Skocz do zawartości

TMR w Austrii :)


Jasiek.

Rekomendowane odpowiedzi

Slovaki kupili Moltalera i Ankogel  :D  :D  :D  :D  teraz tylko niech wrzucą w sezonówkę za 100 jurków i życie stanie się piękne!

 

https://www.narty.pl...cfBJLM67LeAzU8M

 

PS. wiedziałem... jest moc w tej spółce!

To już wiemy dlaczego tak tanio sprzedawali sezonówki, zbierali kasę z rynku na inwestycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam nadzieję, że w bonusie dla akcjonariuszy będzie jeżdżenie...

Dotychczas jedynie na sauny i wellness było wykluczenie z korzystania z profitów dla akcjonariuszy. Bonusy działają we wszystkich ośrodkach, których właścicielem jest TMR. Przypuszczam, że w kolejnym sezonie wejściówki dla akcjonariuszy zostaną rozszerzone o Austrię. Ps. Sezonówka np na Szczyrk nie działa po sezonie (po oficjalnym zakończeniu sezonu zimowego), natomiast z bonusów dla akcjonariuszy można korzystać przez cały rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko? czy ktoś ma jakieś przecieki co do Moltalera? w zeszłym sezonie były jednodniówki po 25 jurków... 

Planują coś rzucić? pojeździł bym już a lodowce tego szalonego lata dostały trochę w d..e i warun jest albo go nie ma!

PS. Wiem że matka natura jak na razie da sobie radę ale jednak szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Patrząc na tragiczny stan lodowca można się zastanowić kiedy Molltaler będzie ośrodkiem już nie lodowcowym... 

Na zakręcie jest już tylko wąski pasek lodowy który daje ciągłość pokrywie. Rok, dwa i pewnie ciągłości w pokrywie lodowej już nie będzie.
W ostatnich latach straszliwie się zmniejszył obszar lodowca Molltaler. Kilka tras (najbliższych krzesełku na szczyt) z mapki z przed kilku sezonów już nie istnieje nawet podczas śnieżnego sezonu.

zdjęcie z dziś:
1200_hu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko? czy ktoś ma jakieś przecieki co do Moltalera? w zeszłym sezonie były jednodniówki po 25 jurków... 

Planują coś rzucić? pojeździł bym już a lodowce tego szalonego lata dostały trochę w d..e i warun jest albo go nie ma!

PS. Wiem że matka natura jak na razie da sobie radę ale jednak szkoda

Info z dziś:


Šikovná sezónka platí aj v Alpách!

Vašu šikovnú sezónku sme rozšírili o neobmedzenú lyžovačku na rakúskom stredisku Mölltaler Gletscher a to všetko len za 49€!


W sumie fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja jak kupujesz sezonówkę za październikową cenę...

Ktoś wie może jak dokupić rozszerzenie na Moltka do wiosennej sprytnej sezonówki. Zalogowałem się w gopassie i nie widzę takiej opcji :(

 

Myślę, że dodadzą taką opcję również też dla sezonówek dokupionych wiosną. W końcu to był kupiony ten sam "produkt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja trochę z innej beczki ale w pobliżu tematu...TMR. Kilka dni temu zrobiłem dopłatę do sezonówki na Chopok+Szczyrk i inne. W kwietniu wplaciłem chyba coś koło 69euro i teraz zrobiłem dopłatę 190. W kwietniu wpłacałem przez stronę gopass.pl a teraz gopass.sk. Dlatego w historii zamówień na gopass.pl nie widzę w historii zamówień tej wpłaty. Nie mniej jednak na każdej ze stron moja karta gopass ma ten sam numer. Nie widzę nowej usługi tzn. sezonówki bo jej nie aktywowałem jeszcze. Niby na zdrowy rozum wszystko ok ale trochę mnie to zaniepokoiło czy nie będę miał przez to problemów z aktywacją. Druga rzecz z tego co wiem można obecnie aktywować w Szczyrku? Trzeba chyba tylko najpierw odbić się w TMR, a nie np w COS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja trochę z innej beczki ale w pobliżu tematu...TMR. Kilka dni temu zrobiłem dopłatę do sezonówki na Chopok+Szczyrk i inne. W kwietniu wplaciłem chyba coś koło 69euro i teraz zrobiłem dopłatę 190. W kwietniu wpłacałem przez stronę gopass.pl a teraz gopass.sk. Dlatego w historii zamówień na gopass.pl nie widzę w historii zamówień tej wpłaty. Nie mniej jednak na każdej ze stron moja karta gopass ma ten sam numer. Nie widzę nowej usługi tzn. sezonówki bo jej nie aktywowałem jeszcze. Niby na zdrowy rozum wszystko ok ale trochę mnie to zaniepokoiło czy nie będę miał przez to problemów z aktywacją. Druga rzecz z tego co wiem można obecnie aktywować w Szczyrku? Trzeba chyba tylko najpierw odbić się w TMR, a nie np w COS?

 

Tak mi się wydaje, ze też się łapiesz na moltka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodatkowo wygląda na to, że sezonówka za akcje również będzie funkcjonować w Austrii - cudownie :-) Póki co brak szczegółów, regulaminy jeszcze nie zostały zaktualizowane, jest jedynie krótka informacja na stronie, ale brzmi to tak, jakby miała być bez dodatkowych opłat:

 

"Wszystkim akcjonariuszom dajemy dodatkowo akcjonarski benefit w austriackich ośrodkach narciarskich Molltaler Gletscher & Ankogel Mallnitz"

 

"Skiing in the Austrian resorts – Molltaler Gletscher & Ankogel Mallnitz has been added to the benefits of all shareholders."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wygląda na to, że sezonówka za akcje również będzie funkcjonować w Austrii - cudownie :-) Póki co brak szczegółów, regulaminy jeszcze nie zostały zaktualizowane, jest jedynie krótka informacja na stronie, ale brzmi to tak, jakby miała być bez dodatkowych opłat:
 
"Wszystkim akcjonariuszom dajemy dodatkowo akcjonarski benefit w austriackich ośrodkach narciarskich Molltaler Gletscher & Ankogel Mallnitz"
 
"Skiing in the Austrian resorts – Molltaler Gletscher & Ankogel Mallnitz has been added to the benefits of all shareholders."


To by było za piękne aby mogłoby być prawdziwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym oczekiwaniem?


Też jestem ciekaw. Mam nadzieję, że nie będę miał żadnych niespodzianek bo przedpłatę robiłem poprzez stronę gopass.pl, a dopłatę i zamówienie karty poprzez gopass.sk. Na daną chwilę historia zamówień nie jest widoczna całościowo na żadnej z tych stron tzn. na polskiej widzę przedpłatę na słowackiej dopłatę. Myślę jednak, że to nie ma znaczenia. Nie mam doświadczeń odnośnie obsługi stron Tmr i aplikacji gopsss bo do tej pory byłem podpięty pod konto kolegi i się tym nie interesowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...