Skocz do zawartości

Puchar Świata 2019/20.


FerraEnzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zjazdowcy to chyba ostatni prawdziwi pasjonaci w narciarstwie wyczynowym, realnie ryzykują zdrowie i życie za relatywnie małe pieniądze, tym bardziej szkoda.

Zawsze warto zobaczyć zjazd na żywo, robi naprawdę piorunujące wrażenie, a  dochodzą mnie słuchy, że chcą go wycofać z igrzysk,

zupełnie tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A shirrfin wlasnie pykla dh w bansko. Nie ogladalem ale w czolowce brignone i bassino czy to byl pseudo zjazd.

Przypominam, że dzisiaj przenosimy się do Kitz na supergigant o 11.30 a jutro zapinamy pasy i podziwiamy największych kozaków na Streifie.
Wielka szkoda, że bez Dominika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem cały Schladming - coś fantastycznego.......tak mi się potem delikatnie zasnęło i sen był taki Nosal - 50 tys. ludzi ogląda ponad 50 gladiatorów zjeżdżających niemal do centrum zakopca - obudziłem się zlany potem......

Ehhhhhh, chciało by się.

 

 

Kiedyś (nie pamiętam dokładnie ale jakoś w okolicach 2011-13) był pomysł zorganizowania pokazowych zawodów w Zakopanem z udziałem gwiazd PŚ w tym Miller, Svindal, Vonn, Ligety.
Gdzieś o tym czytałem, że był taki pomysł i trwają rozmowy. Później jednak to chyba ucichło bo nic o tym nie pisano. Może ktoś coś kojarzy w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 i 36 A. 36A to trasa GS z poprzedniego roku. Widziałem tam jakiś trening do PE w DH kilka lat temu. Do PE trasa była bez odcinka 36. 

Tu na mapce aktualnie oznaczone są te trasy jako WorldCup Descent.

https://www.saalbach...ifts-and-pistes

Mnie się podoba, że będą znowu tam zawody, trasa ciekawa, stroma. Ponad 900m przewyższenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy że Anna Veith powoli pnie się w górę.. Chyba najładniejsza dziewczyna w stawce :-) i po solidnych kolanowych przejściach. I czy ktoś wie co się stało Weirather ? Co prawda wyjechała poza trasę ale miała szansę na nią wrócić ale odpuściła.. A Shiffrin miała nosa że nie startowała. W sumie straciła tylko jedne zawody. P.s. Na instagramie Michaeli pojawiła się właśnie informacja o śmierci jej taty.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem cały Schladming - coś fantastycznego.......tak mi się potem delikatnie zasnęło i sen był taki Nosal - 50 tys. ludzi ogląda ponad 50 gladiatorów zjeżdżających niemal do centrum zakopca - obudziłem się zlany potem......

Byłoby miło....

Ale w obecnych realiach na samą myśl również jestem zlany potem..

 

- dekorującym na mecie byłby pewnie PAD lub Mateuszek

- w TV leciałyby paski   "Mieszkańcy Alp zazdroszczą nam Nosala" "Opozycja nie potrafi jeździć na nartach" "Bruksela zazdrości nam wyciągu na Nosal" ew. "UE zabrania dośnieżania Kasprowego"

- na mecie mógłby stać jakiś Byrcyn i kasować po 5 pln za przejazd przez jego poletko

- wszystko okraszone jakże miłą dla ucha muzyką Zenka.

- na starcie zamiast reklam zegarków pewnie byłby napis 500+

 

a wszystko sfinansowane ze środków zabranych mafi Vatowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet dopiero co był na zawodach i dopingował córkę na mecie. :/ RIP

Siła złego na jednego. Ciężko jej się będzie psychicznie podnieść pewnie bo widać, że nawet sercowe problemy odbijały się czkawką w zawodach. Co zrobić.... życie.... Trzymam za nią kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...