Skocz do zawartości

Chytra sezonka PL / CZ / SK 19/20


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba im sprzedaż nie wypaliła...
Przedłużyli termin zapłaty do końca maja.
Przedpłata była mądrzejszym wariantem. Kasę by ściągnęli i na przetrwanie by mieli. Bo te 50 jurków, każdy (albo wielu) by zaryzykował ale 330 to już inna bajka.
PS. Czekamy co dalej wykombinują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt paliwa na razie spadł. Noclegi raczej nie powinny wzrosnąć. (Będzie mniej chętnych, więc ceny w euro mogą być niższe)

Z innych wydatków można zrezygnować.

Problem jest raczej, jak będzie z naszą pracą/firmą.

Też tak kalkuluję.

Poczekamy na ewentualny ruch Słowaków.

Mogą mieć nóż na gardle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pozbyłem wszystkich akcji TMR na początku spadków.
 
Nie mówię, że na pewno wtopisz, ale choć cena jest teraz niższa, to ryzyko też o wiele wyższe niż przed kryzysem.


Temat giełdy to mój chleb powszedni. 40 akcji to grosze. Niewiele spadną bo są teraz około 135-138. Część miałem po 118, a część dokupilem po 135. Teraz dopiero myślę będą za miesiąc dwa super okazje na GPW. Nie mogę sobie darować innej rzeczy. Jestem z Lublina. Miałem 88 tysięcy akcji Biomed Lublin ze średnią 1pln.Trzymałem je przez 3 lata i nie robiłem głupich ruchów nawet jak spadały na 58 groszy. Postanowiłem je sprzedać "na krótko" aby odkupić taniej. Wtedy zaczęły szybować. Doszły ostatecznie do 6,5PLn. Gdybym nie zrobił głupiego ruchu to z 88tys. miałbym w 3 dni prawie 600tyś. Zdążyłem ostatecznie wsiąść do pociągu przy 2,3Pln potem kilka głupich ruchów po drodze i sprzedaż około 4pln. W ten sposób kamper wersja zimowa lub apartament w Szczyrku i 10 par Volkli poszedł się pie....ć. Giełda to temat rzeka. Na akcjach Tmr raczej nie idzie stracić. Za 40 akcji(5,5tyś) masz 12 wejść. Możesz jednego dnia na wejściówce jeździć na nartach i Tatralandia. Uważam to za dobry deal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dostaliście może kupon na 2 dni do wykorzystania w następnym sezonie?
Co to jest letnia sezonówka ?


Możesz jeździć sobie kolejkami tam i z powrotem.
Mają trasy rowerowe np. możesz poszaleć na rowerku albo zamiast pocić się i żmudnie wchodzić to wyjechać sobie.
A tak poważniej... fajna opcja dla pieszych turystów. Jest tam kupe szlaków po 7-10 godzin. A więc wejść i zejść jest ciężko a tak wchodzisz a zjeżdżasz kolejką.
Zastanawiam się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem coś takiego. Nie wiem tylko czy śmiać się czy płakać.

Wyświetl w przeglądarce »
1589984705.jpg
Dla stałych klientów znów mamy coś specjalnego!
1586950067.png
Jako posiadacz Sezonówki możesz do 14.6.2020 korzystać z kolei linowych w Jasnej i Tatrach Wysokich zupełnie za darmo
Uwaga: Ograniczenia techniczne i systemowe nie pozwalają nam tak po prostu na przedłużenie ważności Twojej Sezonówki. Ale ten kto chce, znajdzie sposób jak możemy wspólnie przechytrzyć nasze systemy w 3 prostych krokach.
1.
1590069745.jpg
KUPONY GOPASS
2.  
1590069830.jpg
  3.  
1590046402.jpg
1586950132.png
To jeszcze nie wszystko. Na wycieczkę potrzebujesz też dobrego kompana.
 Za jedynie 9,90 € możesz zabrać ze sobą dowolnego członka rodziny Gopass.
1590069875.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś dostałem coś takiego. Nie wiem tylko czy śmiać się czy płakać.

Wyświetl w przeglądarce »
1589984705.jpg
Dla stałych klientów znów mamy coś specjalnego!
1586950067.png
Jako posiadacz Sezonówki możesz do 14.6.2020 korzystać z kolei linowych w Jasnej i Tatrach Wysokich zupełnie za darmo
Uwaga: Ograniczenia techniczne i systemowe nie pozwalają nam tak po prostu na przedłużenie ważności Twojej Sezonówki. Ale ten kto chce, znajdzie sposób jak możemy wspólnie przechytrzyć nasze systemy w 3 prostych krokach.
1. 1590069745.jpg KUPONY GOPASS
2.   1590069830.jpg
  3.   1590046402.jpg
1586950132.png
To jeszcze nie wszystko. Na wycieczkę potrzebujesz też dobrego kompana.
 Za jedynie 9,90 € możesz zabrać ze sobą dowolnego członka rodziny Gopass. 1590069875.png

 

Co Cię dziwi?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...