Skocz do zawartości

Chytra sezonka PL / CZ / SK 19/20


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując akcje jeździłem przez 3 sezony za friko, dodatkowo TMR za sponsorował mi sprzęt skiturowy, jednak na tym kończę z nimi znajomość.

 

Jeśli ktoś lubi duże ryzyko i chciałby pójść w tym kierunku, to w niedługim czasie akcje powinny być tanie z uwagi na wirusa.

Ja mam ledwie jednosezonowe doświadczenia z sezonką, ale nie narzekam:

- Szczyrk na przęłomie grudnia / stycznia - OK, śniegu nieco było, ludzi bez przegięć, ceny kwater w porzo

- Chopok luty br - warunki na stokach doskonałe, ludzi w sam raz, ceny apartmana w Liptovskim OK

- Szpindel kilka razy - ludzi róznie ale da się jeździć, warunki na stokach dobre lub lepiej, ceny kwater niezbyt ciekawe, ale jak się pogrzebie to i wynajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ceny sezonówek 2020/21

Jasna&Vysokie Tarty -  229€ wyłączone 4 dni 27-30.12.2020 w Słowacji i 2 dni 6-7.03.2021 w Jasnej (z uwagi na puchar Świata)

Sezonówka Premium - 329€ 4 kraje - 8 ośrodków wyłączone 2 dni 6-7.03 w Jasnej

 

Na ich stronie jeszcze nic nie ma. Gdzie to znalazłeś kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk to SON, COS i BSA, ale tylko na sprytnej sezonówce i skipassach całodniowych. Na skipassach pracowniczych i dla akcjonariuszy można jeździć tylko w SON.

Jesteś pewien ? Tak było do tej pory, w ofercie na sezon 2020/21 którą podałem powyżej jest napisane: "40 km tras, 1 kraj, 1 ośrodek". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiła mi się o uszy, że oficjalnie nową sezonkę będzie można kupić od jutra .

Czy ktoś pamięta, do kiedy w poprzednim sezonie  obowiązywała pierwsza / najniższa cena ?????

 

Moim zdaniem, pełna sezonka z Austrią warta jest swojej ceny, przy rozsądnym zaplanowaniu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiła mi się o uszy, że oficjalnie nową sezonkę będzie można kupić od jutra .

Czy ktoś pamięta, do kiedy w poprzednim sezonie  obowiązywała pierwsza / najniższa cena ?????

 

Moim zdaniem, pełna sezonka z Austrią warta jest swojej ceny, przy rozsądnym zaplanowaniu sezonu.

Niższa cena obowiązuje do 30 kwietnia 2020. Obowiązuje też w sezonie letnim w Austrii - a może już całe zamieszanie się skończy do lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam znając ich chęć do oddawania kasy.

Dwa lata temu 2 tygodnie po zakupie (marzec) złapałem kontuzję i bałem się, że nie dam rady przygotować się zimy. Napisałem do nich i przedstawiłem dokumentację medyczną (KWIECIEŃ!!!!). Odpisali, że nie mogę wycofać się z umowy i ewentualnie mogą przepisać na kogoś innego, kogo wskażę. Pomijam, że to umowa na odległość, ale nie biłem się z nimi, bo po drodze okazało się, że jest szansa na zdrowie.

Ciekawe jak będzie teraz po zakupie, kiedy okaże się, że wirus nas jedna dłużej potrzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na sąsiednim forum, jeden z użytkowników dostał ofertę specjalną. Wersja premium za 229 Euro. Być może będzie takich ofert więcej. Nie do końca rozumiem ich kategorycznego odrzucania reklamacji.

 

Reklamacja rozpatrzona w ten sposób, że zaproponują Ci sezonówkę z jakimś rabatem, to pieniądz pozyskany dla TMR. Brak uznania reklamacji, to Klient niezadowolony, brak zakupu w kolejnym sezonie, w efekcie brak pieniędzy dla TMR z jego zakupu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum, jeden z użytkowników dostał ofertę specjalną. Wersja premium za 229 Euro. Być może będzie takich ofert więcej. Nie do końca rozumiem ich kategorycznego odrzucania reklamacji.

 

Reklamacja rozpatrzona w ten sposób, że zaproponują Ci sezonówkę z jakimś rabatem, to pieniądz pozyskany dla TMR. Brak uznania reklamacji, to Klient niezadowolony, brak zakupu w kolejnym sezonie, w efekcie brak pieniędzy dla TMR z jego zakupu.   

 

Chyba dla emeryta! u nich to 60 lat!!!

Muszę jutro zapytać brata...

 

No jutro do nich napiszę z zapytaniem ale nie sądzę aby coś to dało... choć jestem ich klientem od.................. wpizdu! skipass, aquapass a teraz jeszcze saunapass!  

Nie ma co biadolić bo jestem i tak na dużym plusie ale sezon na Slovaki skończyłem 8 a 13 zamknęli! a że z plusem to uratował mnie Molltek z Ankogel! Wqrvia mnie bo najlepszy sezon - marzec i kwiecień poszedł się je...ć ale sami tak na spokojnie... zobaczcie kamery... oni do końca utrzymują trasy... Myślicie że oni by nie chcieli... 

Ja i wieeeelu z Was kupi sezonkę z TMRu bo to najtańsze nartowanie! i Wy pewnie też...tylko teraz jesteście wqrvieni jak ja!!! i dlatego reagujecie ale na spokojnie jak to przespałem!

SZczyrk... zauwazcie teraz z nocnymi :) Chopok (godzina dłużej), Łomnicki - jak ktoś w Zakopciu to 40' a jak na Slovaki to autostradą z Mikulasza 40' a drogą godzinka.... 

wiem podpuszczam :) ale nie kupujcie! nie warto!

PS> do zobaczenia w czerwcu albo wrześniu na Molltku :)

PS2> sory Krzychu że podpiołem się pod Twój wątek ale mam plany.... ale to w odpowiednim czasie na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla emeryta! u nich to 60 lat!!!

Muszę jutro zapytać brata...

 

No jutro do nich napiszę z zapytaniem ale nie sądzę aby coś to dało... choć jestem ich klientem od.................. wpizdu! skipass, aquapass a teraz jeszcze saunapass!  

Nie ma co biadolić bo jestem i tak na dużym plusie ale sezon na Slovaki skończyłem 8 a 13 zamknęli! a że z plusem to uratował mnie Molltek z Ankogel! Wqrvia mnie bo najlepszy sezon - marzec i kwiecień poszedł się je...ć ale sami tak na spokojnie... zobaczcie kamery... oni do końca utrzymują trasy... Myślicie że oni by nie chcieli... 

Ja i wieeeelu z Was kupi sezonkę z TMRu bo to najtańsze nartowanie! i Wy pewnie też...tylko teraz jesteście wqrvieni jak ja!!! i dlatego reagujecie ale na spokojnie jak to przespałem!

SZczyrk... zauwazcie teraz z nocnymi :) Chopok (godzina dłużej), Łomnicki - jak ktoś w Zakopciu to 40' a jak na Slovaki to autostradą z Mikulasza 40' a drogą godzinka.... 

wiem podpuszczam :) ale nie kupujcie! nie warto!

PS> do zobaczenia w czerwcu albo wrześniu na Molltku :)

PS2> sory Krzychu że podpiołem się pod Twój wątek ale mam plany.... ale to w odpowiednim czasie na priva :)

Ostatnio jadąc wyciągiem z (@andy-w) z sąsiedniego forum dowiedziałem się, że mogę kupić sezonówkę z rabatem (niestety nie każdy tak może).

 

A zły jestem, bo od 01 do 09 kwietnia miałem rezerwację na Chopoku i mielibyśmy tydzień lampy, a tak siedzę w domu i odnawiam barierki na tarasach, ławkę w ogrodzie i wymyślam inne zajęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadąc wyciągiem z (@andy-w) z sąsiedniego forum dowiedziałem się, że mogę kupić sezonówkę z rabatem (niestety nie każdy tak może).

 

A zły jestem, bo od 01 do 09 kwietnia miałem rezerwację na Chopoku i mielibyśmy tydzień lampy, a tak siedzę w domu i odnawiam barierki na tarasach, ławkę w ogrodzie i wymyślam inne zajęcia. 

 

Odbijemy sobie... może.... chyba... 100 pytań i sto niepewności! 

Ja też z Andrzejem się spotkałem... nie pisze na tamtym forum ale koledzy zostali... i był mały WZF Johny, Andy, Przemo, keisyszK i reszta ekipy i było miło, chyba było... nic nie mówił ale może to tak być, że jak mu stuknęła 60 (to na SVK wiek emerytalny!!!) ma zniżkę, brat też! 

Ale nie wierze że nie kupisz.... 

Nie.... a kto będzie te relacje z Skrzycznego pisać :)

PS. nie pytaj ile mi rezerwacji minęło... wszystkie weekendy marcowe na Slovaki + przedświączny czas na Molltku + cały kwiecień na  Chopku i weekend majowy (4 dni) na  Molltku 

i jak tu żyć  :(  :(  :(  :(

PS2. tylko!!! tylko!!! 32dni sezon qzva ! a miało być 60!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla emeryta! u nich to 60 lat!!!

Muszę jutro zapytać brata...

 

No jutro do nich napiszę z zapytaniem ale nie sądzę aby coś to dało... choć jestem ich klientem od.................. wpizdu! skipass, aquapass a teraz jeszcze saunapass!  

Nie ma co biadolić bo jestem i tak na dużym plusie ale sezon na Slovaki skończyłem 8 a 13 zamknęli! a że z plusem to uratował mnie Molltek z Ankogel! Wqrvia mnie bo najlepszy sezon - marzec i kwiecień poszedł się je...ć ale sami tak na spokojnie... zobaczcie kamery... oni do końca utrzymują trasy... Myślicie że oni by nie chcieli... 

Ja i wieeeelu z Was kupi sezonkę z TMRu bo to najtańsze nartowanie! i Wy pewnie też...tylko teraz jesteście wqrvieni jak ja!!! i dlatego reagujecie ale na spokojnie jak to przespałem!

SZczyrk... zauwazcie teraz z nocnymi :) Chopok (godzina dłużej), Łomnicki - jak ktoś w Zakopciu to 40' a jak na Slovaki to autostradą z Mikulasza 40' a drogą godzinka.... 

wiem podpuszczam :) ale nie kupujcie! nie warto!

PS> do zobaczenia w czerwcu albo wrześniu na Molltku :)

PS2> sory Krzychu że podpiołem się pod Twój wątek ale mam plany.... ale to w odpowiednim czasie na priva :)

 

Ja się wstrzymuję z zakupem, bo nie wiadomo jak będzie. Może przedłużą na maj promocję?

Przy okazji - w czerwcu moltek chyba nieczynny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...