Skocz do zawartości

Prognoza Pogody


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

Mietek co Ty piszesz. Przecież już fala powodziowa która przez Kraków przeszła była obliczona na tą którą w Wawie będzie splaszczona i będzie tylko już falą wezbraniowa która stanu alarmowego nie przekroczy. TV robi sensacje bo jest rok wyborów więc władza stawia na głowie wszystko jakby Warszawke miało zalać. Ja osobiście chciałbym by w 2010 fale powodziowe do Warszawy nie przetrwały nawet cm wału wtedy stolica dowiedziałaby się co to powódz. Wtedy dopiero by było larmo. Teraz to Warszawa tylko przyjedzie zrobi sobie foty postawi wojsko i straż na baczność a ludzie na południu zalani (moja babcia z okolic NS) czekają od tygodnia na komisję (PZU wypłacił kase po 3 dniach od zalania) za to świnki z wiejskiej robią kampanię. Mietek daj spokój jak nigdy nie widziałeś by z rzeki przez godzinę zrobiło się morze wody które zabiera wszystko łącznie z głazami które ważą po kilka ton. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mietek co Ty piszesz. Przecież już fala powodziowa która przez Kraków przeszła była obliczona na tą którą w Wawie będzie splaszczona i będzie tylko już falą wezbraniowa która stanu alarmowego nie przekroczy. TV robi sensacje bo jest rok wyborów więc władza stawia na głowie wszystko jakby Warszawke miało zalać. Ja osobiście chciałbym by w 2010 fale powodziowe do Warszawy nie przetrwały nawet cm wału wtedy stolica dowiedziałaby się co to powódz. Wtedy dopiero by było larmo. Teraz to Warszawa tylko przyjedzie zrobi sobie foty postawi wojsko i straż na baczność a ludzie na południu zalani (moja babcia z okolic NS) czekają od tygodnia na komisję (PZU wypłacił kase po 3 dniach od zalania) za to świnki z wiejskiej robią kampanię. Mietek daj spokój jak nigdy nie widziałeś by z rzeki przez godzinę zrobiło się morze wody które zabiera wszystko łącznie z głazami które ważą po kilka ton.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Jesteś jednak takim idiotą, że aż boli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietku pozwolisz że nie będę zniżał się do poziomu Twojego słownictwa. Podwórkowe gadki są mi obce. Z góry dziękuję. Następuje nad Europą wielka przebudowa. Radość to mało powiedziane. Chyba mróz śnieg i deszcze są za nami. Wraca normalna pogoda. Zapowiada się że czerwiec i lipiec będą normalne ciepłe i zdecydowanie pogodniejsze. Jedyne na co trzeba uważać to burze które mogą być potężne. Sierpień być może w drugiej połowie pokaże nam już bardziej jesienne oblicze. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietku pozwolisz że nie będę zniżał się do poziomu Twojego słownictwa. Podwórkowe gadki są mi obce. Z góry dziękuję. Następuje nad Europą wielka przebudowa. Radość to mało powiedziane. Chyba mróz śnieg i deszcze są za nami. Wraca normalna pogoda. Zapowiada się że czerwiec i lipiec będą normalne ciepłe i zdecydowanie pogodniejsze. Jedyne na co trzeba uważać to burze które mogą być potężne. Sierpień być może w drugiej połowie pokaże nam już bardziej jesienne oblicze. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

A które z użytych przeze mnie słów było poniżej jakiegoś (jakiego) poziomu?

Konkretnie bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ktoś by pomyślał że gorzej być nie może. Niestety najsilniejsze nawalnice dopiero przed nami. W tym tygodniu będzie źle ale w przyszłym szykuje sie już demolka. Jednak to dopiero wstęp do tego co nas czeka w lipcu. Pogoda upalna niestety przyniesie nam pogodowy armagedon. Kto wie czy największe tornado tego roku nie powstanie w Polsce. Mam nadzieję że nie zostanie pobity rekord wszechczasów jeśli chodzi o prędkość wiatru w tornadzie. Oczywiscie ten rekord należy do Polski. U nas właśnie wystąpiło największe tornado na Ziemi (naukowcy szacują że wiatr osiągnął prędkość 512 km/h). Warunki do pobicia tego rekordu w tym roku będą doskonałe. Jednak mam nadzieję że F2 to max tego co powstanie w tym roku. F4 i F5 to byłaby katastrofa. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie przesadzacie ? Powiało troszkę, popadało, trochę pogrzmiewało i tyle ...

1900 interwencji straży w ten weekend. Dachy zerwane. Grad wielkości piłek golfowych. To tylko w jeden weekend. Powiedz to tym wszystkim którzy tracili dobytek od początku czerwca że panikuja bo to tylko troszkę padało coś tam się blyskalo i lekki wiatr się pojawił. Pamiętaj że za chwilę oni mogą powiedzieć o co Ci chodzi u nas kropilo tylko że Ty pół domu będziesz miał znoszczone. Przestań patrzyc na czubek swojego nosa. Znieczulica. Tyle komentarza do Twojego postu. Obyś Ty nie trafił na takich samych ludzi jakim jesteś. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1900 interwencji straży w ten weekend. Dachy zerwane. Grad wielkości piłek golfowych. To tylko w jeden weekend. Powiedz to tym wszystkim którzy tracili dobytek od początku czerwca że panikuja bo to tylko troszkę padało coś tam się blyskalo i lekki wiatr się pojawił. Pamiętaj że za chwilę oni mogą powiedzieć o co Ci chodzi u nas kropilo tylko że Ty pół domu będziesz miał znoszczone. Przestań patrzyc na czubek swojego nosa. Znieczulica. Tyle komentarza do Twojego postu. Obyś Ty nie trafił na takich samych ludzi jakim jesteś.

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

A byli ubezpieczeni jak każdy normalny człowiek czy liczyli na farta a teraz na pomoc na zasadzie "solidarności społecznej"?

Jak nie byli ubezpieczeni to ich dramat wynikający z głupoty, niestety.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byli ubezpieczeni jak każdy normalny człowiek czy liczyli na farta a teraz na pomoc na zasadzie "solidarności społecznej"? Jak nie byli ubezpieczeni to ich dramat wynikający z głupoty, niestety. Pozdrowienia

Czy mozesz ich zapytać nie mnie ?? Nie traktuj mnie jak boga bo nim nie jestem. Jeśli jesteś tego ciekawy sprawdź sam. Polcam zrobić wywiad środowiskowy. Dla mnie to nie ważne akurat bo jeśli o mnie chodzi to pieniądze z ubezpieczenia które mam często nie są warte tego co się straciło. Mozna stracić coś bezcennego co jest nic nie warte. Tylko po co tłumaczyć to komuś kto sądząc po tym co napisał jest zwyklym materialistą i narcyzem. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byli ubezpieczeni jak każdy normalny człowiek czy liczyli na farta a teraz na pomoc na zasadzie "solidarności społecznej"?

Jak nie byli ubezpieczeni to ich dramat wynikający z głupoty, niestety.

Pozdrowienia

Co ma ubezpieczenie do szarganych nerwów, straty czasu i wartości sentymentalnej utraconych dóbr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1900 interwencji straży w ten weekend. Dachy zerwane. Grad wielkości piłek golfowych. To tylko w jeden weekend. ......

 

No i ? Po co szukasz tanich sensacji ? W końcu nic się nie stało - porównaj to z ilością osób które w ten weekend straciły życie na drogach i w wodzie.

Wreszcie normalna, fajna letnia burza - nie siej paniki. Tyle, że minie zmoczyło przez moment gdy rozstawiałem namiot. Ja po prostu nie lubię gdy ktoś próbuje tanio zaistnieć kosztem czyichś nieszczęść. Nie lubię także naganiaczy i sprzedawców.

 

Do tego chłopczyku - a powierzchowność twoich ocen innych ludzi upoważnia do takiego zwracania się do ciebie - nie oceniaj pochopnie innych i nie ubliżaj bo kariery w ten sposób nie zrobisz siejąc panikę i pyskując. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma ubezpieczenie do szarganych nerwów, straty czasu i wartości sentymentalnej utraconych dóbr?

Cześć

Prawdziwych wartości nie można stracić tracąc rzeczy czy - jak to nazywasz - dobra. To są tylko rzeczy właśnie.  A od straty rzeczy chroni Cię właśnie ubezpieczenie i śpisz spokojnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek.... odbudowywales kiedyś swój dom nie mając dachu nad głową? Niezbyt sympatyczna sytuacja... gwarantuję, ze brak czy nadmiar pieniędzy niewiele wtedy zmienia w poziomie snu. Jednak oczekiwanie pomocy od innych, gdy samemu nie zadbalo sie o chocby podstawowe zabezpieczenie jest mocno niemoralne. Ubezpieczenie od "pogody ognia powodzi" jest tanie jak barszcz i jest konieczna oczywistością, tym bardziej że zwykle zawiera też OC wlasciciela. Po burzy sprzed kilku lat zwróciła mi się składka za następne 150 lat.... Mimo to wolałbym nie mieć takich doświadczeń....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...