Skocz do zawartości

Prognoza Pogody


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzieliście jak za Dudą szoruje karetka?? Chyba likwidacja boru to kolejne koszty jakie ponosimy. Rozwalają auta to już lepiej puścić karetkę by jakby co ratowała notariusza bo wszystko było złe bo nie było nasze przędz 2015. !!

Karetka, podobnie jak jeszcze kilka innych pojazdów wchodzi w skład kolumny ochronnej. To nie czyjeś widzimisie, tylko tak stanowią przepisy o ochronie najważniejszych osób w państwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic się nie zmieniło, jest bardzo dużo czynników, które decydują o przejeździe i ilości samochodów w kolumnie prezydenta. Na podstawie tych wytycznych dobiera się ilość funkcjonariuszy i ich uzbrojenie. Być może, że czasami się z niej rezygnuje. Gdy prezydentem był Lech Kaczyński to też wchodziła w skład kolumny prezydenckiej. Wcześniej również. Zdjęcie z 2009 roku: f9f9bba04b4536029185a69214ee6b4b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło, jest bardzo dużo czynników, które decydują o przejeździe i ilości samochodów w kolumnie prezydenta. Na podstawie tych wytycznych dobiera się ilość funkcjonariuszy i ich uzbrojenie. Być może, że czasami się z niej rezygnuje. Gdy prezydentem był Lech Kaczyński to też wchodziła w skład kolumny prezydenckiej. Wcześniej również.Zdjęcie z 2009 roku:Dołączona grafika

Czyli łamią przepisy. Nic nowego przecież chcą uchwalić prawo o bezkarności urzędników (Morawieckiego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikuś mam 40 lat więc powiem ostatni raz. Szacunku trochę więcej.

Powiedział 40-latek wyzywający wszystkich, którzy ośmielą się mieć odmienne zdanie od idiotów i ciulusiow. A czym podpadła ci Rabczewska, że nazywasz ją idiotka, zorientowała się, że podajesz prognozy pogody z jej bloga na forum jako swoje? Jak na czterdziestolatka to twoje wpisy są bardzo infantylne. A teraz sprawdź w Google co to słowo oznacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu teraz zrobić bo Interia pokazała zero deszczu człowiek się nastawił na grila i nagle ulewa. Kolego Pływak po Twoim poście przestałem ufać sobie a zaufałem Interii. Dupa Interia pokazywała pogodę a ja pisałem o deszczu. Zaufałem Ci i Interii bo polecałeś a tu leje. Grilla nam zniszczyles. Interia przecież pokazuje pogodę bez deszczu. Kurwa przecież na 6 h to każdy imbecyl powie że pada deszcz tylko nie Interia. Co Ty polecasz. Ja polecam Ci pływak być teraz biegał bo według Interii to zero deszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W stolicy słoneczko i piękne niebo, podobnie jak wczoraj.

 

Witoldzie... nie dyskutuj z kosmitami. Z ludźmi, którzy w życiu kierują się wiarą a nie racjonalnym myśleniem nie ma co dyskutować po prostu.

Nie zazdroszczę Ci zbytnio tego Szczyrku, ale w górach na rowerku to bym pojeździł...a nie jeździłem już tydzień. To drugi taki tydzień w tym roku. Pierwszy był jak byliśmy na nartach w lutym.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucę, bo obraz z kamer jest na żywo i nie jest archiwizowany na dysku.

Z tego co widać to podjazd do domu stromy. W zimie łańcuchy czy gmina daje radę na bieżącą utrzymać drogę?? Pytam bo u nas to chyba oszczędności na wszystkim i trzeba dzwonić bo w Milówce pada deszcz to nikt nie wpadnie na to że u góry sypie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć W stolicy słoneczko i piękne niebo, podobnie jak wczoraj. Witoldzie... nie dyskutuj z kosmitami. Z ludźmi, którzy w życiu kierują się wiarą a nie racjonalnym myśleniem nie ma co dyskutować po prostu. Nie zazdroszczę Co tego Szczyrku ale w górach na rowerku to bym pojeździł... Pozdrowienia

Jestem 400 km od Szczyrku :( w domu. Wczoraj wróciłem z Koszalina z dwutygodniowego szkolenia dla korpusu. W Szczyrku będę za tydzień, jak nic się nie zmieni. Ps. Czasami lubię się poprzekomarzac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spokojnie żyje i mam się dobrze. To jaka prognoza była na jutro?? Deszczyk ale dość ciepło bo 13 stopni. Pewnie to będę musiał wielkie ogniska robić żeby ocieplić klimat. Tak jak dzisiaj bo do tych 14 to zabrakło całych 10 stopni. Za to w poniedziałek słoneczko pięknie się zapowiada. Kurde będę musiał jakoś chmury wysłać w inną część kontynentu tylko jeszcze nie mam pomysłu jak to zrobić 991142ffdd9f0d3004d4a2de59a6af5d.jpg Najbardziej mnie jednak cieszy to że od poniedziałku praktycznie dwa tygodnie pięknej pogody 8bef54ceeb19a785989899f97783866b.jpg167f832e08ff4522022aedcb18eda9ba.jpg Najbliższy deszcz dopiero 7 listopada. Cudny okres w pogodzie (tak jak cudny był cały poprzedni tydzień bo było ciepło i słońce świeciło) Co tam że sypał śnieg nie ważne. Ważne że było słonecznie i ciepło

Jeżeli piszesz: nie ważne - to znaczy, że jest to dla ciebie ważne

Natomiast, jeżeli chcesz napisać, że coś nie ma dla ciebie znaczenia to piszesz "nieważne".

To fajny przykład na to jak ważne jest pisanie zgodnie z obowiązującymi normami.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie masz biedaku od kogo kopiować

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Po pierwsze, wyłącz podpis bo niepotrzebnie zaśmieca.

Po drugie, wszystkie prognozy są kopią. Wszystkie prognozy świata są przez kogoś liczone, czyli przez jakieś komputery. A autorskie są interpretacje, które Marcin robi całkiem fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...