Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałem i zarezerwowałem nocleg od 14 do 17 grudnia. Pytanie tylko co otworzą tego 15, bo w zeszłym roku otwierali pojedyncze stoki. Pytanie jak oni stoją z budową systemu naśnieżania, bo to tak naprawdę jest istotne.

 

Jeszcze nie przeglądałem ofert w tych okolicach i mam pytanie >>> należy się spodziewać problemów z rezerwacją w tym okresie?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem :)

Tyle, że to tylko niskosezonowy cennik. Liczę, że w głównym okresie też będą zniżki.

Ja liczę na to, że wprowadzenie sezonówki za rozsądne pieniądze, umożliwi pasjonatom tego sportu częste korzystanie ze stoków narciarskich, tak SON jak i COS. Kiedyś może dożyjemy czasów, że będzie działać wspólna sezonówka na kształt tych z krajów alpejskich, obejmująca swym zasięgiem kilkadziesiąt ośrodków narciarskich w Polsce (wiem że to trochę marzenie ściętej głowy, ale może jednak kiedyś).  


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na to, że wprowadzenie sezonówki za rozsądne pieniądze, umożliwi pasjonatom tego sportu częste korzystanie ze stoków narciarskich, tak SON jak i COS. Kiedyś może dożyjemy czasów, że będzie działać wspólna sezonówka na kształt tych z krajów alpejskich, obejmująca swym zasięgiem kilkadziesiąt ośrodków narciarskich w Polsce (wiem że to trochę marzenie ściętej głowy, ale może jednak kiedyś).

Podobno rozmowy z BSA w sprawie wspólnego karnetu też idą w dobrym kierunku.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Nieco obawiam się o cennik za rok..ten po rozbudowie)).Czyli decyzja z wstrzymanie się z sezonowką była słuszna - dla mnie ma sens od 15 dni, jednak tyle w Szczyrku nie pojezdze. No o nie podoba mi się minimalny zakup -1 dzień. ..

Cześć
Przypuszczam że cennik będzie podobny do tego jak na Chopoku czyli prawie 50 euro za dzień myślę że za 3.....4 lata jak skończą inwestycje będzie taka cena :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie martwmy się tym co będzie za rok, ciszmy się raczej z tego co jest obecnie.

 

Ja zarezerwowałem noclegi w terminie od 14 do 17 grudnia oraz w terminie od 26 grudnia do 01 stycznia. Ten drugi termin ze względu na przerwę od zajęć w szkole mojego dziecka. Jak dla mnie oferta skrojona obecnie na miarę (szczególnie dla mnie). Mam córkę w wieku 4 lat, która w Szczyrkowskim jeździ za darmo do 6 roku życia, a wiec przez kolejne dwa lata. Dla porównania w karnecie Tatry Ski muszę już za nią płacić, (bo ma więcej niż 120 cm wzrostu w kasku i butach narciarskich, a taki system pomiaru jest dla mnie osobiście absurdem).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie martwmy się tym co będzie za rok, ciszmy się raczej z tego co jest obecnie.

Ja zarezerwowałem noclegi w terminie od 14 do 17 grudnia oraz w terminie od 26 grudnia do 01 stycznia. Ten drugi termin ze względu na przerwę od zajęć w szkole mojego dziecka. Jak dla mnie oferta skrojona obecnie na miarę (szczególnie dla mnie). Mam córkę w wieku 4 lat, która w Szczyrkowskim jeździ za darmo do 6 roku życia, a wiec przez kolejne dwa lata. Dla porównania w karnecie Tatry Ski muszę już za nią płacić, (bo ma więcej niż 120 cm wzrostu w kasku i butach narciarskich, a taki system pomiaru jest dla mnie osobiście absurdem).

Pożyjemy zobaczymy. Mój Szczyrk to wyjazdy w tygodniu na kilka godz, tak by jeszcze zdążyć wrócić do pracy..... )). Dlatego zwracam uwagę na brak oferty na 4-5 godzin.... choć gdyby obecna cena 1 dnia -63zl, dotyczyła 5 godzin to tez byłoby ok.... ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...