Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Volkl race tiger uszkodzone ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Greg90

Greg90

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 09.2019
0

Napisano 13 październik 2019 - 11:54

Witam serdecznie 

Jakiś czas temu zakupiłem nowe Volkle race tigery sl 165 , dzisiaj podczas smarowania doszukałem się szczelinek pomiędzy szatą graficzną a nartą , szczelinki występują tylko 10 cm od dziobu w dół bo bocznej stronie w okolicy tłumika drgań evo3d

Poniżej zdjęcia .

Czy ktoś posiada te narty , jeżeli tak to czy u niego też takie coś występuję ?

Załączone miniatury

• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg

#2 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 3226 postów
  • Na forum od: 05.2006
2286
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 13 październik 2019 - 12:18

Witam serdecznie 

Jakiś czas temu zakupiłem nowe Volkle race tigery sl 165 , dzisiaj podczas smarowania doszukałem się szczelinek pomiędzy szatą graficzną a nartą , szczelinki występują tylko 10 cm od dziobu w dół bo bocznej stronie w okolicy tłumika drgań evo3d

Poniżej zdjęcia .

Czy ktoś posiada te narty , jeżeli tak to czy u niego też takie coś występuję ?

U mnie się rozwarstwiły w tym miejscu, po dłuższym czasie eksploatacji. Także Volkl robi buble.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#3 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 7194 postów
  • Na forum od: 02.2008
5736
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 13 październik 2019 - 14:10

U mnie się rozwarstwiły w tym miejscu, po dłuższym czasie eksploatacji. Także Volkl robi buble.

Moje się nie rozwastwily.... ;-)
Zanieść do przyzwoitego serwisu, a jak złapiesz się jeszcze na gwarancje/rękojmie to zwróć sprzedawcy ( pomocna bedzie pewnie opinia serwisu). Wygląda mi, że to odkleja się rdzen od górnej blachy, choć musiałbym to widziec. A to już nie jest trywialne uszkodzenie.

#4 Greg90

Greg90

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 09.2019
0

Napisano 13 październik 2019 - 15:46

Kupiłem miesiąc temu , były w folii , myślicie że wymienia ? Zwrócą pieniążki ? Czy na gwarancje oddać ? Nie używane nic .

#5 Hilly_billy

Hilly_billy

Użytkownik

• PipPip
  • 109 postów
  • Na forum od: 01.2015
96
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa/Brooklyn

Napisano 13 październik 2019 - 16:04

W moich nie ma...narazie. Narty masz prawie nówki. Mam nadzieję, że ci wymienią.

#6 metaal

metaal

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Na forum od: 02.2006
289
  • Umiejętności: 7
  • Lublin

Napisano 15 październik 2019 - 12:27

Kupiłem miesiąc temu , były w folii , myślicie że wymienia ? Zwrócą pieniążki ? Czy na gwarancje oddać ? Nie używane nic .

Witam

Łachy nie robią, reklamowałem komórki SL i poszło. Mam w ich miejsce Atomic Sl - oby jakość była lepsza, bo narty genialne.... Już do Racetigerów nie wrócę. (nigdy nie mów nigdy)

Postrufka

#7 Piskoor

Piskoor

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 679 postów
  • Na forum od: 01.2008
645
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 15 październik 2019 - 12:44

Witam

Łachy nie robią, reklamowałem komórki SL i poszło. Mam w ich miejsce Atomic Sl - oby jakość była lepsza, bo narty genialne.... Już do Racetigerów nie wrócę. (nigdy nie mów nigdy)

Postrufka

Nie wiem gdzie reklamowałeś ale pamiętam akcję z moimi butami.

Importerem był SAT z Poznania. To były Tecnica - któryś z najwyższych modeli. Nie pamiętam dokładnie bo to okolice 2009-2010, a może nawet wcześniej.

But super , miał tylko jedna wadę - wkładanie. Stopa powinna mieć dodatkowy staw w połowie bo wsuniecie do buta to było chyba z 10 minut walki. No i za którymś razem podczas wkładania wyrwałem język.

Butów było szkoda bo miały już wtedy ze 3 lata więc pojechałem do SkiTeamu z botkiem i prośbą o zapytanie do importera czy mi skombinują parę nowych botków wewnętrznych. W sumie nie reklamowałem buta bo nawet nie miałem paragonu :-). Po 3 tygodniach telefon ze sklepu z prośba o przyjazd. Przyjechałem a facet wyciąga mi pudło z nową parą butów ( tecnica Diablo Fire HT ) i mówi że SAT uznał to za reklamacje a ponieważ nie mają botków wysłali mi nową parę butów.

A tak na marginesie - Te buty miały ( maja bo jeździ w nich kolega ) genialny w swojej prostocie patent. górna czesć buta ( ta z dwiema klamrami ) była mocowana do reszty buta na dwóch szerokich zawiasach. Dzięki temu górę buta można było bardzo szeroko rozchylić i stopę wsuwało się jak do kapcia - szkoda że patent chyba został porzucony )

To jedne z niewielu w moim życiu przypadków sprawnie załatwionej reklamacji ( w tym przypadku reklamacji której nawet nie składałem :-D )

A że importerem Voelkla jest nadal SAT - być może będziesz miał tyle samo szczęścia co ja :-)