Skocz do zawartości

Zawody narciarskie


fredowski

Rekomendowane odpowiedzi

Do recenzenta szkolek narciarskich. Startujesz nadchodzacej zimy w zawodach narciarskich? Mysle o GS. Jak bedziesz zapisany, oplacisz startowe to przyjade i zleje Ci dupe. Mysle o No Limit, Na kreche i podobne. Zagranicy(Alpy) nie proponuje z wiadomych wzgledow. Acha w zawody typu bambi nie wchodze, startuj sobie sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do recenzenta szkolek narciarskich. Startujesz nadchodzacej zimy w zawodach narciarskich? Mysle o GS. Jak bedziesz zapisany, oplacisz startowe to przyjade i zleje Ci dupe. Mysle o No Limit, Na kreche i podobne. Zagranicy(Alpy) nie proponuje z wiadomych wzgledow. Acha w zawody typu bambi nie wchodze, startuj sobie sam.

 

Przecież i tak nie przyjedziesz. Już wiele razy zapraszałem Cię na zawody czy treningi, ale nawet tych łatwych się boisz.

Jak termin mi spasuje, to będę na no limit. Wybieram się też, na mistrzostwa Polski Instruktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak nie przyjedziesz. Już wiele razy zapraszałem Cię na zawody czy treningi, ale nawet tych łatwych się boisz.
Jak termin mi spasuje, to będę na no limit. Wybieram się też, na mistrzostwa Polski Instruktorów.

Zapraszalem, zapraszalem... Ja Ciebie tez zapraszalem na zawody w ktorych wystartowalem a Ty? Warunek jest prosty: zaplacisz startowe to bede mial jakies gwarancje, ze wezmiesz udzial. Mnie nie jest obojetne gonic 1000 km. Ponawiam rywalizacje w ilosci skretow bez zatrzymania, to mozna rozegrac "korespondencyjnie" tej rywalizacji nie przyjmujesz tlumaczac sie duperelami. Zapytaj sie w szkolkach narciarskich to Ci wytlumacza, ze nie mozna przejechac chaotycznie (tak pisales o mojej jezdzie a nie widziales) 200 skretow. Stawiam na szale 400, wchodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, będę na Mistrzostwach Instruktorów, chcesz to przyjedź. Na No Limit, nie wiem jeszcze.

 

Co do ilości skrętów, równie dobrze można zrobić wyścig łyżwą pod górkę. Sens porównania podobny. Tym więcej zrobisz skrętów, im bardziej byle jakie one będą. Chaotycznie, też można, jesteś na to dowodem.

 

Wrzuć swój film z jazdy na tyczkach. Może być GS. Ja swój mam w stopce. Z GS też mogę wrzucić, jak coś nagram w sezonie.

Ale założę się że nie zamieścisz filmu, bo przecież byś się ośmieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Co do ilości skrętów, równie dobrze można zrobić wyścig łyżwą pod górkę. Sens porównania podobny. Tym więcej zrobisz skrętów, im bardziej byle jakie one będą. Chaotycznie, też można, jesteś na to dowodem.
 
Wrzuć swój film z jazdy na tyczkach. Może być GS. Ja swój mam w stopce. Z GS też mogę wrzucić, jak coś nagram w sezonie.
Ale założę się że nie zamieścisz filmu, bo przecież byś się ośmieszył.

Z Ciebie instruktor jak z koziej dupy traba. Jezeli Twoi wykladowcy tez tak uwazaja to rownsja do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Spiochu" post="626073" timestamp="1571511008"]

"eekspert" fredzik znowu błysnął ;)[/quote

Spiochu -
Mistrz zuzytej slalomki na trasie, poza i na slalomach bambi. W jakiej szkolce dali Ci PI z taka "narciarska wiedza" nazwiska prosze a moze to byli nonejm?

 

Egzaminatorami na moim kursie byli m.in.

Adam Marasek -  IW Sitn, Starszy Instruktor TOPR, Przewodnik IVBV

Łukasz Guńka - IW Sitn,  Członek Demo Team Poland, były zawodnik kadry narodowej, kilkukrotny mistrz polski Instruktorów

Jacek Gizicki - IW Sitn, Członek Demo Team Poland, 10-krotny mistrz polski instruktorów

 

Dla "eeksperta" fredzika to pewnie cieniasy...  ;)

 

 

Panowie , panowie proponuję szkolenie u mnie a potem z przyjacielskimi uśmiechami pościgacie się  ;)  :) .

 

Na szkolenie ze smarowania chętnie wpadnę, ale fredzik i tak nie przyjedzie na żadne zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
8 minut temu, Joanna Sm napisał:

Kogo obstawiałeś??? 
.... Oh ....naszywki, można powiększyć , żeby wiedzieć czego szukać na te dziurawe rękawy w kurtkach po nieszczęśliwych upadkach...

Stawiałem na Tolka Banana, ale pewności czy startował nie miałem. Pies z kulawa noga by na niego żadnych pieniędzy nie postawił.

65C86F2F-BC5A-4230-A17D-9B2FD76260FD.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Joanna Sm napisał:

Kogo obstawiałeś??? 
.... Oh ....naszywki, można powiększyć , żeby wiedzieć czego szukać na te dziurawe rękawy w kurtkach po nieszczęśliwych upadkach...

A serio to wygrała Janda dołożyła Szpindlerowcom (2 i 4 miejsce) ze Spicaka ale czy Tanvaldskego? Kolejka tam jedzie ze Szklarskiej do Liberca. No chyba, ze Spicak na Sumave? https://lyzovani.spicak.cz/en/

7B6DB27D-23E8-49EA-A912-E3DFEDCBABC6.png

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...