Skocz do zawartości

Gdzie i kiedy jedziemy na narty


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie, jest tam taki wybór tras, że zamkniecie jednego krzesełka nie jest aż tak uciążliwe. Czesto jest tak ze nawet przy niezłych zawiejach krzesełko chodzi, wtyedy jest fajnie bo nikt tam nie wjeżdża, ale mgła i wicher powodują że nie jest aż tak przyjemnie ja by mogło byc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek rokitnice , spindlerov mlyn,czarna góra no i może zieleniec początek lutego -wysokie taury bo tam jeszcze nie byłem a córka ma ferie ,a w marcu włochy-bo jedzonko dobre i pogoda ekstra a w międzyczasie w środku tygodnia czarna góra a a soboty czechy i tak niestety aż do kwietnia męczyl sie bedę najpóżniej to byłem 3 lata temu 27 kwietnia na pradziadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!! Lato dobiega końca więc możemy myśleć o Zimie :) Szykuje się wiele zmian na stokach w Tatrach!! Więc powoli trzeba smarować nasz sprzęcik.. A oto pytanie! Gdzie w tym roku zamierzacie jeździć na Nartach i Snowboardzie? Podajcie miejscowości i krótko je opiszcie aby pomóc tym ludziom którzy nie wiedzą gdzie pojechać!! :) Zapraszam do pisania!! Pozdrawiam Olek :)

Jak to gdzie? w Rytrze i w Alpach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się! tez w tym roku poluje na chopok! Tylko trzeba uważac, żeby nie trafic na ferie słowaków, bo w takim wypadku w chopoku sie nie pojeździ. W ub roku stałam czasem 1,5h w kolejce i mażyłam żeby w końcu byc na górze. bo jest tam taki wybór tras, że nie da sie spokojnie wystac w kolejce.

Ja byłem jak były słowackie ferie i było całkiem luźno. Raczej proponuję uważać na polskie ferie. Słowaków raczej mało.

Czy to prawda że na Chpoku w górnych partiach często wieją silne wiatry i kolejka nie chodzi a poza tym zwiewa śnieg?

Prawda prawda. Ale z moich obserwacji wynika, że musi naprawdę moooocno wiać. Nie zdażyło mi się stać dłuzej jak 10-15 min do wyciągu pomimo zamkniętej góry Chopoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pojadę do Jańskich Łaźni- co prawda jeszcze tam nie bylem, ale kolega jeździ i bardzo sobie chwali. Postaram się wpaść do Czarnej Góry, ale szczerze mówiąc- ceny karnetu i kolejki mnie odstraszają...:eek: Ma też w planach wpadnięcie do Szpindlerowego Młyna- ale jest on trochę daleko ode mnie wiec trzeba będzie sobie gdzieś na miejscu nocleg skombinować... A dokładniej to nie wiem, bo będzie to zależało od "spontanu" =]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec grudnia wyjazd do Zakopanego,a co za tym idzie- obowiazkowo wybieram sie na Male Ciche i Kasprowy Wierch ( jesli bedzie snieg tej zimy oczywiscie:confused: ) i Oravice-bede tam pierwszy raz.Moze Szczyrbskie Pleso, moze zobacze nowy wyciag w Harendzie k.Zakopanego... a potem pewnie beda jednodniowe wypady na Pilsko, Czantorie i Gore Zar.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzien Wlochy i okolice Madonna di campiglio, potem sylwester w krompachach, jakies miejscowe wyciagi, moze wierchomla i na koniec gdzies w marcu Kasprowy!

byłam tam i tam :) , w Krompachach pare razy :) i musze powiedziec, ze kolejki do wycoagow sa zadne jak na tak przyzowita gore :) jesli chodzi o Krompachy, bo wiadomo co do Madonny di camigilo nie ma poronywac... zapomnialam... co do góry żar to nie wiem czy tam bylas Aga, ale kolejki to jest jakies nieporozumienie...gdyby nie wpychanie sie z kumpela i mowienie, ze ja ze szkolki i instruktor czeka to nie wiem co by bylo, P O R A Ż K A no chyba ze tak bylo akurat jak ja bylam i zle trafilam... ale szybko na pewno sie tam nie wybiore nie smak pozostaje... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek w weekendy Wisła i Szczyrk chodź prędzej Wisła. W zeszłym roku Szczyrk mi podpadł pod względem przygotowania tras na Małym Skrzycznym. Totalna porażka. Na deser w marcu Cervinia :) No i może jeszcze jakiś wypad na Słowacje.

Jak to miło że nie tylko ja mam pecha z przygotowaniem tras na stokach GAT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam... co do góry żar to nie wiem czy tam bylas Aga, ale kolejki to jest jakies nieporozumienie...gdyby nie wpychanie sie z kumpela i mowienie, ze ja ze szkolki i instruktor czeka to nie wiem co by bylo, P O R A Ż K A no chyba ze tak bylo akurat jak ja bylam i zle trafilam... ale szybko na pewno sie tam nie wybiore nie smak pozostaje... :P

:) byłam raz i kolejek nie było, moze dlatego,ze wybrałam sie w tygodniu...ale skoro piszesz, ze nie jest wesoło pod tym wzgledem,to moze sobie odpuszcze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...