Skocz do zawartości

Gdzie i kiedy jedziemy na narty


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam Jako że nie bardzo możemy wytrzymać bez nartowania do 24II Padł pomysł by wyskoczyć z Lublina gdzieś w nasze lub słowackie góry na 2-3 dni Wyjazd byłby najprawdopodobniej we wtorek 12II Mogło by się z nami zabrać 2 osoby. Jedna też dobrze. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

No więc tak...

W każdej wolnej chwili Wisła, Isteban, Sczyrk ...

 

A w styczniu szykuje się do Mayrhofen.... Już kasiorke odkładamy. Wyjazd ok 4.01.2014 na 7 dni :)

 

Apropos może ktoś chętny z okolic.

 

Ostatnio odkurzałam nartki i nie moge się doczekać... Ja chce ŚNIGU!!!

 

 

Zaglądaj do:

http://www.skiforum....liwic-i-okolic/

 

mam nadzieje, że z pierwszym sniegiem wątek ożyje po raz kolejny...  ; :)

Narciarskie środy to juz tradycja (i soboty w szczyrku  też..... )

Wislański skipas zakupiony - byle do zimy....

 

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy ;)

Pozdrawiam Siano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec [/size] :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy ;)
Pozdrawiam Siano

Skibusy jeżdżą a ze wspinaniem nie ma takiej tragedii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec  :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę  ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy  ;)

Pozdrawiam Siano

 

 

 

Jest karta Olympia World Skipass obejmuje on 9 resortów wokół Innsbrucka między innymi Stubai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja od 27-30 marca  wybieram się na Stubai mieszkamy w Telfes  20 km od lodowca może ktoś się orientuje czy z tej mieściny jeżdzą ski busy pod lodowiec  :) Bo autem nie bardzo nam się uśmiecha wspinać pod górę  ;) A przy okazji czy w okolicy jest jakiś warty polecenia ośrodek który w tym terminie powinien jeszcze chodzić i czy jest możliwość kupna jakiegoś łączonego karnetu na lodowiec i coś w okolicy  ;)

Pozdrawiam Siano

 

 

 

Niestety mamy komplet w aucie i na kwaterze :(

Pozdrawiam Siano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...