Skocz do zawartości

Harpia


MajkaW

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając tą dyskusję ubawiłem się setnie :D :D :D

Tak szczerze i tak głośno dawno się nie śmiałem.

 

Jedno wiem na pewno. Harpia to zbyt inteligentny i twardy zawodnik aby zlikwidował konto z powodu wpisów fredowskiego ;)

 

A jakie ma zamiary to pewnie niebawem się dowiemy.

 

Jeżeli "definitywnie i ostatecznie" chce pożegnać się z forum to wielka szkoda :( Ale w to nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za małą prowokację.

 

Nie pamiętacie, że każdy może zmienić swoją NAZWĘ ?

To tylko tyle :)

 

Celem było sprowokowanie ( może nie powinienem ) do naturalnego dla niego zachowania,  jednego osobnika  i się nie zawiodłem :)

 

Wojtek tak jak Ty mnie ubawiłeś to także nie ma odpowiednika. No może Ty sam.

Złośliwość jest dla mnie pewną formą pokazującą inteligencję więc jak piszesz zahartowany jestem porządnie.

Zresztą masz w tym solidny udział o czym świetnie wiesz :)

Jednak mamy poukładanie i w obecnej Twojej wersji bardzo Cię lubię.

 

Co innego prostackie chamstwo.

Z tym trudno się pogodzić.

 

Jeszcze raz przepraszam tych którzy się "nabrali" ale absolutnym hitem jest wpuszczenie się w maliny przez Admina :)

 

 

Zlot w Myślenicach ?

Dlaczego nie?

Do ogarnięcia.

 

p.s. swoją drogą mam wrażenie, że wszystko już napisałem  :)

i mój udział w forum  poza kontaktem ze wspaniałymi znajomymi, nie ma większego sensu.

 

nie wiem czy dziś będę mógł powrócić do oryginalnego nicka.

Byłem Gibbonem mogę być "Konto usunięte"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za małą prowokację. Jeszcze raz przepraszam tych którzy się "nabrali" ale absolutnym hitem jest wpuszczenie się w maliny przez Admina :) "

„Konto usunięte” przez admina jest pisane czarną czcionką :), Aktywne konto na Tapatalk jest pisane na zielono a na Skiforum na niebiesko, to tak tytułem wyjaśnienia gdyby Jurek jeszcze kiedyś chciał zrobić mała prowokację :). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. swoją drogą mam wrażenie, że wszystko już napisałem  :)

i mój udział w forum  poza kontaktem ze wspaniałymi znajomymi, nie ma większego sensu.

 

Też mam często takie wrażenie. Ale w gruncie rzeczy uczestnictwo w forum tematycznym czy raczej hobbystycznym, to nie tylko wymiana informacji. Ba, ta się w sumie niewiele liczy, choć sporo się nauczyłem dzięki forum. A biorąc pod uwagę różnice zdań, często przeciwstawne poglądy na dany temat (slalomki czy gigantki? :)), to nawet jako porada dla pytających forum sprawdza się tak sobie. O wiele ważniejsze jest takie zwykłe ludzkie plotkowanie o tym co się bardzo lubi. I jak piszesz, międzyludzkie kontakty, bo w końcu jesteśmy stworzeniami stadnymi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harpia ma zostać. Wyraziste osobowości są solą tej... a raczej tego, jak i każdego innego forum. Przerabiałem to na wspinaczkowym Brytanie, gdy odszedł Jusza z warszawskiego KW mimo, że Szalony pozostał już nic nie było takie samo. Podobnie na własnym Sstarwines, Deo i Rurale ciężko zastąpić. Tak więc dmuchajmy i chuchajmy na naszego Harpię, Fred zaczyna, Gajowy następny;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...