Skocz do zawartości

Gdzie i kiedy jedziemy na narty


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

w zwiazku z kursem na instruktora na pewno wyjade na 7dni gdzies w alpy(moze znowu do austrii), 10dni zakopane(takze jakos czesc kursu) i zapewno na sylwestra na Velka Race i pewnie w weekend gdzies wyskocze w beskidy... ogolem zapowiada sie ciekawie i intensywnie, jak bedzie to sie okaze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Anula i tak"zjadłaś" h w Bad Kleinkirchheim:) ale nieważne i tak wiadomo o co chodzi.Zyczę Ci tylko śniegu w marcu na free ski,bo różnie tam bywa wiosną... Ja planuję zacząć w pazdzierniku/listopadzie a skończyć na weekend majowy na lodowcu Molltal a w międzyczasie jezdzić co 2-3 tygodnie na przedłużone weekendy (3-4 dniowe) do Karyntii i Tyrolu Wsch.-podobnie jak w zeszłym roku na Hochkar-na pewno przetestuję Nassfeld,Katschberg,Turracher Hohe,Heiligenblut,Silian,Matrei,Kals am Grossglockner,być może Bad Kleinkirchheim,Gerlitzen Alpe i parę mniejszych ośrodków,na Swięta i Sylwestra - Lienz-Zettersfeld i to by było na tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat już istnieje,tyczył się wyjazdów za granice,myślę jednak że w tym temacie moglibyśmy pisać o naszych wyjazdach na narty w kraju i zagranicą i na podstawie tych wiadomości umawiać się na spotkania na stoku,wpisujmy miejsca i daty pewnych wyjazdów, myślę że będzie to dobry sposób na bliższe poznanie się,sposób jest prosty a zarazem skuteczny(znam się już z paroma osobami osobiście), nie jestem przeciwnikiem zlotu ale wiem że jego zorganizowanie nie będzie łatwe,jeśli się wam spodoba moja propzycja moge ten temat podpiąć ;) Proszę o wpisywanie konkretnych dat i miejsc wyjazdu,inne rzeczy będę usuwał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zaczniemy lokalnie , w Rablowie, a jak sie uda to też na stokach świętokrzyskich przy okazji wizyt u Rodzinki. Potem Alpy - Zillertal od 19 stycznia ( mamy juz zaklepane mieszkanko) . Luty i marzec wypady weekendowe- myślimy o Witowie, Orawicach, może Krompachy, Krynica , Białka Tat.. Kuszą Dolomity na koniec marca i początek kwietnia, ale trzeba bedzie już szykowac kaskę na wakacje ( wyjazd koniec czerwca), więc raczej sie nie uda. Pozdrawiam wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko warunki pozwolą, to Sylwestra i być może jakiś tydzień ferii zimowych spedze na nowootwartym stoku w Limanowej na Łysej Górze. Ponadto w czasie ferii być może odwiedze tez Wierchomle, Krynicę, Szczawę oraz Lubomierz i Laskową. Prawdopodobnie udam się też jak co roku na jeden dzień do Białki Tatrzańskiej, Kluszkowców i Laskowej oraz na Kubinska Hole i Rohace na Słowacji. Plany są dość obszerne, jednak wszystko mogą zweryfikować warunki narciarskie... niestety, jednak trzeba być dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam plany: listopad-grudzień otwarcie sezonu gdzieś w Austrii z budżetu jednego z moich dostawców (przynajmniej wiedzą na co spożytkować kasę na marketing !:P ) sylwester jak coś znajdę w St. Anton am Alberg - (jak ktoś może jakąś opinie wydać o tym miasteczku to proszę o pryw. wiadomość) styczeń powtarzamy z rodziną Seiser Alm we Włoszech w Val Gardena (hotel to ja już sobie zaklepałem w czerwcu tak mi sie teskniło ;) luty pewnie ze trzy dni w Ischgl - super miejsce poza tym na pewno chce zobaczyć Wierchomlę z nowym wyciągiem i pewnie jednodniówki w Czechach (Św Piotr i Harachov) Oby tylko śnieg był. To i kasę przytrzymaną mam - na cóż innego by wydawać :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sezon w Tignes w pierwszym tygodniu grudnia :) co będzie potem nie wiem. pewnie tradycyjnie co pewien czas na Kasprowy i może na wiosnę jeszcze raz w Alpy. Ale to już zależy tylko i wyłącznie od dopływu gotówki :) super by było, jakbym wyjeździł 30 dni w sezonie. 20 zakładam jako minimum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panie i Panowie po co tak daleko planować wyjazdy (być może na doskonale przygotowane trasy) u nas zima nadejdzie szybko. Prognozy przewidują już pierwszy śnieg na przełomie października i listopada (to co piszą na portalu twojapogoda.pl to chyba jakieś wróźby pijanej czarownicy, jeszcze nie tak dawno wresień miał być zimny, październik - ciepły, a od listopada do stycznia zimno). Dzisiaj w/w portal pisze że wrzesień ma być ciepły - gdzie to ciepło?. Tam gdzie mieszkam (na południu Polski [35 min od gór] jest zimno i prawie od początku wrzesnia pada deszcz [szkoda że ta woda nie pada przy minusowych temperaturach, ALE BY BYŁO ŚNIEGU]. Właśnie oglądam na tele3 prognozę pogody i mówią - "w partiach górskich Karkonoszy ok . 3 st. C i ma padać śnieg z deszem - przecieź to pierwsza dekada września - przypomnijcie sobie jaka była pogoda w ubiegłym roku we wrześniu (ok. 25 szt. C). Ale wszyscy, którzy zaplanowali wyjazd za granicę nie będą jeździć na polskich stokach - wtedy będzie luz. Czekają Beskidy, Karkonosze, Tatry itp. Chociaż w Beskidach nie lczę na jakieś radykalne zmiany na lepsze w infrastrukturze narciarskiej. To jakieś zaklęte rewiry. Co prawda na Czantorii jest nowa kanapa, ale te ceny ? (mam nadzieję że aura Czantorię również w przeszłym sezonie pokara jak pokarała w poprzednim, za ceny wyjadu + parking [za godzinę] oraz chociażby uprzejmość kasjerek [One chyba zapomniały za czyje pieniądze mają na opłatę rachunków]. Oj "kurczę pieczone" trochę się rozpisałem. Ale kontkuzja - ŚNIEG NAJBLIŻSZYM SEONOIE 2007/2008 MUSI BYĆ. BOCIANY TO POKAZAŁY ODLATUJĄC DO "CIPŁYCH KRAJÓW" WYJĄTKOWO SZYBKO. Pozdrawiam Voytheck. ------------------ P.S. Włodarze Czantorii, funkcjonuję w środowisku narciarskim i z każdą osobą z jaką rozmawiam, przewija się temat Czartorii, chcielibyście słyszeć jak się odnoszą do cen - cytuję - "A ja ich pier...ę, niech się chu...e udławią tak szybko jak szybko "chodzi ten wyciąg", następne - "To złodzieje pierd...e, .... Przepraszam za cytaty ale to jest niestety autentyczne przytoczenia. Proszę wyciągnijcie wnioski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne zaczne moj sezon od jakiejs gorki malo obleganej a zeby sie wyjezdzic, sprawdzic jak moja noga sie miewa na stoku po kontuzji. Pozniej jesli pogoda pozwoli no i noga oczywiscie jakies wieksze i fajniejsze gorki co sobote, pewnie glownie w Polsce i czasem na Slowacji choc rzadziej, no i czas ferii to Alpy lub Dolomity :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat:D Na pewno kilka razy w Szczyrku (GAT), być może Wisła (Soszów, Wróblonki) i Ustroń (Czantoria). Pewnie raz w Tatry lub Podtatrze, no i mam nadzieję, że zahaczę o Słowację (w szczególności mam chrapkę na Kubinską Holę). A jak znajdę cały tydzień czasu to i może uda się skoczyć do Austrii.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko. Wiekszość z uzytkowników jezdzi na narty za granicę. Czy możecie mi podac jakis fajny namiar na Austrie lub Włochy. Mamy czteroosobową rodzinkę ( moje chłopaki 6 i 7 lat dobrze juz smigaja na deskach) i chcielibysmy pojechac gdzieś dalej niż do Polski, Słowacji i Czech

a skąd jesteś Baczek? bo nie masz uzupełnionego profilu. w zgadywankę nie bedę się bawił ale jeżeli masz ochotę pojechać dalej z rodzinką i przede wszystkim masz dzieci to hochkar grupen urządza sylwestra rodzinne ( niestety brak już miejsc) jak i prawdopodobnie rodzinne ferie. obserwuj tematy związane z naszą grupą (na pewno je bez trudu znajdziesz na forum). jesteśmy otwarci na nowe znajomosci i gorąco zapraszamy. więcej info na priva pozdro robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaklepałem hotelik w Val d'Isere na 9 dni w drugiej połowie stycznia. Warszawa nie ma jeszcze wtedy ferii, więc tłoku raczej przy wyciągach nie będzie (taki żarcik ;). Wcześniej może bardzo wcześnie jak spadnie śnieg to Chopok, no i lutym gdzie będe miał czas czyli może Słowacja a może gdzieś dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...