Skocz do zawartości

Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Pantoflarze na nartach.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3068 postów
  • Na forum od: 10.2011
8974
  • Umiejętności: 7

Napisano 28 kwiecień 2019 - 05:42

Co w tym dziwnego? Ma to sens. Osoby te są świeżo po zastosowaniu porad, które od kogoś otrzymali, więc na gorąco są w stanie ocenić, że zadziałały pozytywnie i przekazują je innym.

Ma to sens jeśli dzielą się swoją subiektywną oceną na ile w ich przypadku jakieś ćwiczenie im pomogło, albo nie. Odnoszę jednak wrażenie, że część z tych osób zmienia się w „doświadczonych trenerów”.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#62 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2536 postów
  • Na forum od: 01.2017
946
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 28 kwiecień 2019 - 07:39

Ma to sens jeśli dzielą się swoją subiektywną oceną na ile w ich przypadku jakieś ćwiczenie im pomogło, albo nie. Odnoszę jednak wrażenie, że część z tych osób zmienia się w „doświadczonych trenerów”.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy ogólnej mizerii wielu wykonywanych zawodów nie dziwi mnie, że ludzie biorą sprawy we własne ręce. To konieczność. Ja rozumiem, że pojawiają się zakusy na reglamentowanie dostępu do wiedzy tajemnej i możliwości dzielenia się nią oraz doświadczeniami.