Skocz do zawartości

Pasje


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

https://tropter.com/pl/szwecja/helsingborg/ogrod-zamkowy-sofiero?gid=1

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://sofiero.se/&ved=2ahUKEwi69NCIu9CAAxU1LRAIHfETAoMQFnoECA0QAQ&usg=AOvVaw29aQJ3eWTKfG7kB27CyhmP

Screenshot_20230809_225959_Chrome.thumb.jpg.07266d315d13f2cd3ea6657e35f8bce5.jpg

Gdyby ktoś był w okolicy ( Szecja lub Dania w rejonie Sund) i do tego pod koniec maja lub pocz czerwca to "must see". Kilkuhektarowa dolina z tysiącami rozanecznikow w 500 odmianach na malowniczych skarpach... niektore krzewy mają po kilkanaście m wysokości... nie da się objąć tego zdjęciami. Zawsze po wejściu do ogrodu  jest "wow"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
38 minut temu, grimson napisał:

Od 1mln SHU, a więc Ghost Pepper, pali trzy razy. Raz na wejściu i dwa razy na wyjściu, przy jedynce i dwójce. Sprawdzone organoleptycznie.

Carolina Reaper ma 1,4-1,6mln SHU.

To już teraz wiem po co Ci takie narty, dwójka może przyjść znienacka po takich specjałach...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zjedzona przy 0,35l czegoś mocniejszego 1 papryczka Carolina Reaper na surowo, w kawałkach i na raty. Wrażenia najciekawsze dzisiaj: pali na dwóch wyjściach, rano część języka zdrętwiała. Wczoraj po spożyciu warzywa straciłem część smaku.

Edytowane przez grimson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jan napisał:

Miszcz świata w miszczostwach, których na świecie interesuje się nikt

Cześć

Ja na przykład nie interesuję się żużlem ale staram się nie pisać takich głupot. Sport w Polsce i Skandynawii a także na antypodach niezwykle popularny. To zupełnie inna sytuacja niż z narciarstwem w Polsce. Nie słyszałem aby ktoś się deklarować, że umie jeździć na żużlowym torze a zawodników mamy świetnych i jedną z najmocniejszych lig na świecie. A na nartach podobno umie jeździć ponad 6 mln Polaków a porządnie nikt.

A widzieliście kiedyś na żywo zawody na torze lodowym - to jest kurcze hardkor.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja na przykład nie interesuję się żużlem ale staram się nie pisać takich głupot. Sport w Polsce i Skandynawii a także na antypodach niezwykle popularny. To zupełnie inna sytuacja niż z narciarstwem w Polsce. Nie słyszałem aby ktoś się deklarować, że umie jeździć na żużlowym torze a zawodników mamy świetnych i jedną z najmocniejszych lig na świecie. A na nartach podobno umie jeździć ponad 6 mln Polaków a porządnie nikt.

A widzieliście kiedyś na żywo zawody na torze lodowym - to jest kurcze hardkor.

Pozdro

Zobacz żuzel na żywo. W TV to drobniutki ułamek przedstawienia... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...