Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 2019/20


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

I jednak okazało się że dużo ośrodków wystartowało. Ja wczoraj wyskoczyłem na BK by tradycyjnie się trochę rozruszać. Warunki idealne moim zdaniem. Oczywiście bez zimowych opon nie ma co się wybierać w góry. Wiem też że otwarto Soszów i Siglany. Podobno Kasina też kręci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka: od rana kolejki na kilka min. Koło 13 jeździć dało się już tylko na czerwonej. Pozostałe dwie trasy, 1:30 jazdy na 18 - 20 min ogółem. I tak musiłem uciekać. Rusiński wieczorem, po 18, na oko <10os. Rewelka, to bardzo fajny stok żeby sie rozjeździć, w dodatku w najwęższym Miejscu miał ze 30m. Ps. Pomimo, że stok pusty, tylko dzięki odruchowej reakcji uniknąłem dzwona z jadącym na goryla z góry przecinakiem. Nie wiem wtf, ale wyglądało na jakąś popisówę, gdyż tam naprawdę nikogo nie było a później widziałem, że koleś w miarę jeździć umie i jest z dziewczyną. 552d64359436e9b7cae604dc6916261e.jpg5547fb35b9e833a4c234fb2835ac395e.jpg81a595d2e3e0ec00522c76c9eac4b875.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś z SMR uciekam około 10:30 na COS. Na COS-ie mocno wieje, nie chodzi górna kanapa. Ludzi dość sporo i wolno to idzie, sporo trenujących dzieci (przy tym wietrze łatwo im nie było). Trochę śniegu spadło przez ostatnie dwa dni, więc sprawdzam jak wygląda zjazd z Jaworzyny do METY (zamknięty oficjalnie). 

 

Wjazd na gorę. Jak na zamkniętą trasę pod nami, to spory ruch na niej.

Jak-na-zamkni-t-tras-frekfencja-ca-kiem-

Jaworzyna - wiatr urywa głowę. Mocno buja krzesłami.

Jaworzyna.jpg

Kolejka do kotwicy.

Kolejka-do-kotwicy.jpg

Kolejka do talerzyka.

Kolejka-do-talerzyka.jpg

Raz postałem i stwierdziłem, że dziś raczej wymieram inną formę zabawy. Pojeżdżę do METY (po zamkniętych). To co poniżej na zdjęciach to nigdy nie uruchomione trasy w tym sezonie - a brakowało im naprawdę niewiele. Momentami jest pięknie.

COS-jedziemy-ni-ej-do-METY.jpg

COS-jedziemy-do-METY-cd.jpg

Którędy pojechać dalej ?

COS-kt-r-dy-pojecha.jpg

Czasem nieco gorzej.

Wybieram-niebiesk-mocno-przetarte.jpg

W lasku trafi się jakiś strumyczek, przecierka czy inna przeszkoda terenowa.

Kilka-przecierek-i-strumyk-w-po-drodze.j

Niżej jest też nieźle.

jest-ca-kiem-nie-le.jpg

Okolica METY.

W-okolicach-METY-ca-kiem-ok.jpg

Dojeżdżamy do METY - trzeba już uważać.

Sama-ko-c-wka-ju-s-abo.jpg

Na dole czekają 4 zastępy Straży Pożarnej ? Kanap jednak nie ewakuowano. 

Na-dole-przed-COS-4-wozy-stra-y-po-arnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zieleniec. W pewnych momentach pokazywało nawet 10 stopni. Najbardziej oblegane 2 kanapy z tymi zasłonami, trzy pozostałe luzik. Warunki ciężkie łamane z dobrymi, zależy od tras. Dosyć dużo ludzi.


EDIT oczywiście prosto z telefonu wszystko poobracane, może później na kompie to poprawie

Załączone miniatury

  • 04F307C0-97B5-4A00-B8F3-BB62A5B0057F.jpeg
  • 87953B18-7A08-42C7-8D8C-DFE9D08B0B62.jpeg
  • C357C789-8CBD-44AC-A152-A3064814B54A.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zieleniec. W pewnych momentach pokazywało nawet 10 stopni. Najbardziej oblegane 2 kanapy z tymi zasłonami, trzy pozostałe luzik. Warunki ciężkie łamane z dobrymi, zależy od tras. Dosyć dużo ludzi.


EDIT oczywiście prosto z telefonu wszystko poobracane, może później na kompie to poprawie

Tu sami sportowcy, wygimnastykowani, nie trudź się. Ładnie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...