Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

"Dobór nart" odc. 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#41 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2011 postów
  • Na forum od: 02.2009
1130
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 21:17

Proszę o ten cytat.

Pozdrowienia

http://www.skiforum....-2019/?p=613232

Rozumiem, że pisał o sobie, odpowiadając na to co pisałem wyżej.

Bo przecież nie o mnie.

#42 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
  • Na forum od: 11.2007
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 21:23

http://www.skiforum....-2019/?p=613232

Rozumiem, że pisał o sobie, odpowiadając na to co pisałem wyżej.

Bo przecież nie o mnie.

Cześć

Cyt.

"Swego czasu też chciałem sobie 'wytestowac" najlepsze dla mnie narty. Trwało to prawie 3 sezony. Miałem przez ten czas na nogach kilkadziesiąt par nart i wniosek udało mi się wyciągnąć jeden: testowanie w celu wyboru nart jest BEZ SENSU. Ta sama narta rano i oo południu to różne narty. Ta sama narta zrobiona z podniesieniem 0 i 0.5 to różne narty. Ta sama narta z wypożyczalni i że sklepu to różne narty. Ta sama narta z przestawionym wiązaniem to różne narty. Ta sama narta na betonie i na na 10 cm to różne....... I tak można w nieskończoność. "Testowanie" pomoglo jednak w szybkiej adaptacji do KAŻDYCH nart w KAŻDYCH warunkach. I to mogę polecić. Ale nie na zasadzie łatwo się jeździło to będą dobre."

No jeżeli z powyższego wyciągnąłeś wniosek, że Mig kupuje narty na zasadzie: "łatwo się jeździło to będą dobre" lub pochwala testy w celach wyboru nart przed zakupem to proponuję iść do lekarza... od oczu.

Pozdro

• nikon255 podziękował za tę wiadomość

#43 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2011 postów
1130
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 21:30

Etam.

Wyssał sobie z palca to "łatwo się jeździło" ? Przecież nie wie jak ja testuję - na pewno to w oparciu o własne doświadczenia bo inaczej takie pisanie nie miałoby sensu. Nie podejrzewam przecież że to miała być tylko taka głupawa, deprecjonująca odzywka.

Pisał o sobie, bądź pewny : )

#44 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 21:35

Etam.

Wyssał sobie z palca to "łatwo się jeździło" ? Przecież nie wie jak ja testuję - na pewno to w oparciu o własne doświadczenia bo inaczej takie pisanie nie miałoby sensu. Nie podejrzewam przecież że to miała być tylko taka głupawa, deprecjonująca odzywka.

Pisał o sobie, bądź pewny : )

Koniec dyskusji. Nie rozmawiam z kimś kto w oczy po chamsku manipuluje słowem pisanym!

Cytaty są ewidentne

#45 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 343 postów
  • Na forum od: 02.2015
431
  • okolice Gliwic

Napisano 12 marzec 2019 - 21:35

Czy Wy nie umiecie tak normalnie... bez napierd...a jeden drugiego?
Qźva każdy ma swoje doświadczenia i ma prawo je przedstawić!
A tu każdy jak Hirscher!
Ja pierdziu, jedźcie na stok!

#46 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 21:38

Czy Wy nie umiecie tak normalnie... bez napierd...a jeden drugiego?
Qźva każdy ma swoje doświadczenia i ma prawo je przedstawić!
A tu każdy jak Hirscher!
Ja pierdziu, jedźcie na stok!

Jak dwóch ludzi rozmawia to sugeruje się nie wcinać. Nie lubię tego.

Pozdro

#47 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 7050 postów
  • Na forum od: 02.2008
5275
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 12 marzec 2019 - 21:49

Wyssał sobie z palca to "łatwo się jeździło" ? Przecież nie wie jak ja testuję -

Daruj, wpadasz z jakimis osobistymi pretensjami.... w sytuacji gdy to ostatnie uprawnione domniemanie...
  • Mitek podziękował za tę wiadomość

#48 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2011 postów
1130
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 21:57

Koniec dyskusji. Nie rozmawiam z kimś kto w oczy po chamsku manipuluje słowem pisanym!

Cytaty są ewidentne

Za ostro oceniasz mig-a. To nie było chamskie, tylko uogólniające, niegrzeczne, ot - nonszalanckie.

A że nie ma pojęcia jak ja testuję narty to - po prostu pisał o sobie.

Widzisz, przyzwyczailiście się pisać posty mało kulturalne, agresywne, protekcjonalne - takiego macie stajla, mi to tam nie przeszkadza ale nie dziwcie się, że czasem ktoś wam pokaże lusterko - odbije w lusterku taką bezmyślną paplaninę : (( Tyle, że wtedy trzeba poluzować gumkę w majtałaskach a nie odbijać się od sufitu ze złości.

#49 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3639 postów
  • Na forum od: 01.2017
1360
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 12 marzec 2019 - 22:02

Nie zamierzam się wysilać przy tłumaczeniu rzeczy oczywistych. Pisałem na ten temat już pewnie ze sto razy. Poszukaj sobie.
Co to znaczy zaufać? Komu? Nawet jak Hirscher by mi polecił jakąś nartę to i tak bym sobie kupił inną z tej grupy - najtańszą, chyba, że ta polecona byłaby najtańsza. Jedyne racjonalne postępowanie.
Pozdro

Ty nie ufasz Hirscherowi. Ja zaufalem forumowiczom: Bruner, Kaem, B4Me i kupilem od nich fajne narty, przy okazji dość tanio. Wcześniej czytałem co pisali, po to też jest to forum.

#50 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 343 postów
431
  • okolice Gliwic

Napisano 12 marzec 2019 - 22:08

Jak dwóch ludzi rozmawia to sugeruje się nie wcinać. Nie lubię tego.

Pozdro

W d... mam co ty lubisz! ty po prostu kochasz tylko siebie! gdzie ty tu widzisz dwóch?

#51 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 22:10

Ty nie ufasz Hirscherowi. Ja zaufalem forumowiczom: Bruner, Kaem, B4Me i kupilem od nich fajne narty, przy okazji dość tanio. Wcześniej czytałem co pisali, po to też jest to forum.

Twój dramat kolego. Ale innym tego nie radź bo to nie pracuje obiektywnie. Gdybyś umiał jeździć na poziomie pozwalającym na ocenę różnic to byś to wiedział. To nie pretensja czy atak, tylko stwierdzenie faktu.

Mnie nie zaufasz bo jestem niemiły. Proste.

Pozdro

#52 nikon255

nikon255

Użytkownik

• PipPipPip
  • 683 postów
  • Na forum od: 01.2016
174
  • Umiejętności: 1
  • Poznań

Napisano 12 marzec 2019 - 22:10

W d... mam co ty lubisz! ty po prostu kochasz tylko siebie! gdzie ty tu widzisz dwóch?

Jasiek tak mi sie podobalo jak stwierdziles, zeby wzieli sie za jezdzenie na nartach zamiast wojowac. Teraz sam wojujesz :D

• Jasiek. podziękował za tę wiadomość

#53 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 22:11

Delikatnie zwróciłem uwagę więc sugeruje siedzieć cicho jak nie w temacie Jasiek. Poradzę sobie, dzięki.

Nikon, Jasiek się odezwał bo takie wojenki uwielbia. ;)

Pozdrowienia

#54 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 22:14

Za ostro oceniasz mig-a. To nie było chamskie, tylko uogólniające, niegrzeczne, ot - nonszalanckie.

A że nie ma pojęcia jak ja testuję narty to - po prostu pisał o sobie.

Widzisz, przyzwyczailiście się pisać posty mało kulturalne, agresywne, protekcjonalne - takiego macie stajla, mi to tam nie przeszkadza ale nie dziwcie się, że czasem ktoś wam pokaże lusterko - odbije w lusterku taką bezmyślną paplaninę : (( Tyle, że wtedy trzeba poluzować gumkę w majtałaskach a nie odbijać się od sufitu ze złości.

Pisz ostro - nie będzie problemów. Wkładasz komuś do ust niewypowiedziane słowa.... Jak się zobaczymy będzie przykro to odkręcać.

A poza tym - ja jestem w jednej osobie choć rozumiem Twoje podświadome dążnie do traktowania mnie jak Boga

Pozdro

#55 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2011 postów
1130
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 22:18

Właśnie nie. To mi ktoś próbował włożyć. Że tak dla picu testuję po łatwości. Potem się odbił to strzelił focha. Cała bajka.

Ale nie lubię jak mi ktoś wmawia to, czego nie powiedziałem, wciska ciążę w brzuch i przekręca.

#56 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 343 postów
431
  • okolice Gliwic

Napisano 12 marzec 2019 - 22:18

Jasiek tak mi sie podobalo jak stwierdziles, zeby wzieli sie za jezdzenie na nartach zamiast wojowac. Teraz sam wojujesz :D

Masz racje z tym człowiekiem (@mitek) nie można normalnie rozmawiać bo przecież on wie lepiej!

ps. zaraz, chwila szykuje filmik jak nasz kolega, przyjaciel zjeżdża z strasznej góry "czarnego gronia" 

#57 nikon255

nikon255

Użytkownik

• PipPipPip
  • 683 postów
  • Na forum od: 01.2016
174
  • Umiejętności: 1
  • Poznań

Napisano 12 marzec 2019 - 22:22

Masz racje z tym człowiekiem (@mitek) nie można normalnie rozmawiać bo przecież on wie lepiej!

ps. zaraz, chwila szykuje filmik jak nasz kolega, przyjaciel zjeżdża z strasznej góry "czarnego gronia" 

nie jest zły, tylko trzeba go brac na chlodno. Mi pomogl tym swoim zdecydowanym podejsciem, aczkolwiek na poczatku tez sie spialem  ;) Przykladowo sstar lubi przyfilozofowac i ostatnio dalem sie nabrac! :P Nie jest źle, same mocne charaktery :D

#58 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13966 postów
8719
  • Warszawa

Napisano 12 marzec 2019 - 22:23

Właśnie nie. To mi ktoś próbował włożyć. Że tak dla picu testuję po łatwości. Potem się odbił to strzelił focha. Cała bajka.

Ale nie lubię jak mi ktoś wmawia to, czego nie powiedziałem, wciska ciążę w brzuch i przekręca.

Przesadziłeś.

Pozdro

#59 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3639 postów
  • Na forum od: 01.2017
1360
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 12 marzec 2019 - 22:30

Twój dramat kolego. Ale innym tego nie radź bo to nie pracuje obiektywnie. Gdybyś umiał jeździć na poziomie pozwalającym na ocenę różnic to byś to wiedział. To nie pretensja czy atak, tylko stwierdzenie faktu.
Mnie nie zaufasz bo jestem niemiły. Proste.
Pozdro

Tobie bym nie zaufał bo wypadłeś ze sprzętu i jazdy. Czemu mam nie radzić czegoś na czym sam dobrze wyszedłem?

#60 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 343 postów
431
  • okolice Gliwic

Napisano 12 marzec 2019 - 22:30

dobra odpuszczę ten żenujący filmik...  ;) zjazdu na potwornie trudnym stoku w Czarnym Groniu!