Skocz do zawartości

Euro 2008


capek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Niemcy-Hiszpania. Wczoraj Espana nie zagrała z Włochami genialnie ale raz już z Rosją wygrała w grupie i raczej nasi wschodni sąsiedzi się tym razem nie zrewanżują (oby nie). Teraz kibicuję z sentymentu Hiszpanom ;) Ole!

Cześć A ja teraz to nie wiem. Byłem przekonany, że wiecznym farciarzom sie uda i będzie Rosja - Włochy a tak ??? - Mógłby to byc finał. 4 dore mecze pod rząd to się rzadko zdarza ale może. POzdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 czerwca pisałem. :( Byłem dobrym.

Pokornie chyle glowe :) A ogolnie moje podejscie do Euro2008: jade z taksowkarzem tureckim, ciesze sie z nim ze zwyciestwa jego druzyny dzien wczesniej, pare godzin pozniej wracam z taksowkarzem z Kurdystanu, boleje razem z nim nad wygrana Turkow!!! Za chwile dostaje smsa od bardzo dobrej znajomej Rosjanki, ktorej druzyna wygrala z Holendrami i na maksa jestem radosna z wygranej jej druzyny. Nastepnego dnia w pubie przegrywa druzyna kolegi z pracy Wlocha Gabiego, lacze sie z nim w bolu istnienia...ale... lubie Hiszpanie:D Itd...Podejscie iscie kobiece;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego pesymizmu to już dawno skiforum nie widziało...:D Więc jako urodzony optymista;) stawiam na finał Hiszpania - Turcja. I jest mi obojętne kto wygra. Natomiast jeśli wygraliby Turcy, to stara piłkarska Europa dostanie bolesnego pstryczka w nos. Może więc nie jest to takie złe? Na koniec pytanie retoryczne: Ciekawe ile jeszcze upokorzeń i zdeptanych marzeń potrzeba, żeby ktoś rozwiązał PZPN?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego pesymizmu to już dawno skiforum nie widziało...:D

Czy widząc taką radosną i nowoczesną piłkę, w jaką grają obecnie Rosjanie można byc pesymistą? Toż to świeży powiew ze Wschodu nowej energii i werwy, jakiej dawno brakowało wielu zespołom ze Starego Kontynentu ... Przyznam szczerze - jestem oczarowany postawą "ruskich" i już od kilku spotkań -> vide moje wcześniejsze wpisy, jestem ich kibicem, zaś tak zmiana w piłkarskim światku wszystkim wyjdzie - TYLKO - na dobre! Przypatrzcie się co robią z piłką Arszawin, Pawluczenko i ich koledzy w najbliższym meczu - wierzyć się nie chce, że tak potrafią grać Rosjanie ... PS A Arsenal już przebiera nogami ... ;-))) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dodał bym Żirkowa - zdecydowanie najlepszy ofensywny boczny obrońca Semak - niewidoczny defensywny pomocnik - rewelacja Kołodin - perfekcyjnie ułozona noga ale tu troszke boje sie bo narazie miał dwa powazne błędy na 4 mecze - na szczęście bez konsekwencji. "Pesymizm" - nie oeniam gry piłkarzy przez prespektywy historii. Mam wielu znajomych Rosjan, spedziłem w Rosji pół roku jako dziecko i byłem tam parę razy jako dodrosły i to piekny kraj i wspaniali ludzie tam mieszkają, gościnni i serdeczni i dlatego im kibicuję. A piłkę na tym turnieju piekną grają, oby do końca. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To typowo męski wątek ...ale nie było zakazu więc...a dla usprawiedliwienia dodam, że wiem na czym polega spalony:) Nie jestem maniakalnym fanatykiem "piłki kopanej" ale jak tu nie uledz magii futbolu gdy całe narody?... Powinien wygrać najlepszy - tak byłoby najsprawiedliwiej- ale w sporcie jak w życiu bywa różnie... Niemiecka "piłka" jakoś nie specjalnie mi się podoba-pomijając względy patriotyczne.Rosja -zadziwia mnie w tych mistrzostwach i chyba ma największe szanse zostać mistrzem. A ja kibicuję Hiszpanom- bo gdzieś trzeba ulokować niespełnione narodowe oczekiwania-chociaż moja kobieca intuicja niestety podpowiada, że hiszpański temperament może być w tej decydujacej stawce zgubny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli znam realia to w Klose bardzo malutko Miroslawa, a Lukasz juz przesiakl na dobre Lukasem.

Fredo ! Co do Miro Klose masz rację - wyrzekł się polskości zupełnie (choć polski zna dobrze, chodził wszak do SP 17 na opolskich Chabrach), ojciec zaś był cenionym piłkarzem Odry Opole, a matka zaś była wielokrotną reprezentantką Polski w piłce ręcznej. Ale to są wszystko nieistotne szczegóły dla butnego kapitana drużyny Niemiec. Co innego Łukasz ( i tu nie zgodzę się z Fredowskim) Straszny fan polskiego hip-hopa, którego słucha w każdej wolnej chwili. Nie wstydzi się zawołać o piłkę, czy podanie po polsku do Klosego, czy Trochowskiego. Przyjeżdża kiedy może do swojej rodziny w Sośnicy, no i ... przede wszystkim nie udaje Greka, gdy dziennikarz z Polski zada mu pytanie, a mądrze i ze swadą odpowiada śląską gwarą na każde pytanie. Dla mnie szacun wielki (pomimo strzelonych Polsce goli) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To typowo męski wątek ...ale nie było zakazu więc...a dla usprawiedliwienia dodam, że wiem na czym polega spalony:) Nie jestem maniakalnym fanatykiem "piłki kopanej" ale jak tu nie uledz magii futbolu gdy całe narody?... Powinien wygrać najlepszy - tak byłoby najsprawiedliwiej- ale w sporcie jak w życiu bywa różnie... Niemiecka "piłka" jakoś nie specjalnie mi się podoba-pomijając względy patriotyczne.Rosja -zadziwia mnie w tych mistrzostwach i chyba ma największe szanse zostać mistrzem. A ja kibicuję Hiszpanom- bo gdzieś trzeba ulokować niespełnione narodowe oczekiwania-chociaż moja kobieca intuicja niestety podpowiada, że hiszpański temperament może być w tej decydujacej stawce zgubny.

Ten spalony jest diabelnie prosty, ale zrozumialam o co chodzi,gdy sama przeczytalam opis w necie i byly tam naszkicowane sytuacje spalonego. A wydaje mi sie, ze nie wiesz do tej pory, z tego samego powodu co ja wczesniej, tzn. usilowalas sie tego dowiedziec od faceta podczas ogladania meczu gdy byl spalony... a faceci tak zagmatwanie to tlumacza, chyba zeby dodac spalonemu tajemniczosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spalony jest diabelnie prosty, ale zrozumialam o co chodzi,gdy sama przeczytalam opis w necie i byly tam naszkicowane sytuacje spalonego. A wydaje mi sie, ze nie wiesz do tej pory, z tego samego powodu co ja wczesniej, tzn. usilowalas sie tego dowiedziec od faceta podczas ogladania meczu gdy byl spalony... a faceci tak zagmatwanie to tlumacza, chyba zeby dodac spalonemu tajemniczosci...

:D...podstawowa zasada: nie pytać faceta o takie rzeczy w czasie meczu...:D;) A nawiasem mówiąc Garry Lineker znowu miał rację...na końcu zawsze wygrywają Niemcy. Jeszcze mam nadzieje, że w finale bedzie inaczej i owa teoria legnie w gruzach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spalony jest diabelnie prosty, ale zrozumialam o co chodzi,gdy sama przeczytalam opis w necie i byly tam naszkicowane sytuacje spalonego.

...podstawowa zasada: nie pytać faceta o takie rzeczy w czasie meczu...

nie rozumiem tylko po co pytać, czytać... czyż nie wystarczy patrzeć i myśleć... w końcu przecież...

najbardziej sprawnym organem naszego ciała powinien być nasz mózg. Tutaj wszytsko się zaczyna....i kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś, gdy zobaczyłem jak "Hiddinkowa" Rosja gromi i to w pięknym, radosnym stylu zarozumiałych i pewnych siebie Szwedów, to doszedł mi jeszcze jeden faworyt

W dalszym ciagu to podtrzymuję i czekam na niedzielny, fascynujący festiwal futbolowej poezji w wykonaniu naszych sąsiadów ze wschodu i zachodu. Na takim "polu" mogą się ścierać, nie na innym .. ;-))) Czyli - wszystko jasne Niemcy - Rosja ? Ja mówię - Rassija :-) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Spalony nie jest wcale taki prosty i nie ma co sie tak (sorry niektóre dziewczyny) ustawiać w pozycji "ciemności". Wygrali Niemcy choć kibicowałem Turkom - syn mnie przekonał ale po zawale totalnym mojego ulubionego piłkarza tej reprezentacji wynik musiał byc taki po prostu. Finał Niemcy - Rosja i wygrywa Rosja. Pozdrawiam Widzę, że z o,tiskeim jednym mówimy głosem. Ja tylko nie rozumiem dlaczego ludzie w moim przynajmniej otoczeniu przeciwko Rosji są??? Czy Ty tez jesteś rodzynkiem doceniającym piekno futbolu a nie jakieś paranoje?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...