Skocz do zawartości

Bergson - opinia o kurtkach ?


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

Witka,

 

poproszę o opinie użytkowników kurtek narciarskich marki Bergson - jak z jakością wykonania, trwałością, wygodą użytkowania??

 

Zamierzam ich produkt kupić i warto byłoby wiedzieć, co osoby już użytkujące ich produkty sądzą.   

3 sezony intensywnego użytkowania, kilka prań (z lin leciały jakieś smary na początku użytkowania) nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jakości wykonania i membran. Kaptur odpinany - jeżdżę bez i to sobie chwalę.

Pomimo, że jestem zmarzluchem nigdy nie narzekałem na zimno przy -20. W temp. ok 0 + szczególnie na wiosnę używam kurtki VOLKL bez ocieplenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,
ja użytkuję kurtkę Bergsona już chyba z 7 sezon .Kompletnie nic się z nią nie dzieje...no może raz miałem problem z zamkiem, ale dałem krawcowej i jest ok.Jeździłem też w temperaturach ok -20 i nie było mi zimno .Spokojnie można w niej jeździć mając pod spodem tylko koszulkę termo -przynajmniej ja.Ma jeszcze dodatkowo kominiarkę na zamku za kołnierzem schowaną .Ogólnie jestem z niej zadowolony i polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Doskonale. Wysoka jakość wykonania, trwałość i estetyka to chyba podstawowe cechy.

Bardzo praktyczna - ja potrzebuję wielu kieszeni 😄 i je mam.

Jest dość lekka, ale ciepła i nie krępuje ruchów. Jestem stanowczo zadowolony.

Nazwy modelu nie pamiętam, wersja 20000 / 20000, czerwona / czarna, płaciłem ok 800 zł w głogowskim sklepie sportowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kaem napisał:

Doskonale. Wysoka jakość wykonania, trwałość i estetyka to chyba podstawowe cechy.

Bardzo praktyczna - ja potrzebuję wielu kieszeni 😄 i je mam.

Jest dość lekka, ale ciepła i nie krępuje ruchów. Jestem stanowczo zadowolony.

Nazwy modelu nie pamiętam, wersja 20000 / 20000, czerwona / czarna, płaciłem ok 800 zł w głogowskim sklepie sportowym.

 

Jest tutaj? https://bergson.pl/meska-odziez-trekkingowa/meskie-kurtki-trekkingowe/narciarskie-kurtki-mezczyzni-2/ 

Ja osobiście jestem zainteresowany RUSH XMT, możesz podpowiedzieć jak zachowuje się przy deszczu/śniegu? Słyszałem, że Bergsony lubią "przemakać".

Edytowane przez narciorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma jej . Moja to model sprzed kilku lat.

W deszczu nie jeździłem. W śniegu padającym nie było kłopotów z przemakalnoscią.

Z tym , że u mnie tą odzież pierze się tylko w dedykowanych środkach, a po każdym praniu spryskuję sprayem chroniącym przed przemakaniem bodaj Nikwash czy Nikwax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 21:21, Kaem napisał:

NIe ma jej . Moja to model sprzed kilku lat.

W deszczu nie jeździłem. W śniegu padającym nie było kłopotów z przemakalnoscią.

Z tym , że u mnie tą odzież pierze się tylko w dedykowanych środkach, a po każdym praniu spryskuję sprayem chroniącym przed przemakaniem bodaj Nikwash czy Nikwax.

Zakupiłem właśnie 20k/20k rusha, zobaczymy jak się spisze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...