Skocz do zawartości

Pasje


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, co jest faktycznie moją pasją? Która z moich rozlicznych
„aktywności” jest pasją, a które z nich są zaledwie rozrywką, odskocznią, czy też rodzajem
aktywnego odpoczynku.
    Moją prawdziwą pasją jest niewątpliwie zawód który wykonuję. To z pewnością jest
moja pasja. Tam właśnie ulokowane są moje ambicje i tam „konkuruję” na poważnie z innymi
uprawiającymi tę samą dyscyplinę. Zresztą to zajęcie jest moją pasją od bardzo dawna i
sporo wysiłku musiałem włożyć w to, żeby mi zaczęto za wykonywanie go płacić. W końcu
udało się i moja pasja mogła stać się wreszcie moim zawodem. Gdyby z jakiegoś powodu
przestano mi za uprawianie go płacić, bez wątpienia wykonywałbym go nadal (dlatego
sądzę, że to pasja), tyle że miałbym kłopot, bo musiałbym znaleźć jakiś inny sposób
zarabiania na życie. Reszta moich „aktywności” (tenis, narty, rower, pływanie) określiłbym
jako hobby. Uprawiam je z upodobaniem ale wymiennie i gdybym musiał z któregoś z nich
zrezygnować (np. z powodu kontuzji), byłoby to niewątpliwie przykre, ale nie sądzę żeby
miało jakiś znaczący wpływ na „jakość” mojego życia.


I to jest szczęśliwy i spełniony człowiek.... Zazdroszczę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię roślinki i rybki w akwarium :).
Wpatrywanie się w nie działa kojąco na skołatane nerwy :).
 
I jeszcze jedno... Moją obecną pasją jest czytanie SkiForum.pl  ;)  :).


Figo nie wiedziałem, że interesujesz się akwarystyką. Też myślałem o jakimś fajnym zbiorniku, a póki co kupiłem ostatnio córce(znaczy sobie) kosteczkę 30l i też jest fajnie. Jutro wyśle Tobie MMS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród nie jest moją pasją ale przedłużeniem mieszkania w stronę natury. To maleństwo wypada blado przy pięknych ogrodach forumnowiczów ale niewiele można zrobić na kawałku ziemi 6*20m
 
Ale nawet taki mały ogród zapewnia miły widok z okna domowego biura.

A co tam u Ciebie lata? dron szybowcowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas apokalipsy ?                     (Jawidz nad Wieprzem - foto 1 Paweł, foto 2 i 3 Maga)

attachicon.gif1.jpgattachicon.gif2.jpgattachicon.gif3.jpg

Czy "Dzień Niepodległości" ?

attachicon.gif4.jpg

Cześć

Zajebiste zjawisko!! Widziałem już różne formujące się chmury, fronty itd. ale to..?

( od piątku do niedzieli jestem z ekipą na Liwcu. Start z Wólki Proszewskiej o 15.00. Jakbyś gdzieś tam może był to daj znać na priv.)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  ( od piątku do niedzieli jestem z ekipą na Liwcu. Start z Wólki Proszewskiej o 15.00. Jakbyś gdzieś tam może był to daj znać na priv.)...

 

Ja "dla odmiany" od piątku do niedzieli będę na ... ? Liwcu - start 11.oo spod zamku w Liwiu.

Przypadek ? 

Do zobaczenia na wodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "dla odmiany" od piątku do niedzieli będę na ... ? Liwcu - start 11.oo spod zamku w Liwiu.

Przypadek ? 

Do zobaczenia na wodzie :)

Cześć

He he. To my Was chyba nie dogonimy. W piątek będziemy biwakować gdzieś w rejonie wsi Grodzisk (do zamku 10 km). W sobotę biwak na mojej działce nad Miedzanką (prawostronny dopływ na 51km i nim pod prąd jakieś 900m.

Miłej zabawy!!!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda - nie tym to innym razem.

 

Tuż za Grodziskiem jest "Sowia Góra" , tam kilka piaszczystych łach ułatwiających kąpiel - idealne miejsce na biwak..

https://www.google.c...m/data=!3m1!1e3

attachicon.gifLiwiec biwak I I.jpg

Cześć

Dzięki serdeczne. W wypadku Liwca to chyba jedyna rzeka, że znam ją z brzegu bardzo dobrze bo często jeżdżę rowerem wzdłuż. Sowią Górę oczywiście znam aczkolwiek myślę, że przycupniemy gdzieś wcześniej. Chcielibyśmy złapać w miarę ustronne miejsce a tam z tej Sowiej Góry wszystko na widoku. :)

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "dla odmiany" od piątku do niedzieli będę na ... ? Liwcu - start 11.oo spod zamku w Liwiu.
Przypadek ?
Do zobaczenia na wodzie :)

Cześć
Jak nie zamkną granic ;) to 18 lipca jedziemy na Łotwę i płyniemy w 5 kanadyjek twoja trasą na pewno nie będziemy się nudzić.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...