Skocz do zawartości

Puchar Świata 2019/20.


FerraEnzo

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało 8 dni do inauguracji Alpejskiego Pucharu Świata w Sölden. 

Śnieg pozytywnie przeszedł inspekcję i jest zielone światło dla zawodów. 

 

https://www.fis-ski....egin-in-solden 

 

26.10.2019 - GS Pań:

1 przejazd 10:00

2 przejazd 13:00

 

27.10.2019 - GS Panów:

1 przejazd 10:00

2 przejazd 13:00 

 

Transmisja w ES1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

Każde zawody robione na siłę muszą się tak  kończyć niestety, a te zawody są takimi od zawsze...

Pozdrowienia

 

 

 

Zerwanie więzadła w kolanie to dość powszechna kontuzja w narciarstwie - amatorskim również. Warunki były dobre, wygrani nie byli przypadkowi, w ogóle bardzo dobre i emocjonujące zawody, być może początek "nowej ery" w kobiecym narciarstwie.

Zawody w Solden weryfikują tych którzy jeszcze nie są gotowi na rozpoczęcie sezonu stąd bierze się stosunkowo duża ilość kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Każde zawody robione na siłę muszą się tak kończyć niestety, a te zawody są takimi od zawsze... Pozdrowienia

Właśnie obejrzałem wywiady przed zawodami.. Wygląda na to że zawodnicy nie podzielają Twojego zdania. :-) Warunki - w tv wyglądają na bajeczne A zerwanie więzadła może przytrafić się na każdym treningu np Anna Veith - obie kontuzje przed zawodami. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Każde zawody robione na siłę muszą się tak kończyć niestety, a te zawody są takimi od zawsze... Pozdrowienia

Właśnie obejrzałem wywiady przed zawodami.. Wygląda na to że zawodnicy nie podzielają Twojego zdania. :-) Warunki - w tv wyglądają na bajeczne A zerwanie więzadła może przytrafić się na każdym treningu np Anna Veith - obie kontuzje przed zawodami. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były trudne warunki pewnie powiedziałbym że są trudne, a nie ze stok jest przygotowany perfekcyjnie. Co zresztą patrząc na ekran wydaj mi się bliskie prawdy. Każdy z tych zawodników jest przecież na nartach w tym sezonie nie od tygodnia... Być może z powodu tego że są to pierwsze zawody to i presja jest większa? W końcu to zaczyna decydować o kolejnych startach. To tylko moje rozmyślania :-) Kontuzje zdarzają się wszędzie, a wczoraj w sumie tych upadków nie było specjalnie dużo.. Chyba 2? Pozatym cieszę się że w TV coś innego niż 2ga Bundesliga :-) Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...