Skocz do zawartości

Oddawanie Krwi


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką prośbę do was wszystkich. Moja córka lat pięć trafiła dziś a raczej już wczoraj w ciężkim stanie do szpitala. Jeśli ktos z was lub waszych znajomych może to razem z żoną prosimy oddać krew. Ona ratuje jej życie teraz. Za każde 450 mln będziemy bardzo wdzięczni my i inne osoby które dzięki tej krwi zostaną uratowane. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do was wszystkich. Moja córka lat pięć trafiła dziś a raczej już wczoraj w ciężkim stanie do szpitala. Jeśli ktos z was lub waszych znajomych może to razem z żoną prosimy oddać krew. Ona ratuje jej życie teraz. Za każde 450 mln będziemy bardzo wdzięczni my i inne osoby które dzięki tej krwi zostaną uratowane.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

 

napisz jaką grupę krwi ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do was wszystkich. Moja córka lat pięć trafiła dziś a raczej już wczoraj w ciężkim stanie do szpitala. Jeśli ktos z was lub waszych znajomych może to razem z żoną prosimy oddać krew. Ona ratuje jej życie teraz. Za każde 450 mln będziemy bardzo wdzięczni my i inne osoby które dzięki tej krwi zostaną uratowane.Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka


Ja idę w czwartek bo dopiero wtedy mija 2 miesiące od ostatniego oddawania. Czy podawać jakieś informacje tzn. dla kogo ta krew. Słyszałem, że przy takim oddawaniu dla kogoś nie ma znaczenia jaką masz grupę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma znaczenia jaka grupa krwi. Lekarz poprosił by poinformować kogo można by oddał krew bo zaczęły się wakacje i będzie pilnie potrzebna. Dla córki się zaraz znalazła i krew i osocze bo sam jestem wieloletnim dawcą wiec tu problemu nie mieliśmy. Z resztą oddałem w zeszłym tygodniu. Wszystkim jesteśmy wdzięczni w imieniu swoim i rodziców których dzieci krwi potrzebują by przeżyć dziękujemy za każdą krople krwi. Za wsparcie też dziękuję. Od 13 godziny zaczęła się poprawa. Chyba najgorsze juz za nami. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddawałem na kogoś jakieś 4 lata temu i wtedy podawałem informację w rejestracji na kogo i w którym szpitalu leży. Ale teraz jest RODO i nie wiem czy to tak dalej działa. Oddaję po prostu jako honorowy dawca. Jak potrzeba takiej informacji to najprościej podpytać u źródła, czyli w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...