Skocz do zawartości

Kadencja na rowerze


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś grobtrotting extreme. Zdążyłem odliścić dwa groby z rana, rowerem, a jakże.

Znalazłem grób Leonii Mazaraki, która Rodziewiczównę schroniła w czasie wojny.

Stipczyńskiej jeszcze nie zlokalizowałem, choć to przedwojenna miss i gwiazda.

https://skierniewice...zapomniana-miss

Załączone miniatury

  • 1eca156427374c8abf4738e42b464eef_L.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem. Kłania się. Nisko.

 

;)

 

Pozdro

Wiesiek

 

tylko w połowie masz rację, bo te  3 sec. dotyczą elektrycznego motocykla. 

 

Nie zmienia to faktu, że zrobili  też elektryczny rower, który jak myślę, też będzie miał ciekawe parametry.  

 

Oby tylko brzuch albo broda nie wkręciły się w łańcuch użytkownikom  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w połowie masz rację, bo te  3 sec. dotyczą elektrycznego motocykla. 

 

Nie zmienia to faktu, że zrobili  też elektryczny rower, który jak myślę, też będzie miał ciekawe parametry.  

 

Oby tylko brzuch albo broda nie wkręciły się w łańcuch użytkownikom  :D

 

Harleya-Davidson to firma, która nie boi się podążać z duchem czasu. Rok temu znany producent motocykli zaprezentował model LiveWire - pierwszy w historii amerykańskiej marki motocykl w pełni elektryczny. Pojazd został wyposażony w wydajny akumulator wysokonapięciowy w którego skład wchodzą ogniwa litowo-jonowe otoczone aluminiową obudową. Zapewnia także ponadprzeciętne osiągi oraz wysoki moment obrotowy skutkujący przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w zaledwie 3 sekundy.

 

Teraz firma postanowiła spróbować swoich sił w rynku elektrycznych rowerów, co skutkowało prezentacją modelu Harley-Davidson Serial 1.

:) :) :)

 

Zapewniam Cię, że pojazd ze zdjęcia (wygląda na rower elektryczny), nie przekroczy 50 km/h a nawet mniej. Choćby z powodu bycia sztywniakiem i niewielkiej pojemności akumulatora (to maks  500 Wh). Silnik też wygląda na bardzo mały czyli słaby... Raczej 1:1

 

Pewnie z osiągami  będzie gorzej jak napisałem.

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w połowie masz rację, bo te  3 sec. dotyczą elektrycznego motocykla. 

 

Nie zmienia to faktu, że zrobili  też elektryczny rower, który jak myślę, też będzie miał ciekawe parametry.  

 

Oby tylko brzuch albo broda nie wkręciły się w łańcuch użytkownikom  :D

 

Szabir, daj spokój, zaćmiło Cię,

 

z parametrów motoru (3s, 100km/h) przeszedłeś płynnie na rower, dla którego nie masz żadnych danych,

marketing artykułu Cię wkręcił,

ale nie ma żadnych faktów na razie dla tego roweru,

jest foto na którym rower wygląda podobnie jak inne ebikes ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabir, daj spokój, zaćmiło Cię,

 

z parametrów motoru (3s, 100km/h) przeszedłeś płynnie na rower, dla którego nie masz żadnych danych,

marketing artykułu Cię wkręcił,

ale nie ma żadnych faktów na razie dla tego roweru,

jest foto na którym rower wygląda podobnie jak inne ebikes ... 

 

Masz rację, a teraz melisa i wszystko wróci do normy zapewniam   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja nigdy niczego nie trenowalem. No może szachy, tenis stołowy i koszykówkę, w młodości.

No bo to głupota ale mile łechce próżnych. Niektórzy po prostu jeżdżą na rowerze ale niektórzy "trenują" - w wieku 45 lat do roku. :)

Niektórzy lubią się zamieniać na narty i sobie na innych zjechać ale inni "testują" - nawet jak nie wiedzą jak się jeździ itd.

W każdym razie potrenujesz krótko bo Endomondo wyłączają z końcem roku niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to głupota ale mile łechce próżnych. Niektórzy po prostu jeżdżą na rowerze ale niektórzy "trenują" - w wieku 45 lat do roku. :)
Niektórzy lubią się zamieniać na narty i sobie na innych zjechać ale inni "testują" - nawet jak nie wiedzą jak się jeździ itd.
W każdym razie potrenujesz krótko bo Endomondo wyłączają z końcem roku niestety.


To szkoda, bo zawsze jakiś ślad wycieczki pozostawał. Dzięki za info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda, bo zawsze jakiś ślad wycieczki pozostawał. Dzięki za info.

 

Pora zainstalować sobie potężne narzędzie w postaci Locusa Free lub zaszaleć i za jednorazowe 36 zł (tak aż 36 zł!) kupić wersję Pro. Locus to mistrzostwo świata. Apka nie jest z gatunku takich co je opanujesz w 5 s. Ale jak już złapiesz logikę to zobaczysz, że to jest rewelacyjnie zaprojektowany kombajn do wszelkiej outdoorowej (w tym i skiturowej) działalności.

 

Przy Twoim obyciu, możesz jeszcze zainstalować sobie to narzędzie, przez wirtualizację, na PC i wtedy projektujesz i zarządzasz sobie trasami na panoramicznym monitorze i to samo masz w tel (synchronizacja ręczna przez chmurę - niestety).

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora zainstalować sobie potężne narzędzie w postaci Locusa Free lub zaszaleć i za jednorazowe 36 zł (tak aż 36 zł!) kupić wersję Pro. Locus to mistrzostwo świata. Apka nie jest z gatunku takich co je opanujesz w 5 s. Ale jak już złapiesz logikę to zobaczysz, że to jest rewelacyjnie zaprojektowany kombajn do wszelkiej outdoorowej (w tym i skiturowej) działalności.
 
Przy Twoim obyciu, możesz jeszcze zainstalować sobie to narzędzie, przez wirtualizację, na PC i wtedy projektujesz i zarządzasz sobie trasami na panoramicznym monitorze i to samo masz w tel (synchronizacja ręczna przez chmurę - niestety).
 
Pozdro
Wiesiek


Popracujemy, choć chmury budzą we mnie lęk, zaraz lunie. Może free na komórce ogarnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jak Mitek zapowiedział:
31 grudnia 2020 roku aplikacja Endomondo zostanie wycofana i przestanie działać. Under Armour usunie Endomondo ze wszystkich sklepów z aplikacjami i nie będzie już zapewniać poprawek błędów ani obsługi klienta dla żadnej wersji aplikacji Endomondo, która pozostaje na Twoim urządzeniu. Jeśli śledziłeś(-aś) swoją aktywność i treningi w Endomondo, polecamy aplikację UA MapMyRun, która zapewnia porównywalne funkcje, a przeniesienie Twoich treningów z Endomondo do UA MapMyRun to bezproblemowy proces.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...