Skocz do zawartości

Hintertux, Pitztal a może jakiś inny ?


merman

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram wkg! Tux górą! Mogę być jednak stronniczy bo Tuxa traktuje wyjątkowo. Jest moją deską ratunku gdy wierny idei " never summer," pogrążam się w letniej depresji. On przez cały rok daje upust moim narciarskim rządzom. Mimo ze pora jeszcze zimowa brał bym Tuxa. Wysłane z mojego TA-1004 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w okolicy serfaus-1 dzień, siolden i grugle 2 dni i wracając chcę zachaczyć coś jeszcze w stronę polski

 

Prawie wszystko jest daleko i nie po drodze. Pod względem ekonomi czasu dojazdu najlepsze byłoby chyba Zugspitze.Nic specjalnego ale na pół dnia jak najbardziej. W zależności gdzie mieszkasz jeszcze Dachstein i Kitzsteinhorn mogą być nieźle po drodze. Ten ostatni jest bardzo OK powiedzmy, że nie gorszy od tych wymienianych przez innych. Ale popatrzyłbym na pogodę. Jeśli upały się utrzymają to może być sens jazdy na lodowiec a jak się ochłodzi to możesz zajrzeć np na HochZeiger.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko jest daleko i nie po drodze. Pod względem ekonomi czasu dojazdu najlepsze byłoby chyba Zugspitze.Nic specjalnego ale na pół dnia jak najbardziej. W zależności gdzie mieszkasz jeszcze Dachstein i Kitzsteinhorn mogą być nieźle po drodze. Ten ostatni jest bardzo OK powiedzmy, że nie gorszy od tych wymienianych przez innych. Ale popatrzyłbym na pogodę. Jeśli upały się utrzymają to może być sens jazdy na lodowiec a jak się ochłodzi to możesz zajrzeć np na HochZeiger.

 

Pozdro

Wiesiek

po głowie mi jeszcze chodzi mayrhofen tylko nie wiem czy faktycznie nie będzie za ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...