuci k poctu akcii 130 bude platit aj v stredisku Szczyrk.

 

Jest już jakieś oficjalne info? Jak z pozostałymi pakietami od 25 do 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, jutro jest ostatni dzień na zakup.

 

http://www.dm.pkobp....nia-transakcji/

 

 

Jest już jakieś oficjalne info? Jak z pozostałymi pakietami od 25 do 250?

 

Według tego co piszą to faktycznie, jutro ostatni dzień na kupno.

 

"Kiedy staję się pełnoprawnym właścicielem akcji a kiedy przestaję nim być?
Formalnym właścicielem akcji staniemy się dopiero drugiego dnia rozliczeniowego po dniu dokonania transakcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od biedy dlaoby rady jeszcze w przyszlym tygodniu - zlozyc w poniedzialek rano (albo jeszcze przez weekend) zlecenie, w ciagu dnia je wezmiesz, wiec mozesz spokojnie drukowac potwierdzenie na wtorek 31.10. I to wszystko czego do szczescia potrzeba ;)

Ja, powiedzmy, ulepszylem ostatnio swoj pakiet - teraz tylko kwestia czasu, zeby moc sie cieszyc darmowa jazda.

Ps. sprawdzilem tez, kiedy kupilem pierwsze akcje - bylo to na wiosne 2014 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem się jak sroka w gnat na wykres cen akcji TMR i wydajemisię że zdarza się wakacyjny spadek kursu. Wtedy zamierzam kupić. Akurat w środę (wtedy sprawdzałem podaż akcji) były tylko drogie - po 121 zł. Dzisiaj już było całkiem sporo po 118zł.
Teraz mam już zapłaconą wersję kwietniową skipassu i musiałbym się dodatkowo bawić w jej odstępowanie - znaleźć chętnego, dopisać do konta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację dostałem dziś z SON, co oznacza, że jak nawet przeciągną im się odbiory, możemy jeździć na karnetach zakupionych w systemie Gopass i karnecie sezonowym w innych ośrodkach w Szczyrku (o ile te będą otwarte do tego czasu).

 

"Panie Krzysztofie,

 

W Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim i ośrodkach partnerskich obowiązuje jeden wspólny sezon zimowy.

Orientacyjną datą od kiedy obowiązuje Sprytna Sezonówka  jest 1.12.2017. jednak zależne jest to jednak od warunków atmosferycznych i narciarskich.

Regulamin zastrzega sobie wcześniejsze bądź późniejsze rozpoczęcie sezonu narciarskiego.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom,

Kind regards,

 

Iwona Kwapisz

 

Szczyrk Mountain Resort"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...