Skocz do zawartości

Prognoza Pogody


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejne odsłony modeli chyba już nie pozostawiają wątpliwości. Po 15 lutego zamiast odwilży będziemy mieli mróz około -30 stopni. Jeśli faktycznie luty będzie tak zimny jak obecnie to wygląda to cała zima może wyjść poniżej normy. Zobaczymy.

Zaczyna wyglądać to ciekawie ☺ na opady większe opady śniegu się nie nastawiam bo ostatnio Beskidy śnieg omija. Dzisiaj w nocy pobudrowało ale póki co narazie tylko deszcz nas czeka ☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górą ciepłe powietrze już się wślizgnęło na froncie. Raczej jednak da to deszcz w nocy (niestety).

Aktualnie na stacjach meteo: Kasprowy +5,4C, Morskie Oko +2,5C, Markowe Szczawiny +0,4C, Zawoja -7,8C. Co obrazuje stopień inwersji.

https://stacjapogody...p?id=mapastacji

Edit. Jak tu dorzucić obrazek, wrzucam screen mapy, a w wfekcie nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Gregor zjeżdża na nartach, a nie sankach czy innych dupolotach.

Zdecydowanie Grzegorzowi brakuje do zjazdowa. Dużo lepiej jeździ na nartach Johny. Bardzo dobrze też góral swego czasu przed chorobą jak spotkaliśmy się na Pilsku. Grzegorz poprostu sobie jeździ. Do zjazdowa bardzo bardzo daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajacu normalna zima o około zera w większości regionu Polski nie -30.

A w jakimś zrozumiałym języku ??????? Geniuszu - planujący prace ziemne na grudzień i montaż instalacji na dachu w lutym - mieszkając tam gdzie ty..... aaaaa pewnie prognozowałeś sobie brak zimy :) Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakimś zrozumiałym języku ???????Geniuszu - planujący prace ziemne na grudzień i montaż instalacji na dachu w lutym - mieszkając tak gdzie ty..... aaaaa pewnie prognozowałeś sobie brak zimy :) Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Facet z ilorazem inteligencji zbliżonym do Stephena Hawkinga chyba ma prawo do ekstrawagancji i nie musi dbać o pisownię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w mediach pojawiła się informacja że idzie wiosna Hmm cóż może jestem wyjątkiem ale twierdzę że do wiosny daleko i jeszcze w lutym wróci śnieg i mróz. Powiem więcej już w kolejnym tygodniu wraca zima. Gdzie tam marzec.

Na razie wygląda że będzie naprawdę ciepełko. Przynajmniej od poniedziałku. Na nizinach śnieg powinien bardzo szybko zniknąć.

Boleśnie odczuwam brak możliwości pojeżdżenia na nartach. Jedyni co mi zostaje to jeszcze jeden wyjazd na oślą łączkę na nizinach i tyle. No cóż zamiast nart trzeba będzie się z rolkami przeprosić. Na bezrybiu to i rak ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to niziny nie mają lekkiej zimy. Za chwilę grozi powódź. U nas w górach to jest nic. Śniegu w sam raz. Do metra i tego nie przekracza. Za chwilę odwilż ale u nas to nic. Nasze rządy zadbały o to by woda z gór jak najszybciej odpływała więc na nizinach będzie ciekawie. Do tego ruszy kra więc będzie na co patrzeć. Na końcu znów mróz. U nas jeśli zdarzą się dni z całodobową odwilżą to pojedyncze ale na dole już żartów nie będzie. Naprawdę ciężka zima dla większości Polski. Najgorsze że to wcale nie koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje.... na 600m npm. Ciekawe jak wyjadę po rozmiękłym śniegu i pod górę.....

Gdzie dokładnie?? Kolega mi też dzwonił że leje ale w Czechowicach. Żona wraca z Milówki i już mi dzwoniła że boi się że nie wyjedzie bo tam też sypie i drogi fatalne. Milówka to 450 m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...