Skocz do zawartości

Brak progresu *srednio zawansowany*


Blacov

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie bedzie to szukujace ale ja nigdy chyba nie jezdzilem agresywnie. Pewnie jakby ktos to zademonstrowal to byloby latwiej. Wlasciwie to zawsze mialem wrazenie ze jak jest plasko i dosc wolno to bardzo ciezko cos wiecej wydobyc ze skretu. Co nalezaloby zrobic? Zejsc nizej, bardziej ciezar z przodu czy z tylu? Jak juz panowie zauwazyli moje umiejetnosci nie powalaja ale sadze jakby miec kogos do pomocy, zeby nakierowal i skorygowal na stoku to moze cos by sie udalo nauczyc

Bede w sobote w Szklarskiej Jazde agresywna mozesz zobaczyc ( nie zapomnij pancerza, chelmu i spisz testament na wszelki ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie bedzie to szukujace ale ja nigdy chyba nie jezdzilem agresywnie. Pewnie jakby ktos to zademonstrowal to byloby latwiej. Wlasciwie to zawsze mialem wrazenie ze jak jest plasko i dosc wolno to bardzo ciezko cos wiecej wydobyc ze skretu. Co nalezaloby zrobic? Zejsc nizej, bardziej ciezar z przodu czy z tylu? Jak juz panowie zauwazyli moje umiejetnosci nie powalaja ale sadze jakby miec kogos do pomocy, zeby nakierowal i skorygowal na stoku to moze cos by sie udalo nauczyc

Pojedź tym smigiem na czym bardziej nachylonym. Będzie znacznie łatwiej niż na takiej łączce a i samo nachylenie zmusi Cię do agresywniejszej jazdy..... Śmig na płaskim to trudna sztuka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede w sobote w Szklarskiej Jazde agresywna mozesz zobaczyc ( nie zapomnij pancerza, chelmu i spisz testament na wszelki ...)

Bede w sobote w Szklarskiej Jazde agresywna mozesz zobaczyc ( nie zapomnij pancerza, chelmu i spisz testament na wszelki ...)


W sobote wracam na wyspy. Dopiero od 2 marca jestem w Jeleniej Gorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko gowno sie do okretu przylepia i mysli, ze tez plynie.

Misiaczku.

Przyjedź na pierwsze z brzegu poważniejsze zawody i dowiedz się gdzie jesteś.

Dynamiczna jazda w Twoim wydaniu to PRE historia :)

O ile kiedykolwiek występowała :)

 

Oczywiście możesz się w teorii napinać ale nie oszukasz zegara :)

To bazwzględna franca na której Twoje popierdułki nie zrobią wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź tym smigiem na czym bardziej nachylonym. Będzie znacznie łatwiej niż na takiej łączce a i samo nachylenie zmusi Cię do agresywniejszej jazdy.....
Śmig na płaskim to trudna sztuka...

Faktycznie jak jest bardziej stromo, szybciej to wydaje sie to latwiejsze. W podobny sposob zjezdzalem strome na scianie. Czestotliwosc skretow byla nizsza ale zjazd odbywal sie w lini spadku stoku. Jak sie wyplaszczylo troche nizej to reszte zjechalem na krawedzi, oczywiscie na tyle ile potrafie. Musze przyznac, ze na koncu na dojezdzie do krzesla uda palily juz. Sama jazda zdecydowanie szybsza niz wozenie na filmie z hali szrenickiej. Szczerze to watpie czy dalbym rade wytrzymac silowo jechac sciane od samej gory cietym skretem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...