Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rowerowe MTB - relacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
287 odpowiedzi w tym temacie

#181 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2046 postów
  • Na forum od: 11.2007
1281
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 19:46

: )

Zdjęcia bajeczne, trasy z pewnością również ale czy masz gpx-y ? Nie jestem leniem ale to kawał drogi dla mnie i wolałbym nie błądzić : )

Pozdrowienia !

nie napisał jaki kolor jest tej jego linii, więc gpx wskazany :-)

#182 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2622 postów
  • Na forum od: 01.2017
972
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 19:49

nie napisał jaki kolor jest tej jego linii, więc gpx wskazany :-)

Jak to jaki?
Tęczowy;-)
  • Wujot podziękował za tę wiadomość

#183 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2901 postów
  • Na forum od: 11.2008
3655
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 20:17

: )

Zdjęcia bajeczne, trasy z pewnością również ale czy masz gpx-y ? Nie jestem leniem ale to kawał drogi dla mnie i wolałbym nie błądzić : )

Pozdrowienia !

:) :) :)

Zastanawiam się jakbym mógł zrobić te projekty bez gpx.

Wrzucę Ci dwie mapki. Na pierwszej są moje trasy z dwóch ostatnich lat.

BlueStacks_2019.10.22_21.09.01.77.jpg

a tutaj zrecenzowane i opracowane przeze mnie trasy (te oficjalne)

BlueStacks_2019.10.22_21.10.56.93.jpg

Bez problemu możesz dostać ode mnie co potrzebujesz - na razie nie udostępniaj tego dalej.

Pozdro

Wiesiek

Aby było 5 cm śniegu pod nartą, Blogi: fotograficzny i turystyczny

#184 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2901 postów
3655
  • Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 20:19

Moje foty wszystkie są cudne:-)

Ja wiem, nie ma brzydkich kobiet!

Pozdro

Wiesiek

#185 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2046 postów
1281
  • Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 20:26

To ciekawe bo zaznaczone jest "ścieżkowo"

attachicon.gifSstar mapa.JPG

attachicon.gifSstar profil.JPG

No wreszcie jakieś porządne foty! Te poranne mgły miodzio - teraz przez najbliższe dni też mają być.

Pozdro

Wiesiek

Jest poprawa! Da się te foty teraz oglądać :-)

• Wujot podziękował za tę wiadomość

#186 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2622 postów
972
  • Łódź/Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 20:41

Ja wiem, nie ma brzydkich kobiet!

Pozdro
Wiesiek

Tylko wina brak.

#187 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2901 postów
3655
  • Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 20:53

Tylko wina brak.

Rozumiem, że stawiasz!

:D

Pozdro

Wiesiek

#188 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2622 postów
972
  • Łódź/Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 21:07

Rozumiem, że stawiasz!
:D

Pozdro
Wiesiek

To źle postawiony problem, a może pytanie.
Na tyle źle, że się przewróciło i wylało.
Teraz brak.

#189 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2622 postów
972
  • Łódź/Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 21:12

Jest poprawa! Da się te foty teraz oglądać :-)

Czasem pozory złudne bywają.

Załączone miniatury

• 0046720.JPG

#190 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2901 postów
3655
  • Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 21:24

To źle postawiony problem, a może pytanie.
Na tyle źle, że się przewróciło i wylało.
Teraz brak.

mleko też możesz postawić...

W

#191 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2622 postów
972
  • Łódź/Wrocław

Napisano 22 październik 2019 - 21:27

mleko też możesz postawić...

W

Masz to jak w banku.
Lubię poniedziałki.

#192 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2046 postów
1281
  • Wrocław

Napisano 23 październik 2019 - 22:27

Wróćmy to jakiegoś mtb w tym wątku. Przypominam że to musi być co najmniej poza asfaltem i po verticalu :P :)

W weekend wziąłem udział w maratonie MTB w Sobótce. Start i meta była właśnie w tym mieście.
Trasa przebiegała po zboczach Ślęży i Wieżycy.

Nie jest to do końca moja bajka, spodziewałem się głównie szutrów. Było trochę tłoczno na początku po starcie. Ale okazało się że po mozolnym zdobyciu wysokości, dalej było już fajnie. Było dużo zjazdów terenowymi singlami. Niektóre zjazdy były takie, że niektórzy musieli schodzić z roweru. Liście jeszcze utrudniały, bo przykrywały niespodzianki. Fajna zabawa. Mi się udało wszystko zjechać.

Byłem ze sporą ekipą z mojej firmy. Fajna impreza.
Do tego jeszcze robią foto. Tak że załączam zdjęcia robione przez fotografów na trasie.
Znajomi pewnie gdzieś mnie rozpoznają ;)

Wszyscy mówili że bardzo fajna trasa była w tym roku. Polecam maraton w Sobótce, który w tym sezonie był zamknięciem cyklu BikeMaraton.com.pl (głównie zawody na Dolnym Śląsku).

foto_rbsb19_02_mr_20191019_121907_1.jpg
MARATON-3772-125142.jpg
foto_rbsb19_01_sw_20191019_124241_1.jpg
MTB Sobotka large.jpg
foto_rbsb19_01_sw_20191019_113558.jpg

A tutaj trasa zapisana przeze mnie. Jest błąd gps w przewyższeniu, realnie to było 800m.
MTB Classic Mapa.jpg

Tutaj jest oryginalna trasa gpx
https://www.gpsies.c...folrtoikrtfpxuz

#193 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Na forum od: 02.2009
718
  • Warszawa

Napisano 24 październik 2019 - 00:37

Niestety na początku zawsze jest trochę przepychanki ... ważne, by ustawić się gdzieś w początkowej części swojego sektora i nie spalić się od razu : )

#194 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13175 postów
8057
  • Warszawa

Napisano 24 październik 2019 - 06:20

Wróćmy to jakiegoś mtb w tym wątku. Przypominam że to musi być co najmniej poza asfaltem i po verticalu :P :)

......

Cześć

Podziwiam i gratuluję. Umówmy się, sam udział rzadko jest wybitnym wynikiem ale dla mnie właśnie to się najbardziej liczy. Na rowerze pociąga mnie rywalizacja i satysfakcje daje mi wyprzedzenia każdego uczestnika ruchu. Zawody chodzą  mi po głowie od dłuższego czasu ale jak sobie pomyślę o tym, że trzeba się zapisać gdzieś jechać, przepychać się, jechać w tłumie to mnie to po prostu przeraża. Dlatego doceniam Twój sukces bardzo.

Wiem wiem, zaraz powiesz po prostu pojedź i wystartuj. Chyba muszę tak zrobić. WKG ma doświadczenie i muszę go naciągnąć na pomoc w tej kwestii.

Na razie kupiłem sobie kask więc przybliżyłem cel.

Dlaczego masz te łokcie tak na zewnątrz??

Pozdrowienia

• MarioJ podziękował za tę wiadomość

#195 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3086 postów
  • Na forum od: 10.2011
9031
  • Umiejętności: 7

Napisano 24 październik 2019 - 07:29

Cześć

Na rowerze pociąga mnie rywalizacja i satysfakcje daje mi wyprzedzenia każdego uczestnika ruchu. Zawody chodzą mi po głowie od dłuższego czasu ale jak sobie pomyślę o tym, że trzeba się zapisać gdzieś jechać, przepychać się, jechać w tłumie to mnie to po prostu przeraża. Dlatego doceniam Twój sukces bardzo.
Wiem wiem, zaraz powiesz po prostu pojedź i wystartuj. Chyba muszę tak zrobić.
Pozdrowienia

Mitek przestań ścigać się na ścieżkach rowerowych z ludźmi, którzy nie mają pojęcia o tym, że biorą udział w twoich zawodach i wystartuj w końcu w jakichś zorganizowanych zawodach. Któryś raz piszesz, że musisz wystartować w jakiejś imprezie, ale od razu znajdujesz usprawiedliwienie by tego nie zrobić, a to trzeba się gdzieś zapisać, a to przeszkadza ci tłum na starcie. Przestań pisać a startuj, wówczas też będzie można cię podziwiać i szczerze gratulować.
  • Mitek podziękował za tę wiadomość
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#196 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2046 postów
1281
  • Wrocław

Napisano 24 październik 2019 - 07:54

Cześć

Podziwiam i gratuluję. Umówmy się, sam udział rzadko jest wybitnym wynikiem ale dla mnie właśnie to się najbardziej liczy. Na rowerze pociąga mnie rywalizacja i satysfakcje daje mi wyprzedzenia każdego uczestnika ruchu. Zawody chodzą  mi po głowie od dłuższego czasu ale jak sobie pomyślę o tym, że trzeba się zapisać gdzieś jechać, przepychać się, jechać w tłumie to mnie to po prostu przeraża. Dlatego doceniam Twój sukces bardzo.

Wiem wiem, zaraz powiesz po prostu pojedź i wystartuj. Chyba muszę tak zrobić. WKG ma doświadczenie i muszę go naciągnąć na pomoc w tej kwestii.

Na razie kupiłem sobie kask więc przybliżyłem cel.

Dlaczego masz te łokcie tak na zewnątrz??

Pozdrowienia

Mnie dokładnie coś podobnego kręci. Na mieście się nie ścigam, ale jak wjadę w zawody to chcę wyprzedzić tych co są tuż przede mną. Był zjazd na singlu i zawodnik przede mną jechał ciut wolniej niż ja bym chciał, jechał dość szybko ale mógłby szybciej. Niestety się przewrócił na skręcie, ja się też zatrzymałem ale chłopak się szybko podniósł, brak uszkodzeń, nie myślał nawet aby mnie puścić, jakoś tak szybko go nie wyprzedziłem (poza ścieżką nie wiadomo co, drzewa) i ruszyliśmy dalej. Ale 5s później był ostry zakręt i ściąłem między drzewami, i go wziąłem !  :D

Nie sądziłem Mitek że to relacja dla Ciebie była  :) Napisałem właśnie po to aby pokazać jakie fajne maratony są u nas na Dolnym Śląsku. A Ślęża daje radę !

To moje wskazówki drobne:

1. przyjedź na start wcześniej niż 70% pozostałych zawodników, nie będziesz miał problemu z parkowaniem, ja byłem godzinę przed swoim startem

2. wybierz trasę z podjazdem na samym początku, wtedy grupa od razu się rozciąga i jest luźniej

:D  :)

#197 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2046 postów
1281
  • Wrocław

Napisano 24 październik 2019 - 08:01

Aha, jeszcze łokcie.

To amortyzacja na zjeździe. Na tych zdjęciach z łokciami to są zjazdy (albo tuż przed zjazdem), foto gubi nachylenie.

Niska pozycja na ugiętych rękach.

Być może robię lekkie przerysowanie z tymi łokciami, ale na razie staram się przejść z wysokiej pozycji na właśnie ugięcie w stawach.

#198 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13175 postów
8057
  • Warszawa

Napisano 24 październik 2019 - 08:38

Mitek przestań ścigać się na ścieżkach rowerowych z ludźmi, którzy nie mają pojęcia o tym, że biorą udział w twoich zawodach i wystartuj w końcu w jakichś zorganizowanych zawodach. Któryś raz piszesz, że musisz wystartować w jakiejś imprezie, ale od razu znajdujesz usprawiedliwienie by tego nie zrobić, a to trzeba się gdzieś zapisać, a to przeszkadza ci tłum na starcie. Przestań pisać a startuj, wówczas też będzie można cię podziwiać i szczerze gratulować.

Cześć

Widzę, że czujesz, że moje posty to wołanie o pomoc do takich twardzieli jak np. Ty aby radą doświadczeniem i pewnością siebie natchnęli mnie do działania. Dzięki Ci za to. A pomógłbyś mi się zapisać bo jakiś jestem zagubiony...

Pozdro

#199 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13175 postów
8057
  • Warszawa

Napisano 24 październik 2019 - 08:39

Mnie dokładnie coś podobnego kręci. Na mieście się nie ścigam, ale jak wjadę w zawody to chcę wyprzedzić tych co są tuż przede mną. Był zjazd na singlu i zawodnik przede mną jechał ciut wolniej niż ja bym chciał, jechał dość szybko ale mógłby szybciej. Niestety się przewrócił na skręcie, ja się też zatrzymałem ale chłopak się szybko podniósł, brak uszkodzeń, nie myślał nawet aby mnie puścić, jakoś tak szybko go nie wyprzedziłem (poza ścieżką nie wiadomo co, drzewa) i ruszyliśmy dalej. Ale 5s później był ostry zakręt i ściąłem między drzewami, i go wziąłem !  :D

Nie sądziłem Mitek że to relacja dla Ciebie była  :) Napisałem właśnie po to aby pokazać jakie fajne maratony są u nas na Dolnym Śląsku. A Ślęża daje radę !

To moje wskazówki drobne:

1. przyjedź na start wcześniej niż 70% pozostałych zawodników, nie będziesz miał problemu z parkowaniem, ja byłem godzinę przed swoim startem

2. wybierz trasę z podjazdem na samym początku, wtedy grupa od razu się rozciąga i jest luźniej

:D  :)

Cześć

Ja to muszę chyba wybrać trasę gdzie jest tylko podjazd bo boję się zjeżdżać.

Pozdrowienia

#200 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3086 postów
  • Na forum od: 10.2011
9031
  • Umiejętności: 7

Napisano 24 październik 2019 - 08:58

Cześć
Widzę, że czujesz, że moje posty to wołanie o pomoc do takich twardzieli jak np. Ty aby radą doświadczeniem i pewnością siebie natchnęli mnie do działania. Dzięki Ci za to. A pomógłbyś mi się zapisać bo jakiś jestem zagubiony...
Pozdro

Poradzisz sobie, tylko trzeba wykonać ten krok, a nie o nim pisać, króliczka trzeba złapać a nie tylko go gonić :). Inaczej to ściema.
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....