Skocz do zawartości

Szpindlerowy Mlyn 30/31.03


fredowski

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie mogę być .... 

 

Dla pokrzepienia serc - właśnie wrócilem ze Szpindla:

 

1. Jazda na Hromovce i Sw. Petrze od 9.30 do 14,30

2. Warunki - doskonałe, twardo na górze do końca ,na dole po południu bardziej miękko, niewielkie odsypy. Sniegu dużo, nie widziałem ani jednego przetarcia.

3. Czynne wszystko co istotne, czyli: czarna FIS (w doskonałym stanie), czerwona obok świetna, Modra od góry do samego dołu, obie czerwone na Hromovce, łączniki itepe.

4. Chyba nie będzie tanio .... dziś za dzienny 1000 kC , od 01 kwietnia bodaj 720 kC. 50 koronek kaucji.

 

Jeździlem z kolegą Jarkiem spoza forum oraz z Edwinem - wielkie dzięki Edwin, szybciutko dzięki Jego pomocy Jarek poprawił sylwetkę, umiejętność jazdy na mocno stromym (test na FISowskiej czarnej wypadł zadawalająco), słowem - cuda Panie cuda. A mnie za cholerę nie słucha , bom swój ....

Dzięki Edwin także za korekty mojej jazdy, bardzo pomocne i nadal będę wdrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mogę być .... 

 

Dla pokrzepienia serc - właśnie wrócilem ze Szpindla:

 

1. Jazda na Hromovce i Sw. Petrze od 9.30 do 14,30

2. Warunki - doskonałe, twardo na górze do końca ,na dole po południu bardziej miękko, niewielkie odsypy. Sniegu dużo, nie widziałem ani jednego przetarcia.

3. Czynne wszystko co istotne, czyli: czarna FIS (w doskonałym stanie), czerwona obok świetna, Modra od góry do samego dołu, obie czerwone na Hromovce, łączniki itepe.

4. Chyba nie będzie tanio .... dziś za dzienny 1000 kC , od 01 kwietnia bodaj 720 kC. 50 koronek kaucji.

 

Jeździlem z kolegą Jarkiem spoza forum oraz z Edwinem - wielkie dzięki Edwin, szybciutko dzięki Jego pomocy Jarek poprawił sylwetkę, umiejętność jazdy na mocno stromym (test na FISowskiej czarnej wypadł zadawalająco), słowem - cuda Panie cuda. A mnie za cholerę nie słucha , bom swój ....

Dzięki Edwin także za korekty mojej jazdy, bardzo pomocne i nadal będę wdrażać.

 

Cześć.

 

Byłem w sobotę, potwierdzam warunki dobre, generalnie jeszcze dużo śniegu w całej wiosce. Ośrodek trzyma klasę. Ludzi sporo (o 8.30 kolejka do kanapy na 20-30 min), ale spokojnie da się pojeździć i zmęczyć. Przy dużym słońcu miękko i hopki po 11. W następną sobotę jednak, za połowę ceny za noclegi i karnet w porównaniu do Spindla - Szklarska z imprezą nocną, mam nadzieję. Już zabukowane, więc nie dojadę do CZ. Ale życzę dobrej zabawy, po doświadczeniach z ub. soboty stwierdzam, że warto :)

 

Aaa. najlepiej w polarze, lekkich portkach i rękawiczkach albo i bez.

Załączone miniatury

  • FILE0011.JPG
  • IMAG4606.jpg
  • IMAG4612.jpg
  • IMAG4617.jpg
  • IMAG4627.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocisne przez Lubawke w nadziei, ze sie nie rozdwoisz :D

 

Żeby nie było niespodzianek, jadąc od strony WRO wcześniej ustalcie sobie trasę, przed Bolkowem jest zamknięta DK 5 i wyznaczono dziwny objazd przez S3 na północ i następnie DK 3 na południe z powrotem do Bolkowa. Lepiej poszukać alternatywnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niespodzianek, jadąc od strony WRO wcześniej ustalcie sobie trasę, przed Bolkowem jest zamknięta DK 5 i wyznaczono dziwny objazd przez S3 na północ i następnie DK 3 na południe z powrotem do Bolkowa. Lepiej poszukać alternatywnego rozwiązania.


dzięki za info, przyda mi się też,
chyba tam kończę obwodnicę Bolkowa i robią łączenie z dotychczasową drogą DK5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niespodzianek, jadąc od strony WRO wcześniej ustalcie sobie trasę, przed Bolkowem jest zamknięta DK 5 i wyznaczono dziwny objazd przez S3 na północ i następnie DK 3 na południe z powrotem do Bolkowa. Lepiej poszukać alternatywnego rozwiązania.


Można jechać z Dobromierza w lewo za jeziorem na Kamienna Górę. Tak pokazuje Google. Ew. Jawor i potem przebijac się przez górki w kierunku Jeleniej. Próbowałem obydwu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...