Skocz do zawartości

Lech Zurs czy St. Anton


xed

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry (chyba po 10 latach przerwy na forum :) )

 

 

Na rozpoczęcie sezonu wybraliśmy rejon Lech, Zurs am Arlberg  oraz st. Anton - to chyba ostatnie miejsce w Austrii którego nie znam i mam pytanie;

 

1. Czy lepiej mieszkać w Lech-Zurs czy w St. Anton?     (Podobno od zeszłego sezonu są połączone wyciągiem ale podroż tam i z powrotem zajmuje 1 dzień)

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lepiej mieszkać w Lech-Zurs czy w St. Anton? (Podobno od zeszłego sezonu są połączone wyciągiem ale podroż tam i z powrotem zajmuje 1 dzień

Żartujesz czy serio? Jeśli serio chcesz mieszkać w Lech ...to daj mi autograf ;) Są jeszcze możliwości: że nie sprawdzałeś jeszcze realiów albo gdzieś w okolicy wybudowali osiedle pod wynajem. Zacznij może jednak od sprawdzenia realiów cenowych. Mnie St. Anton przerastało kosztowo, ale umiem sobie wyobrazic że dla masy ludzi jest OK, za to co do Lech- Zurs to wyobrazni brakowało ;) Byłem dawno ale nie sądzę że nastąpiły większe zmiany Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz czy serio? Jeśli serio chcesz mieszkać w Lech ...to daj mi autograf ;) Są jeszcze możliwości: że nie sprawdzałeś jeszcze realiów albo gdzieś w okolicy wybudowali osiedle pod wynajem. Zacznij może jednak od sprawdzenia realiów cenowych. Mnie St. Anton przerastało kosztowo, ale umiem sobie wyobrazic że dla masy ludzi jest OK, za to co do Lech- Zurs to wyobrazni brakowało ;) Byłem dawno ale nie sądzę że nastąpiły większe zmiany Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

Nie żartuję - jeśli już dojadę do Innsbrucka to mam raczej tendencje by skręcić przez Brenner do Włoch. No może jeszcze Soelden. I tej końcówki Austrii na pograniczu ze Szwajcarią zwyczajnie nie znam. Stad praktyczne pytanie w której części tego rejonu najlepiej się zatrzymać z uwagi na trasy/góry łatwość dostępu.

 

A ponieważ to jest spontan na 10 osób na otwarcie sezonu to spokojnie można znaleźć cały dom i wychodzi po 25-30E na osobę ...czy to powód by dawać autografy? ;D 

 

W 2-3 osoby prawie zawsze jeździmy omalże bez szczególnego planu  (poza oceną warunków śniegowych) - nocleg na miejscu "last minute" i przez ostatnie kilkanaście lat nigdy nie spałem na ławce w parku albo dla kontrastu w jedynym i najdroższym pokoju hotelowym, do się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o linka do kwatery za 25 euro od osoby w Lech - Zurs , może być nawet od biedy St Anton , a co tam ;-)

Proszę bardzo - cały dom w sam raz dla 10 osób - wychodzi po 39E na osobę, uciekł mi podobny (trochę dalej od wyciągów) za 27,6 E za osobę.  Parametry - 10 osób, 7 dni

 

Wybraliśmy Serfaus-Fiss-Ladis - cały wyjazd w cenie karnetu Lech-Zurs-St.Anton, które i tak kiedyś odwiedzimy.

 

O tutaj oferta: https://www.booking....room=#hotelTmpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - cały dom w sam raz dla 10 osób - wychodzi po 39E na osobę, uciekł mi podobny (trochę dalej od wyciągów) za 27,6 E za osobę. Parametry - 10 osób, 7 dni Wybraliśmy Serfaus-Fiss-Ladis - cały wyjazd w cenie karnetu Lech-Zurs-St.Anton, które i tak kiedyś odwiedzimy. O tutaj oferta: https://www.booking....room=#hotelTmpl

Niezły temat jak na tamten rejon ale jak chodzi o szczegóły, to jednak mało sypialni i jednak 50% drożej niż wcześniejszy budżet :) Powtarzam, jak na tamten rejon to i tak całkiem OK, w sezonie nie złapiesz. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły temat jak na tamten rejon ale jak chodzi o szczegóły, to jednak mało sypialni i jednak 50% drożej niż wcześniejszy budżet :)
Powtarzam, jak na tamten rejon to i tak całkiem OK, w sezonie nie złapiesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Tak masz rację, chyba zbyt blisko kasiastych Niemców i Szwajcarów i stąd relatywnie wysokie ceny. Ale wygląda na to że w tym roku będzie wyjątkowo śnieżna zima https://www.windy.co...569,8,m:eW7agsQ skoro już teraz jest go aż tyle to pewnie będzie dłuuuuugi sezon. Poczekam na low sezon na wiosne i przyjdzie pora na eksploracje tych terenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...