Skocz do zawartości

Moje deseczki...


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie wymyśliłem, że będę miał deski z historią. 

Tak więc zakupione od forumowicza "Dany De Vino" (pozdrawiam), z niskim przebiegiem - 20 czy 21 dni na stoku (prawie płakał jak sprzedawał  ;) ). 

Atomic Redster XTI 176 czyli... Atomic Redster Edge GS długość 176 ( ot taki myk, jeden z wielu producentów nart). 

Serwisowane tylko i wyłącznie ręcznie, 88/0.5.

Jak to określił chyba SStar, humanitarnie traktowane  :)

Załączone miniatury

  • 20190318_164708.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wymyśliłem, że będę miał deski z historią. 

Tak więc zakupione od forumowicza "Dany De Vino" (pozdrawiam), z niskim przebiegiem - 20 czy 21 dni na stoku (prawie płakał jak sprzedawał  ;) ). 

Atomic Redster XTI 176 czyli... Atomic Redster Edge GS długość 176 ( ot taki myk, jeden z wielu producentów nart). 

Serwisowane tylko i wyłącznie ręcznie, 88/0.5.

Jak to określił chyba SStar, humanitarnie traktowane  :)

Moze sensowniej byloby dorzucic ten post do watku, ktory juz istnieje, a ktory dotyczy dokladnie tego samego? -> http://www.skiforum....61-nasze-deski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wymyśliłem, że będę miał deski z historią. 
Tak więc zakupione od forumowicza "Dany De Vino" (pozdrawiam), z niskim przebiegiem - 20 czy 21 dni na stoku (prawie płakał jak sprzedawał  ;) ). 
Atomic Redster XTI 176 czyli... Atomic Redster Edge GS długość 176 ( ot taki myk, jeden z wielu producentów nart). 
Serwisowane tylko i wyłącznie ręcznie, 88/0.5.
Jak to określił chyba SStar, humanitarnie traktowane  :) .


Witam

Gratulacje! Czy oprócz puszczania łez, spuścił nieco z ceny? Z góry widać ten humanizm. Ale ważniejszy jest dół.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten week mam wolny, jeśli śnieg w Polsce będzie. Przyszły sezon mam ochotę na Alpy.

Dawaj do Szklarskiej Poręby, pojeździmy!!

 

Czas dojazdu podobny jak w Beskidy (ok. 4 h), a tras i góry nie znasz, to zawsze fajne odkrycie.

Na razie warunki na Szrenicy OK, więc bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaem dzięki za zaproszenie. Obawiam się,że słowo pojeździmy to w moim przypadku może być nadużycie :). Słotwiny zamknęli do piątku. Obserwuję Kotelnicę Białczańską i dziś zerknę na Szrenicę i tą miejscówkę czeską od Brunera.


Może Szpindl? Pięknie trzyma Sv Petr cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski ładne, miałem, sprzedałem.

Dość krótko u mnie zagościły. Żadna rewelacja, taka "skoda" wśród nart - wg mnie oczywiście.

 

Oby Tobie podpasowały.

Jak "skoda octavia" to się nadadzą, na "audi a8" przyjdzie jeszcze czas. Choć na poważnie, to te porównania do aut nie są takie oczywiste, co pokazują dyskusje na forum.  

Odpadają mi w każdym razie problemy: co mi doradzą i co mają w wypożyczalni (głównie długość), czy dobrze wyserwisowane. Dodatkowo jak tańsze to z reguły były mocno po przejściach jak topowe to za tygodniowy okres wypożyczenia mam swoje własne :D .

I najważniejsze - odpadnie myślenie "to wina nart", bo chyba spełniają wszystkie wymogi stawiane przed solidnymi deskami. Teraz tylko śnieg, wolny czas, praca nad swoim rozwojem i FUN !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wracając do tematu - w dniu wczorajszym deseczki zostały oddane do zakonserwowania na sezon "letni". Pan stwierdził po obejrzeniu,iż szkoda tylko smarować, bo potrzebne jest także naostrzenie krawędzi i praktyczniej wykonać to teraz.
Z uwagi na swoje 0 doświadczenie w temacie zaufałem, że fachowiec i wie co mówi (serwis Ski Race Center Jacek Mieszczak w Pruszkowie). Serwis będzie wykonany ręcznie.
Pozostało wyszukać miejsce gdzie nartki postawić gdy odbiorę z serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - w dniu wczorajszym deseczki zostały oddane do zakonserwowania na sezon "letni". Pan stwierdził po obejrzeniu,iż szkoda tylko smarować, bo potrzebne jest także naostrzenie krawędzi i praktyczniej wykonać to teraz.
Z uwagi na swoje 0 doświadczenie w temacie zaufałem, że fachowiec i wie co mówi (serwis Ski Race Center Jacek Mieszczak w Pruszkowie). Serwis będzie wykonany ręcznie.
Pozostało wyszukać miejsce gdzie nartki postawić gdy odbiorę z serwisu.

Za szafą;-) w garażu, piwnicy, z sankami:-) PS podpytaj o kąty przy odbiorze.

Załączone miniatury

  • DSC_6283.JPG
  • DSC_5217.JPG
  • DSC_4765.JPG
  • post-214964-0-25734700-1515518580.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Cześć

Spokojnie tak jak Michał pisze. Jeżeli długo stały to niestety istnieje niebezpieczeństwo, że mogą na śniegu się rozkleić, wyjść krawędzie itd. ale to też do zrobienia.

Tyrolia 250 była metalowa, w odróżnieniu od 150, czarna, trochę dłuższy przód. Tył zamykany na opuszczaną i podnoszona klapkę, tył na szynie wypinał tylko w płaszczyźnie pionowej. To było w ogóle chyba trochę starsze wiązanie od 150 ale ta sam generacja.

Na takie spotkanie u Adama piszę się z przyjemnością, tym bardziej, że wiszę mu dwie pary nart i z przyjemnością wtedy je dostarczę.

Pozdrowienia

Hacjenda dupy nie urywa ale dla trzech samców alfa miejsce się zawsze znajdzie...... ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hacjenda dupy nie urywa ale dla trzech samców alfa miejsce się zawsze znajdzie...... ;)  :D

Cześć Adamie miejsce to ja sobie gdzieś tam do przespania się znajdę (tym bardziej, że w takich sytuacjach rzadko podróżuje sam - rodzina jeździ na nartach  ;) ) ale bardzo dziękuje za możliwość.

Chodzi o to żeby się spotkać na stoku.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...