Skocz do zawartości

Upadek Thomas Cook


RYKI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy upadek Thomas Cook, może mieć niekorzystne odzwierciedlenie - na oferty proponowane wcześniej, bądź aktualnie -

przez Neckermann PL ??

 

Nic się nie zmieni dla turystów. Oferta turystyczna jest tak bogata, że nawet taki moloch jak Thomas Cook nie zrobi rewolucji na rynku. Wakacje nie kończą się na Nekermannie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieni dla turystów. Oferta turystyczna jest tak bogata, że nawet taki moloch jak Thomas Cook nie zrobi rewolucji na rynku. Wakacje nie kończą się na Nekermannie ;-)

 

...Oczywiste, że "świat nie kończy się na Neckermannie", ale mój problem polega na tym, ze wpłaciłem już określoną sumę - na poczet zimowego wyjazdu (aby uzyskać stosowne rabaty). Pierwszy problem, to odzyskanie nadpłaconej należności, a drugi, to szukanie kolejnego ośrodka na wyjazd na narty ;((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiste, że "świat nie kończy się na Neckermannie", ale mój problem polega na tym, ze wpłaciłem już określoną sumę - na poczet zimowego wyjazdu (aby uzyskać stosowne rabaty). Pierwszy problem, to odzyskanie nadpłaconej należności, a drugi, to szukanie kolejnego ośrodka na wyjazd na narty ;((

 

Z pierwszym problemem myślę, że albo sobie poradzisz (albo się dowiesz więcej) odwiedzając stronę Neckermann Polska. Jest komunikat i wklejam interesujący dla Ciebie fragment:

 

Ponadto informuję także, że od dzisiaj Wszyscy Klienci Neckermann Polska Biuro Podróży sp. z o.o. mogą zgłaszać się do WP P&C S.A. Oddział w Polsce (Allianz Partners) w celu zaspokojenia swoich roszczeń. Poniżej zamieszczam dane kontaktowe:

  1. Dla osób przebywających poza granicami kraju:
    została uruchomiona 24 godzinna infolinia: +48 22 522 29 00

  2. Dla osób, które miały wylecieć i dokonały pełnej płatności lub przedpłaty za wyjazd:
    została uruchomiona infolinia do zgłaszania roszczeń działającą w godzinach 8:00-16:00:
    +48 22 563 11 00 oraz adres mailowy: [email protected]

 

Co do drugiego problemu to nie wiem, gdzie i skąd chcesz jechać ale jeśli mogę podpowiedzieć Ci sprawdzone biuro to polecam francuskie alpy z Espace Trans z Warszawy. Firma ma ugruntowaną pozycję finansową i jest w 100% polską firmą. Współpracuję z nimi od czasu do czasu w zimie na wiosennym śniegu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...