Skocz do zawartości

Szczyrk - Centralny Ośrodek Sportu


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

COS otwiera sezon jutro:

‼Rusza narciarski sezon na Skrzycznem‼

Już jutro rozpoczyna się sezon narciarski na trasach COS OPO Szczyrk na Skrzycznem ❄⛷ Otwarta zostanie trasa „Ondraszek” ze Skrzycznego do Jaworzyny oraz łączona trasa FIS przez „grzebień” na trasę czerwoną aż do Jaworzyny.

Przypominamy, że czynna będzie również kolej na Skrzyczne na całej długości. Pierwszy wyjazd koleją z dolnej stacji o godz. 9:00, ostatni zjazd ze Skrzycznego godz. 15:15, z Jaworzyny na dół o godz. 15:30.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jednak wiedziałem co robię, że jadę tam 14.12 (ze sprytną sezonówką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Warunki? Jeśli ktoś był to bardzo proszę o info. Rozważam jutro  wybrać się tam,  jednak chciał bym wiedzieć czy czasem nie wystają minerały.  Trochę jestem uprzedzony ponieważ od kilku lat początkiem sezonu tam bywałem i zawsze na FIS kaskada w tym okresie przebijało dużo kamieni. Nie chciałbym  nowych nart zaorać  ;)  


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Warunki? Jeśli ktoś był to bardzo proszę o info. Rozważam jutro  wybrać się tam,  jednak chciał bym wiedzieć czy czasem nie wystają minerały.  Trochę jestem uprzedzony ponieważ od kilku lat początkiem sezonu tam bywałem i zawsze na FIS kaskada w tym okresie przebijało dużo kamieni. Nie chciałbym  nowych nart zaorać  ;)  

Na stronie Szczyrkowskiego (włączył do swojego systemu informacji COS) podają, że mają 20 cm śniegu - dużo to nie jest. Na stronach COS-u znacznie bardziej optymistyczne dane.

 

http://www.szczyrkow...trasy-i-koleje/

http://www.skrzyczne...pl/warunki.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było proste, zgadnijcie która to trasa ;)

attachicon.gifP2140094.JPG

Cześć

He he Dobre Bubolku.

Bubol specjalnie ?18? lat temu tak dobrał kadr żeby ją ukryć ale mogę zdradzić, że przeciwwagą tego wyciągu jest kosz na śnieg i bryły lodu zawieszony na odchylonym słupie.  Kiedyś miałem okazje odkopywać ta misterną konstrukcję. Żeby kosz wisiał trzeba było wykopać dwupiętrowy dół - jakieś 4,5m.

To były zimy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...