Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakie biuro do wyjazdów w Alpy z Warszawy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziółek

Ziółek

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 10.2014
1
  • Umiejętności: 1

Napisano 15 październik 2019 - 23:55

Szukam sprawdzonego biura które organizuje wyjazdy w Aply bezpośrednio z Warszawy. Męczą mnie podróże via Kraków, Katowice itp...

Najlepiej wersja dla "leniwych" czyli coś w tylu:

Zawiozą do hotelu, zawiozą na stok, jakaś miła rezydentka pogada o ciekawostkach w okolicy.... itp  :)

Na nartach to już sam pojeżdżę  :lol:

Znacie jakieś biuro warte polecenia ?

#2 Mikołaj Ski Team

Mikołaj Ski Team

Użytkownik

• PipPipPip
  • 360 postów
  • Na forum od: 11.2014
64
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 16 październik 2019 - 05:51

Szukam sprawdzonego biura które organizuje wyjazdy w Aply bezpośrednio z Warszawy. Męczą mnie podróże via Kraków, Katowice itp...

Zawiozą do hotelu, zawiozą na stok, jakaś miła rezydentka pogada o ciekawostkach w okolicy.... itp  :)

Najszybszy transfer w region trzech dolin z Warszawy, przez Wrocław, Zgorzelec.

Koszt udziału na poziomie 1899 z kanetem na VTHO, polisą, przejazdem i noclegami.

zapraszam
na grudniowy wyjazd narciarski
6-15.12
Francja moim kierunkiem, zapraszam do wspólnych wyjazdów:

#3 wiesio

wiesio

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Na forum od: 07.2009
376
  • Umiejętności: 5
  • W-wa

Napisano 16 październik 2019 - 09:50

Zapraszam z nami. Masz wszystko za wyjątkiem "miłej rezydentki", a odbieramy i odwozimy "spod chałupy"

a kiedy brakuje śniegu: http://www.youtube.c.../trikuba/videos

#4 Robert_z_Lublina

Robert_z_Lublina

Użytkownik

• PipPip
  • 132 postów
  • Na forum od: 03.2011
4
  • Umiejętności: 7
  • Lublin

Napisano 29 październik 2019 - 14:36

Biuro Invitatio z Warszawy! Jeździłem z nimi do Oberregen. Teraz zmienili miejsce. Ale organizacja jest wzorowa. Niestety, nie ma szans być nie przytył gdyż mają własnych kucharzy i bułki są bez ograniczeń. Najlepiej weź ze szkoleniem. Poziomy się ustala na miejscu. Na pewno w warszawskie ferie pojadą. Inne terminy - dzwoń do nich. Jeszcze jedno niestety, wyjazd w piątek wieczorem z W-wy komfortowym busem z video i często niedziałającą WC, na miejscu w sobotę koło 14. Jeździsz niedziela-piątek i w sobotę z powrotem. W niedzielę koło 8 rano jesteś w W-wie. Czyli niestety 9dni jazdy z czego ,,tylko'' 6 na nartach. Ale atmosfera jest tak dobra, że warto!

#5 Robert_z_Lublina

Robert_z_Lublina

Użytkownik

• PipPip
  • 132 postów
  • Na forum od: 03.2011
4
  • Umiejętności: 7
  • Lublin

Napisano 29 październik 2019 - 14:40

Zapraszam z nami. Masz wszystko za wyjątkiem "miłej rezydentki", a odbieramy i odwozimy "spod chałupy"

Ja chyba jednak skuszę się na propozycję Wiesia: 4 dni jazdy z czego 4 dni na nartach. Boli mnie tylko proponowana demokracja co do godziny wyjazdu na stok bo powrót mógłbym wymusić. A nie jestem dobry w przekonywaniu, że warto wcześniej wstać by po ,,sztruksiku'' poszurać.