Skocz do zawartości

Sklep z profesjonalną obsługą Wałbrzych/Świdnica ew Wrocław?


Rekomendowane odpowiedzi

Po tygodniu szusowania w Alpach, stwierdzam, że trzeba wymienić buty. Stare, kupione jakieś 15 lat temu Alpina Challenger C4.0, okazały się już wyklapciałe i po prostu za małe.

Polecicie jakiś sklep w okolicy Wałbrzycha/Świdnicy, ewentualnie może być Wrocław, gdzie będzie duży wybór i dostane profesjonalną pomoc w doborze buta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski4you jest blisko sklepu giełda Pałacyk. Więc można oba obskoczyc.

Ale bliżej do Bielan jest Bergsport, który w budynku obok ma konkurencję. Jeśli ktoś nie ma problemów z doborem butów to tutaj na pewno dokona wyboru i nie musi wbijać się na miasto. Śmieszni w tych dwóch sklepach są parkingowi naganiacze, każdy macha ręką i kieruje na swój sklep. Walka o klienta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale bliżej do Bielan jest Bergsport, który w budynku obok ma konkurencję. Śmieszni w tych dwóch sklepach są parkingowi naganiacze, każdy macha ręką i kieruje na swój sklep. Walka o klienta...

 

Walka pomiędzy Kraft Sportem a sąsiadującym dosłownie przez ścianę Bergsportem jest doskonałym przykładem tego, jak bardzo mogą poróżnić się ludzie, którzy dotychczas nie tylko prowadzili jedną firmę ale też wspólne życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę sklep w Świdnicy, przy rynku na ul. Pułaskiego. Właściciel sklepu ma dużą wiedzę. Oferuje również bootfitting. Ceny są konkurencyjne, można dostać buty z zeszłych sezonów. Ja przed sezonem dobierałam tam swoje buty, siedziałam blisko 2h i udało mi się wybrać idealne. Prócz tego świetny serwis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę sklep w Świdnicy, przy rynku na ul. Pułaskiego. Właściciel sklepu ma dużą wiedzę. Oferuje również bootfitting. Ceny są konkurencyjne, można dostać buty z zeszłych sezonów. Ja przed sezonem dobierałam tam swoje buty, siedziałam blisko 2h i udało mi się wybrać idealne. Prócz tego świetny serwis. 

Oooo i tam właśnie kupiłem buty, razem z ojcem. Sklep JTSPORT.

Właściciel zrobił nam super ceny, niemalże tyle co w "internetach".

Także polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...